ΟΠΑΠ - Good League

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

Ποινολόγιο 14ης αγωνιστικής Α κατηγορίας, 03/2/2023 11:49
 Δεν έχουν δικαίωμα συμμετοχής στους αγώνες της 14ης αγωνιστικής της Α’ Αρκαδίας οι ακόλουθ... περισσότερα...
Κάρτες και τιμωρίες της 13ης αγωνιστικής της Α κατηγορίας, 01/2/2023 19:52
     Η ΕΠΣ Αρκαδίας ανακοινώνει  τις  κάρτες και τις τιμωρίες που δέχθηκαν οι ποδοσφαιρισ... περισσότερα...
Ενός λεπτού σιγή στους αγώνες του Σαββατοκύριακου , 01/2/2023 06:29
 Πριν την έναρξη των αγώνων των πρωταθλημάτων της Ε.Π.Σ. Αρκαδίας που θα διεξαχθούν το Σάββατο 4 και την ... περισσότερα...
Έκτακτη συνεδρίαση Ε.Ε. Ε.Π.Σ. Αρκαδίας, 31/1/2023 13:12
 Σας ενημερώνουμε ότι την Τρίτη 31 Ιανουαρίου 2023 και ώρα 19.30, στα Γραφεία της Ένωσης, θα συνεδριάσει εκ... περισσότερα...
H ηλεκτρονική εφημερίδα της ΕΠΣ Αρκαδίας Τεύχος 13 , 30/1/2023 07:16
 Στο 13ο φύλλο της ηλεκτρονικής εφημερίδας της Ε.Π.Σ. Αρκαδίας για την αγωνιστική περίοδο 2022-23 όλε... περισσότερα...
Ποινολόγιο 13ης αγωνιστικής Α κατηγορίας, 28/1/2023 08:37
 Δεν έχουν δικαίωμα συμμετοχής στους αγώνες της 13ης αγωνιστικής της Α’ Αρκαδίας οι ακόλουθ... περισσότερα...


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΒΡΑΣΙΕΣ - ΗΡΑΚΛΗΣΑγίου ΑνδρέαΣάββατο04/02/2315:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΤΣΑΦΑΡΑΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
2.ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΑστρουςΣάββατο04/02/2315:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΛΙΩΡΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΙΚΑ Ι.)
3.ΤΕΓΕΑ - ΜΕΛΙΓΟΥ ΤεγέαςΣάββατο04/02/2315:00ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΛΙΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
4.ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣΛεβιδίουΣάββατο04/02/2316:30ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΟΥΚΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ )
Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.ΑΕΚ - ΕΛΠΙΔΑΦιλικώνΣάββατο04/02/2315:00ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι., ΚΟΤΣΩΝΗΣ Ν., ΛΑΖΑΡΗΣ Γ.
ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ <<Γ. ΚΟΥΡΟΥΣΙΑΣ>>
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.ΑΕΚ - ΕΛΠΙΔΑΦιλικώνΣάββατο04/02/2311:30ΚΟΤΣΩΝΗΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Δ.
7.ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΑστρουςΣάββατο04/02/2311:30ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι., ΛΑΖΑΡΗΣ Γ., ΚΟΡΔΑΛΗ Δ.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΑΕΚΚορακοβουνίουΚυριακή05/02/2315:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΙΑΜΑΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
2.ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΠαναρκαδικούΚυριακή05/02/2315:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
3.ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΤεγέαςΚυριακή05/02/2315:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΤΡΙΚΑΤΣΟΥΛΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΙΩΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
4.ΔΟΞΑ - ΚΑΝΔΗΛΑΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή05/02/2300:00
5.ΝΕΣΤΑΝΗ - ΑΡΗΣΦιλικώνΚυριακή05/02/2311:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΟΡΔΑΛΗ Δ.
6.ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΜελιγούςΚυριακή05/02/2315:00ΤΣΑΦΑΡΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ <<Γ. ΚΟΥΡΟΥΣΙΑΣ>>
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7.ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣΑΣΤΕΡΑΚυριακή05/02/2311:00ΚΟΤΣΩΝΗΣ Ν., ΛΑΖΑΡΗΣ Γ., ΜΑΚΡΗΣ Σ.
8.ΜΕΛΙΓΟΥ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΜελιγούςΚυριακή05/02/2312:00ΤΣΑΦΑΡΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.