ΟΠΑΠ - Good League

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:



Τελευταίες Ανακοινώσεις

Ηλεκτρονική εφημερίδα της Ε.Π.Σ. Αρκαδίας Τεύχος 21, 08/4/2024 15:46
 Στο 21ο φύλλο της ηλεκτρονικής εφημερίδας της Ε.Π.Σ. Αρκαδίας για την αγωνιστική περίοδο 2023-24 όλε... περισσότερα...
Τιμωρίες Β κατηγορίας 16ης αγωνιστικής, 05/4/2024 17:18
 ΤΙΜΩΡΙΕΣ ΑΠΟ ΚΙΤΡΙΝΕΣ ΚΑΡΤΕΣ   Ελπίδα   ΚΟΡΙΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ: Μία (1) αγωνιστική, έκτιση ποινής σ... περισσότερα...
Τιμωρίες Α κατηγορίας 20ης αγωνιστικής, 05/4/2024 17:17
 ΤΙΜΩΡΙΕΣ ΑΠΟ ΑΠΟΒΟΛΕΣ   Κορακοβούνι   ΚΟΥΛΕΝΤΙΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ: Δύο (2) αγωνιστικές   ΤΙΜΩ... περισσότερα...
Πρόγραμμα αγώνων πρωταθλήματος προβιβασμού στη Γ Εθνική, 02/4/2024 10:51
 Πραγματοποιήθηκε σε ξενοδοχείο της Αθήνας η κλήρωση των ομίλων του πρωταθλήματος πρωταθλη... περισσότερα...
Ηλεκτρονική εφημερίδα της Ε.Π.Σ. Αρκαδίας Τεύχος 20, 02/4/2024 09:49
 Στο 20ο φύλλο της ηλεκτρονικής εφημερίδας της Ε.Π.Σ. Αρκαδίας για την αγωνιστική περίοδο 2023-24 όλε... περισσότερα...
Κάρτες 16ης αγωνιστικής Β Αρκαδίας , 02/4/2024 08:55
 Κίτρινες κάρτες   ΑΕΚ Β’   ΓΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (1η), ΦΑΤΟΥΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (1η), ΣΕΧΙ ΕΝΤ. (1η)   Ελπί... περισσότερα...


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(22η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΕΚΑστρουςΣάββατο13/04/2416:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΝΙΚΑ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΛΙΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
0-1
2.ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΚορακοβουνίουΣάββατο13/04/2416:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΚΟΥΓΙΟΥΦΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)
1-7
Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
3.ΝΕΣΤΑΝΗ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΦιλικώνΣάββατο13/04/2400:003-0 α.α.
4.ΑΕΤΟΣ ΔΑΡΑ - ΑΕΚΛεβιδίουΣάββατο13/04/2416:00ΤΣΑΦΑΡΑΣ Α., ΜΑΚΡΗΣ Σ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ.8-0

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(22η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΠαναρκαδικούΚυριακή14/04/2416:00ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)
2.ΜΕΛΙΓΟΥ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΜελιγούςΚυριακή14/04/2416:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΝΙΚΑ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
3.ΤΕΓΕΑ - ΒΡΑΣΙΕΣΤεγέαςΚυριακή14/04/2416:00ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ Η., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
4.ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣΛεβιδίουΚυριακή14/04/2416:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Χ., ΣΤΑΤΕΡΑΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)
Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΕΛΠΙΔΑΑστρουςΚυριακή14/04/2412:00ΛΑΖΑΡΗΣ Γ., ΣΚΛΑΒΟΣ Κ., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Θ.
6.ΑΠΟΛΛΩΝ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΤυρούΚυριακή14/04/2412:00ΚΟΤΣΩΝΗΣ Ν., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Π., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ FINAL FOUR
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7.ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΑΦιλικώνΚυριακή14/04/2417:00ΚΟΤΣΩΝΗΣ Ν., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Δ.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.