ΟΠΑΠ - Good League

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΑστρουςΣάββατο22/10/2216:00ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ Γ., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΤΣΑΦΑΡΑΣ Α.3-1
ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΤεγέαςΣάββατο22/10/2216:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)0-1
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΠΑΡΑΛΙΟΥ ΑΣΤΡΟΥΣΣάββατο22/10/2216:00ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ., ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΧΟΥΝΤΗΣ Γ.0-1
ΑΕΚ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΦιλικώνΚυριακή23/10/2216:00ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ Γ., ΤΡΙΚΑΤΣΟΥΛΑΣ Δ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)7-0
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΛεωνιδίουΚυριακή23/10/2216:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΥΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ)2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΤυρούΚυριακή23/10/2216:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.0-4
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΤΕΓΕΑΜελιγούςΚυριακή23/10/2216:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ.3-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΗΡΑΚΛΗΣΚορακοβουνίουΣάββατο29/10/2215:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.2-2
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΤεγέαςΣάββατο29/10/2215:00ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Χ., ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)3-0
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΤΕΓΕΑΑστρουςΣάββατο29/10/2215:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.2-3
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΑΕΚΛεωνιδίουΚυριακή30/10/2215:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΥΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ)1-0
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠαναρκαδικούΚυριακή30/10/2215:00ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΤΡΙΚΑΤΣΟΥΛΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)2-0
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣΑγίου ΑνδρέαΚυριακή30/10/2215:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ.3-0
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΜΕΛΙΓΟΥ ΛεβιδίουΚυριακή30/10/2215:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΛΙΩΡΗΣ Χ.1-5


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΤυρούΣάββατο05/11/2215:00ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ Γ., ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΧΟΥΝΤΗΣ Γ.0-4
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΒΡΑΣΙΕΣΜελιγούςΣάββατο05/11/2215:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.4-1
ΤΕΓΕΑ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΤεγέαςΣάββατο05/11/2215:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)1-1
ΑΕΚ - ΗΡΑΚΛΗΣΦιλικώνΚυριακή06/11/2215:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΤΡΙΚΑΤΣΟΥΛΑΣ Δ.4-2
ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΤεγέαςΚυριακή06/11/2215:00ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΛΙΩΡΗΣ Χ.4-2
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΠΑΡΑΛΙΟΥ ΑΣΤΡΟΥΣΚυριακή06/11/2215:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΛΟΥΚΑΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)3-3
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΑστρουςΚυριακή06/11/2215:00ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ Γ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι.3-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΜΕΛΙΓΟΥ ΚορακοβουνίουΣάββατο12/11/2215:00ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)1-7
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΤΕΓΕΑΠαναρκαδικούΣάββατο12/11/2215:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ )0-1
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ Αγίου ΑνδρέαΣάββατο12/11/2215:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΕΚΤυρούΚυριακή13/11/2215:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)0-3
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣΑστρουςΚυριακή13/11/2215:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.2-1
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΛεωνιδίουΚυριακή13/11/2215:00ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-0
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΤεγέαςΚυριακή13/11/2215:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΤΡΙΚΑΤΣΟΥΛΑΣ Δ.5-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ - ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣΦιλικώνΣάββατο19/11/2215:00ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)4-0
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΟΥ ΑΣΤΡΟΥΣΣάββατο19/11/2215:00ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)4-0
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣΜελιγούςΣάββατο19/11/2215:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.3-0
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΒΡΑΣΙΕΣΤεγέαςΣάββατο19/11/2215:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΛΙΩΡΗΣ Χ.1-1
ΤΕΓΕΑ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΤεγέαςΚυριακή20/11/2215:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΤΡΙΚΑΤΣΟΥΛΑΣ Δ.1-3
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΑστρουςΚυριακή20/11/2215:00ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Χ.4-0
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΛεβιδίουΚυριακή20/11/2215:00ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ Γ., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ.1-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΑΕΚΠΑΡΑΛΙΟΥ ΑΣΤΡΟΥΣΣάββατο26/11/2215:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.0-4
ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΜΕΛΙΓΟΥ ΤεγέαςΣάββατο26/11/2215:00ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ Γ., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ., ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι.0-4
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΠαναρκαδικούΣάββατο26/11/2215:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.4-1
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΤΕΓΕΑΤυρούΚυριακή27/11/2215:00ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Ν., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.1-2
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΑστρουςΚυριακή27/11/2215:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.0-1
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΛεωνιδίουΚυριακή27/11/2215:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Χ.7-0
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΚορακοβουνίουΚυριακή27/11/2215:00ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.1-6


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ - ΜΕΛΙΓΟΥ ΦιλικώνΣάββατο03/12/2215:00
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΗΡΑΚΛΗΣΤεγέαςΣάββατο03/12/2215:00
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΑγίου ΑνδρέαΣάββατο03/12/2215:00
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΠαναρκαδικούΣάββατο03/12/2215:00
ΤΕΓΕΑ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΤεγέαςΚυριακή04/12/2215:00
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣΑστρουςΚυριακή04/12/2215:00
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛεβιδίουΚυριακή04/12/2215:00


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΜελιγούςΣάββατο10/12/2215:00
ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΤεγέαςΣάββατο10/12/2215:00
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΑστρουςΣάββατο10/12/2215:00
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΛεωνιδίουΣάββατο10/12/2215:00
ΤΕΓΕΑ - ΑΕΚΤεγέαςΚυριακή11/12/2215:00
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΠΑΡΑΛΙΟΥ ΑΣΤΡΟΥΣΚυριακή11/12/2215:00
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΒΡΑΣΙΕΣΤυρούΚυριακή11/12/2215:00


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΦιλικώνΣάββατο17/12/2215:00
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΤΕΓΕΑΛεβιδίουΣάββατο17/12/2215:00
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΑγίου ΑνδρέαΣάββατο17/12/2215:00
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣΠαναρκαδικούΣάββατο17/12/2215:00
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΜΕΛΙΓΟΥ ΤεγέαςΚυριακή18/12/2215:00
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ Αγίου ΑνδρέαΚυριακή18/12/2215:00
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΑστρουςΚυριακή18/12/2215:00


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΑΕΚΛεβιδίουΣάββατο07/01/2315:00
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΑστρουςΣάββατο07/01/2315:00
ΤΕΓΕΑ - ΒΡΑΣΙΕΣΦιλικώνΣάββατο07/01/2315:00
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΠΑΡΑΛΙΟΥ ΑΣΤΡΟΥΣΣάββατο07/01/2315:00
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΜελιγούςΚυριακή08/01/2315:00
ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΤεγέαςΚυριακή08/01/2315:00
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣΤυρούΚυριακή08/01/2315:00


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΜΕΛΙΓΟΥ ΛεωνιδίουΣάββατο14/01/2315:00
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΑστρουςΣάββατο14/01/2315:00
ΑΕΚ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΦιλικώνΚυριακή15/01/2315:00
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΑγίου ΑνδρέαΚυριακή15/01/2315:00
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΠαναρκαδικούΚυριακή15/01/2315:00
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΤΕΓΕΑΑγίου ΑνδρέαΚυριακή15/01/2315:00
ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΤεγέαςΚυριακή15/01/2315:00


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΑΕΚΑγίου ΑνδρέαΣάββατο21/01/2315:00
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΤεγέαςΣάββατο21/01/2315:00
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΑστρουςΣάββατο21/01/2315:00
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΛεβιδίουΚυριακή22/01/2300:00
ΤΕΓΕΑ - ΗΡΑΚΛΗΣΤεγέαςΚυριακή22/01/2315:00
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΜελιγούςΚυριακή22/01/2315:00
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣΠΑΡΑΛΙΟΥ ΑΣΤΡΟΥΣΚυριακή22/01/2315:00


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΦιλικώνΣάββατο28/01/2315:00
ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΤΕΓΕΑΤεγέαςΣάββατο28/01/2315:00
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΜελιγούςΣάββατο28/01/2315:00
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΒΡΑΣΙΕΣΚορακοβουνίουΚυριακή29/01/2315:00
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΛεωνιδίουΚυριακή29/01/2315:00
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΑστρουςΚυριακή29/01/2315:00
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΤυρούΚυριακή29/01/2315:00


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΑΕΚ00/00/0000:00
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ00/00/0000:00
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ00/00/0000:00
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ 00/00/0000:00
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ00/00/0000:00
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ00/00/0000:00
ΤΕΓΕΑ - ΜΕΛΙΓΟΥ 00/00/0000:00


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ00/00/0000:00
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ00/00/0000:00
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 00/00/0000:00
ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΒΡΑΣΙΕΣ00/00/0000:00
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ00/00/0000:00
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ00/00/0000:00
ΤΕΓΕΑ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ 00/00/0000:00


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΕΚ00/00/0000:00
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ 00/00/0000:00
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ00/00/0000:00
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ00/00/0000:00
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΜΕΛΙΓΟΥ 00/00/0000:00
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΤΕΓΕΑ00/00/0000:00
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ 00/00/0000:00


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ - ΑΠΟΛΛΩΝ 00/00/0000:00
ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ00/00/0000:00
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ00/00/0000:00
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ00/00/0000:00
ΤΕΓΕΑ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 00/00/0000:00
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΒΡΑΣΙΕΣ00/00/0000:00
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ00/00/0000:00


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΕΚ00/00/0000:00
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ00/00/0000:00
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΜΕΛΙΓΟΥ 00/00/0000:00
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΤΕΓΕΑ00/00/0000:00
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ 00/00/0000:00
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ00/00/0000:00
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ00/00/0000:00


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ00/00/0000:00
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ00/00/0000:00
ΤΕΓΕΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ 00/00/0000:00
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ00/00/0000:00
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ00/00/0000:00
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ00/00/0000:00
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 00/00/0000:00


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΑΕΚ00/00/0000:00
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΤΕΓΕΑ00/00/0000:00
ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ 00/00/0000:00
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ00/00/0000:00
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ00/00/0000:00
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΒΡΑΣΙΕΣ00/00/0000:00
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 00/00/0000:00


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ - ΤΕΓΕΑ00/00/0000:00
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΜΕΛΙΓΟΥ 00/00/0000:00
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ00/00/0000:00
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ00/00/0000:00
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ 00/00/0000:00
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ00/00/0000:00
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ00/00/0000:00


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΕΚ00/00/0000:00
ΤΕΓΕΑ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ00/00/0000:00
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ00/00/0000:00
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΒΡΑΣΙΕΣ00/00/0000:00
ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 00/00/0000:00
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ00/00/0000:00
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΗΡΑΚΛΗΣ00/00/0000:00


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ00/00/0000:00
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ 00/00/0000:00
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΤΕΓΕΑ00/00/0000:00
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΜΕΛΙΓΟΥ 00/00/0000:00
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ00/00/0000:00
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ00/00/0000:00
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ 00/00/0000:00


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΑΕΚ00/00/0000:00
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΒΡΑΣΙΕΣ00/00/0000:00
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 00/00/0000:00
ΤΕΓΕΑ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ00/00/0000:00
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ00/00/0000:00
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ00/00/0000:00
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ00/00/0000:00


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ - ΒΡΑΣΙΕΣ00/00/0000:00
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ00/00/0000:00
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ00/00/0000:00
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ 00/00/0000:00
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΤΕΓΕΑ00/00/0000:00
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΜΕΛΙΓΟΥ 00/00/0000:00
ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ00/00/0000:00


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΕΚ00/00/0000:00
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ00/00/0000:00
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ00/00/0000:00
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ00/00/0000:00
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ 00/00/0000:00
ΤΕΓΕΑ - ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ00/00/0000:00
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΜΕΛΙΓΟΥ 00/00/0000:00