ΟΠΑΠ - Good League

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΑΕΚΠΑΡΑΛΙΟΥ ΑΣΤΡΟΥΣΣάββατο07/10/2315:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΝΙΚΑ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΙΑΜΑΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
2-2
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΤεγέαςΣάββατο07/10/2316:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΛΙΩΡΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
4-5
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ Αγίου ΑνδρέαΣάββατο07/10/2316:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
2-3
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΚορακοβουνίουΣάββατο07/10/2316:00ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ Γ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΤΡΙΚΑΤΣΟΥΛΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΡΝΕΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
3-2
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΤΕΓΕΑΛεωνιδίουΣάββατο07/10/2318:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΚΟΥΓΙΟΥΦΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
4-0
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΜΕΛΙΓΟΥ ΑστρουςΣάββατο07/10/2318:15ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΚΟΤΣΩΝΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΛΙΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
1-4


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΤεγέαςΣάββατο14/10/2316:00ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ Γ., ΝΙΚΑ Ι., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΛΙΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
3-2
ΑΕΚ - ΒΡΑΣΙΕΣΛεβιδίουΣάββατο14/10/2316:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΤΣΩΝΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)
6-1
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΑστρουςΣάββατο14/10/2316:00ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΤΡΙΚΑΤΣΟΥΛΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΙΩΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
3-1
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣΠαναρκαδικούΚυριακή15/10/2316:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΕΡΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
5-3
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΤΕΓΕΑΛεβιδίουΚυριακή15/10/2316:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΚΟΥΓΙΟΥΦΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΡΝΕΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
2-3
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΑστρουςΚυριακή15/10/2318:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
1-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΠΑΡΑΛΙΟΥ ΑΣΤΡΟΥΣΣάββατο21/10/2316:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Κ., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ., ΤΡΙΚΑΤΣΟΥΛΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΙΩΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
3-1
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΑστρουςΣάββατο21/10/2316:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΚΟΤΣΩΝΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΡΝΕΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
1-1
ΤΕΓΕΑ - ΜΕΛΙΓΟΥ ΤεγέαςΣάββατο21/10/2316:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
3-1
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΛεβιδίουΣάββατο21/10/2317:00ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ Γ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
0-5
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΑΕΚΛεωνιδίουΚυριακή22/10/2316:00ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΡΔΑΛΗ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)
2-2
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΚορακοβουνίουΚυριακή22/10/2316:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΛΙΩΡΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΑΡΛΑ ΑΡΕΤΗ)
0-3


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΑγίου ΑνδρέαΣάββατο04/11/2315:00ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ Γ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΝΙΚΑ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
0-1
ΑΕΚ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΦιλικώνΣάββατο04/11/2315:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Κ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΤΡΙΚΑΤΣΟΥΛΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
6-1
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΤΕΓΕΑΠαναρκαδικούΣάββατο04/11/2315:00ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ., ΚΟΡΔΑΛΗ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΙΩΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
3-0
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΑστρουςΣάββατο04/11/2318:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΛΙΩΡΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΙΩΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
2-0
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΤεγέαςΚυριακή05/11/2315:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
3-1
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΜελιγούςΚυριακή05/11/2315:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
3-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΠΑΡΑΛΙΟΥ ΑΣΤΡΟΥΣΣάββατο11/11/2315:00ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ Γ., ΝΙΚΑ Ι., ΤΡΙΚΑΤΣΟΥΛΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΡΝΕΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
0-0
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΗΡΑΚΛΗΣΚορακοβουνίουΣάββατο11/11/2315:00ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΛΙΩΡΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΛΙΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)
1-6
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΛεβιδίουΣάββατο11/11/2317:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΙΩΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
1-2
ΤΕΓΕΑ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΤεγέαςΚυριακή12/11/2315:00ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΡΝΕΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
1-2
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΑΕΚΜελιγούςΚυριακή12/11/2315:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ., ΤΡΙΚΑΤΣΟΥΛΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΙΑΜΑΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
2-1
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΑστρουςΚυριακή12/11/2318:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
1-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΚορακοβουνίουΣάββατο18/11/2315:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΙΩΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
0-1
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΤΕΓΕΑΑστρουςΣάββατο18/11/2315:00ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ Γ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΚΟΥΓΙΟΥΦΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
1-1
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΜΕΛΙΓΟΥ Αγίου ΑνδρέαΣάββατο18/11/2315:00ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΤΡΙΚΑΤΣΟΥΛΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
0-2
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΛεωνιδίουΚυριακή19/11/2315:00ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΙΑΜΑΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
3-0
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΤεγέαςΚυριακή19/11/2315:00ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ Γ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΤΡΙΚΑΤΣΟΥΛΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΛΙΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)
1-0
ΑΕΚ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΦιλικώνΚυριακή19/11/2315:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΝΙΚΑ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΡΝΕΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
0-3


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΜελιγούςΣάββατο25/11/2315:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
4-4
ΑΕΚ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΦιλικώνΣάββατο25/11/2315:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΝΙΚΑ Ι., ΛΙΩΡΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)
0-2
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣΑστρουςΣάββατο25/11/2318:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΙΩΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
2-0
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΠΑΡΑΛΙΟΥ ΑΣΤΡΟΥΣΚυριακή26/11/2315:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΝΙΚΑ Ι., ΜΑΚΡΗΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΙΑΜΑΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
2-0
ΤΕΓΕΑ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΤεγέαςΚυριακή26/11/2315:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΛΑΖΑΡΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
0-1
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΠαναρκαδικούΚυριακή26/11/2315:00ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΥΓΙΟΥΦΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)
4-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΓΕΑ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΤεγέαςΣάββατο02/12/2315:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΑΦΑΡΑΣ Α., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
1-1
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΜΕΛΙΓΟΥ ΛεβιδίουΚυριακή03/12/2315:00ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)
0-7
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΕΚΑστρουςΚυριακή03/12/2315:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΝΙΚΑ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΙΩΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
1-0
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΑγίου ΑνδρέαΚυριακή03/12/2315:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΚΟΥΓΙΟΥΦΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
1-4
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΚορακοβουνίουΚυριακή10/12/2315:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΝΙΚΑ Ι., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
0-1
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΛεωνιδίουΚυριακή10/12/2315:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΙΑΜΑΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
0-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΜΕΛΙΓΟΥ ΠΑΡΑΛΙΟΥ ΑΣΤΡΟΥΣΣάββατο16/12/2315:00ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)
0-4
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΗΡΑΚΛΗΣΑγίου ΑνδρέαΣάββατο16/12/2315:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι., ΛΙΩΡΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΛΙΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)
0-0
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΤΕΓΕΑΑστρουςΣάββατο16/12/2318:00ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΝΙΚΑ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
0-2
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΠαναρκαδικούΚυριακή17/12/2315:00ΤΣΑΦΑΡΑΣ Α., ΤΡΙΚΑΤΣΟΥΛΑΣ Δ., ΛΑΖΑΡΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ )
4-0
ΑΕΚ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΦιλικώνΚυριακή17/12/2315:00ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΙΩΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)
3-0
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΤεγέαςΚυριακή17/12/2315:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΚΟΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
3-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΓΕΑ - ΑΕΚΤεγέαςΣάββατο06/01/2415:00ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ Γ., ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
1-1
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΗΡΑΚΛΗΣΛεωνιδίουΣάββατο06/01/2415:00ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΝΙΚΑ Ι., ΤΡΙΚΑΤΣΟΥΛΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΙΩΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
1-0
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΜελιγούςΚυριακή07/01/2415:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
1-3
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΛεβιδίουΚυριακή07/01/2415:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΚΟΡΔΑΛΗ Δ., ΜΑΚΡΗΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΙΩΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
0-6
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΒΡΑΣΙΕΣΚορακοβουνίουΚυριακή07/01/2415:00ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΛΙΩΡΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΛΙΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)
0-0
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΑστρουςΚυριακή07/01/2418:30ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΚΟΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)
3-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΦιλικώνΣάββατο13/01/2415:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΡΝΕΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ )
1-1
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΤΕΓΕΑΑγίου ΑνδρέαΣάββατο13/01/2415:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΤΣΑΦΑΡΑΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΙΑΜΑΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
1-1
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΛεωνιδίουΣάββατο13/01/2415:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ., ΚΟΤΣΩΝΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
3-0
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΠαναρκαδικούΚυριακή14/01/2415:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ., ΛΙΩΡΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
7-2
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΜΕΛΙΓΟΥ ΤεγέαςΚυριακή14/01/2415:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΙΩΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
0-3
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΑστρουςΚυριακή14/01/2415:00ΤΣΑΦΑΡΑΣ Α., ΝΙΚΑ Ι., ΛΑΖΑΡΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)
1-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΦιλικώνΣάββατο20/01/2415:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΤΡΙΚΑΤΣΟΥΛΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΡΝΕΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
1-1
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΑστρουςΣάββατο20/01/2415:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ., ΛΑΖΑΡΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΙΩΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
3-0
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣΜελιγούςΣάββατο20/01/2415:00ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ Η.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
4-1
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΠαναρκαδικούΚυριακή21/01/2415:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΚΟΡΔΑΛΗ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ )
4-0
ΤΕΓΕΑ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΤεγέαςΚυριακή21/01/2415:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΤΡΙΚΑΤΣΟΥΛΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΚΟΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΕΡΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
2-1
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΛεβιδίουΚυριακή21/01/2415:00ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΛΙΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)
1-3


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΠΑΡΑΛΙΟΥ ΑΣΤΡΟΥΣΣάββατο27/01/2415:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ Η., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΙΩΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
1-1
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΑΕΚΑγίου ΑνδρέαΣάββατο27/01/2415:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΤΡΙΚΑΤΣΟΥΛΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)
0-0
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΜΕΛΙΓΟΥ ΚορακοβουνίουΣάββατο27/01/2415:00ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ Γ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΤΣΑΦΑΡΑΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΙΑΜΑΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
2-3
ΤΕΓΕΑ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΤεγέαςΣάββατο27/01/2415:00ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
3-0
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΑστρουςΚυριακή28/01/2415:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΑΚΡΗΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΙΩΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
0-5
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΛεωνιδίουΚυριακή28/01/2415:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
1-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΑγίου ΑνδρέαΣάββατο10/02/2415:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΛΙΩΡΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
5-1
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΗΡΑΚΛΗΣΤεγέαςΣάββατο10/02/2415:00ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ Γ., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ., ΜΑΚΡΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
1-0
ΑΕΚ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΦιλικώνΚυριακή11/02/2415:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ., ΚΟΤΣΩΝΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
2-5
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΠαναρκαδικούΚυριακή11/02/2415:00ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΚΟΥΓΙΟΥΦΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΙΩΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
5-0
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΑστρουςΚυριακή11/02/2415:00ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ Η., ΚΟΡΔΑΛΗ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΛΙΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)
4-0
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΤΕΓΕΑΜελιγούςΚυριακή11/02/2415:00ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΙΑΜΑΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
2-1


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣΠΑΡΑΛΙΟΥ ΑΣΤΡΟΥΣΣάββατο17/02/2415:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΝΙΚΑ Ι., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
2-3
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΒΡΑΣΙΕΣΛεωνιδίουΣάββατο17/02/2415:00ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ Γ., ΜΑΚΡΗΣ Σ., ΚΟΥΓΙΟΥΦΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΙΩΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
3-0
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΑΕΚΛεβιδίουΣάββατο17/02/2415:30ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ Η., ΛΑΖΑΡΗΣ Γ., ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
1-5
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΜΕΛΙΓΟΥ ΑστρουςΣάββατο17/02/2418:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΚΟΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
2-1
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΚορακοβουνίουΚυριακή18/02/2415:00ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΤΡΙΚΑΤΣΟΥΛΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΙΑΜΑΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
1-5
ΤΕΓΕΑ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΤεγέαςΚυριακή18/02/2415:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)
0-5


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΛεωνιδίουΣάββατο24/02/2415:00
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΑστρουςΣάββατο24/02/2415:00
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΤΕΓΕΑΤεγέαςΣάββατο24/02/2415:00
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΑγίου ΑνδρέαΚυριακή25/02/2415:00
ΑΕΚ - ΜΕΛΙΓΟΥ ΦιλικώνΚυριακή25/02/2415:00
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΠαναρκαδικούΚυριακή25/02/2415:00


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΠΑΡΑΛΙΟΥ ΑΣΤΡΟΥΣΣάββατο02/03/2415:00
ΤΕΓΕΑ - ΗΡΑΚΛΗΣΤεγέαςΣάββατο02/03/2415:00
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΒΡΑΣΙΕΣΜελιγούςΣάββατο02/03/2415:00
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΛεβιδίουΚυριακή03/03/2415:00
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΑστρουςΚυριακή03/03/2415:00
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΕΚΠαναρκαδικούΚυριακή03/03/2415:00


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΑστρουςΣάββατο09/03/2415:00
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ Αγίου ΑνδρέαΣάββατο09/03/2415:00
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΑΕΚΤεγέαςΣάββατο09/03/2415:00
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΛεβιδίουΚυριακή10/03/2415:00
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΤΕΓΕΑΚορακοβουνίουΚυριακή10/03/2415:00
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΜΕΛΙΓΟΥ ΛεωνιδίουΚυριακή10/03/2415:00


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΤΕΓΕΑΠΑΡΑΛΙΟΥ ΑΣΤΡΟΥΣΣάββατο23/03/2415:00
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΑστρουςΣάββατο23/03/2415:00
ΑΕΚ - ΗΡΑΚΛΗΣΦιλικώνΣάββατο23/03/2415:00
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΒΡΑΣΙΕΣΤεγέαςΣάββατο23/03/2415:00
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΜελιγούςΚυριακή24/03/2415:00
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΠαναρκαδικούΚυριακή24/03/2415:00


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΤΕΓΕΑ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΑΕΚ
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΒΡΑΣΙΕΣ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΜΕΛΙΓΟΥ
ΑΕΚ - ΤΕΓΕΑ
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΕΚ
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ
ΤΕΓΕΑ - ΒΡΑΣΙΕΣ
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ