ΟΠΑΠ - Good League

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ - ΚΑΝΔΗΛΑΦιλικώνΣάββατο05/11/2215:003-0 α.α.
ΝΕΣΤΑΝΗ - ΑΕΚΦιλικώνΚυριακή06/11/2211:00ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι., ΤΡΙΚΑΤΣΟΥΛΑΣ Δ., ΤΣΑΦΑΡΑΣ Α.6-0
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΕΛΠΙΔΑΜελιγούςΚυριακή06/11/2211:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Χ.1-6
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΔΟΞΑΛεωνιδίουΚυριακή06/11/2215:00ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Χ.1-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ - ΑΡΗΣΦιλικώνΚυριακή13/11/2211:00ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Χ.0-5
ΚΑΝΔΗΛΑ - ΕΛΠΙΔΑΛεβιδίουΚυριακή13/11/2211:000-3 α.α.
ΝΕΣΤΑΝΗ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΦιλικώνΚυριακή13/11/2215:00ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι., ΤΣΑΦΑΡΑΣ Α., ΧΟΥΝΤΗΣ Γ.6-0
ΔΟΞΑ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή13/11/2215:00ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Χ.4-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΝΔΗΛΑ - ΔΟΞΑΛεβιδίουΚυριακή20/11/2211:000-3 α.α.
ΕΛΠΙΔΑ - ΑΕΚΦιλικώνΚυριακή20/11/2211:00ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ., ΧΟΥΝΤΗΣ Γ.4-0
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΛεωνιδίουΚυριακή20/11/2215:00ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι., ΤΣΑΦΑΡΑΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ.5-0
ΑΡΗΣ - ΝΕΣΤΑΝΗΦιλικώνΚυριακή20/11/2215:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ., ΧΟΥΝΤΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
0-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ - ΑΕΚΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο03/12/2215:00ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Χ., ΚΟΡΔΑΛΗ Δ.6-1
ΝΕΣΤΑΝΗ - ΕΛΠΙΔΑΦιλικώνΚυριακή04/12/2211:00ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Χ., ΤΣΑΦΑΡΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
5-0
ΑΡΗΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΦιλικώνΚυριακή04/12/2215:00ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ., ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-1
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΚΑΝΔΗΛΑΜελιγούςΚυριακή04/12/2215:003-0 α.α.


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ - ΑΡΗΣΦιλικώνΣάββατο10/12/2215:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ., ΤΣΑΦΑΡΑΣ Α.2-2
ΑΕΚ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΦιλικώνΚυριακή11/12/2211:00ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ.5-2
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΚΑΝΔΗΛΑΛεωνιδίουΚυριακή11/12/2215:003-0 α.α.
ΔΟΞΑ - ΝΕΣΤΑΝΗΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή11/12/2215:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΟΥΚΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
2-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ - ΚΑΝΔΗΛΑΦιλικώνΚυριακή18/12/2211:003-0 α.α.
ΑΡΗΣ - ΔΟΞΑΦιλικώνΚυριακή18/12/2211:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Χ., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ.0-6
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΝΕΣΤΑΝΗΜελιγούςΚυριακή18/12/2215:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Χ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-3 α.α.
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΕΛΠΙΔΑΛεωνιδίουΚυριακή15/01/2313:00ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ., ΚΟΡΔΑΛΗ Δ., ΡΕΝΤΟΥΛΗΣ Γ.1-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΣΤΑΝΗ - ΚΑΝΔΗΛΑΦιλικώνΣάββατο07/01/2315:003-0 α.α.
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΑΡΗΣΜελιγούςΣάββατο07/01/2315:00ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι., ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-5
ΔΟΞΑ - ΕΛΠΙΔΑΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή08/01/2315:00ΨΥΛΛΑΣ Π., ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.4-2
ΑΕΚ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΦιλικώνΚυριακή26/02/2312:00ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΟΤΣΩΝΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Αναβλήθηκε


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΝΔΗΛΑ - ΑΡΗΣΛεβιδίουΣάββατο21/01/2300:000-3 α.α.
ΕΛΠΙΔΑ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΦιλικώνΣάββατο21/01/2315:00ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ., ΚΟΤΣΩΝΗΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ.5-2
ΑΕΚ - ΝΕΣΤΑΝΗΦιλικώνΚυριακή22/01/2311:00ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Δ.1-3
ΔΟΞΑ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή22/01/2315:00ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ., ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΚΟΡΔΑΛΗ Δ.4-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ - ΚΑΝΔΗΛΑΦιλικώνΚυριακή29/01/2300:003-0 α.α.
ΑΡΗΣ - ΑΕΚΦιλικώνΚυριακή29/01/2311:00ΤΣΑΦΑΡΑΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑ Μ.1-2
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΔΟΞΑΜελιγούςΚυριακή29/01/2312:000-3 α.α.
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΝΕΣΤΑΝΗΛεωνιδίουΚυριακή12/02/2316:00Αναβλήθηκε


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ - ΕΛΠΙΔΑΦιλικώνΣάββατο04/02/2315:00
ΔΟΞΑ - ΚΑΝΔΗΛΑΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή05/02/2300:00
ΝΕΣΤΑΝΗ - ΑΡΗΣΦιλικώνΚυριακή05/02/2311:00
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΜελιγούςΚυριακή05/02/2315:00


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ - ΔΟΞΑΦιλικώνΣάββατο18/02/2315:00
ΚΑΝΔΗΛΑ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΛεβιδίουΚυριακή19/02/2300:00
ΕΛΠΙΔΑ - ΝΕΣΤΑΝΗΦιλικώνΚυριακή19/02/2311:00
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΑΡΗΣΛεωνιδίουΚυριακή19/02/2315:00


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ - ΕΛΠΙΔΑΦιλικώνΣάββατο04/03/2315:00
ΚΑΝΔΗΛΑ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΚανδήλαςΚυριακή05/03/2300:00
ΝΕΣΤΑΝΗ - ΔΟΞΑΝεστάνηςΚυριακή05/03/2311:00
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΑΕΚΜελιγούςΚυριακή05/03/2315:00


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ00/00/0000:00
ΚΑΝΔΗΛΑ - ΑΕΚ00/00/0000:00
ΔΟΞΑ - ΑΡΗΣ00/00/0000:00
ΝΕΣΤΑΝΗ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ00/00/0000:00


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΑΕΚ00/00/0000:00
ΕΛΠΙΔΑ - ΔΟΞΑ00/00/0000:00
ΚΑΝΔΗΛΑ - ΝΕΣΤΑΝΗ00/00/0000:00
ΑΡΗΣ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ00/00/0000:00