ΟΠΑΠ - Good League

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018 - 2019
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΦιλικώνΣάββατο06/10/1816:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ.1-0
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΑστρουςΣάββατο06/10/1816:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.0-0
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΛεβιδίουΚυριακή07/10/1816:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)3-0
ΤΕΓΕΑ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΦιλικώνΚυριακή07/10/1816:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΛΙΩΡΗΣ Χ.4-0
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΜελιγούςΚυριακή07/10/1816:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΤυρούΚυριακή07/10/1816:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Γ.0-3
Ρεπό: ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ ΑστρουςΣάββατο13/10/1816:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΛΙΩΡΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)0-3
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΚορακοβουνίουΣάββατο13/10/1816:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.1-1
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΦιλικώνΚυριακή14/10/1816:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΝΙΚΑ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)1-2
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ Αγίου ΑνδρέαΚυριακή14/10/1816:00ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΛΟΥΚΑΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)2-2
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή14/10/1816:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ )2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΛεωνιδίουΚυριακή14/10/1816:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-4
Ρεπό: ΤΕΓΕΑ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΦιλικώνΣάββατο20/10/1816:00ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)0-0
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΛεωνιδίουΣάββατο20/10/1816:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ., ΛΑΤΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΥΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ)5-0
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΛεβιδίουΣάββατο20/10/1816:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Γ.1-2
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΤυρούΚυριακή21/10/1816:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΛΟΥΚΑΣ Γ.2-2
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΑστρουςΚυριακή21/10/1816:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.7-2
ΤΕΓΕΑ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΦιλικώνΚυριακή21/10/1816:00ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΝΙΚΑ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ )0-2
Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΑστρουςΣάββατο03/11/1815:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΝΙΚΑ Ι., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ.1-3
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο03/11/1815:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛεωνιδίουΣάββατο03/11/1815:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.1-1
ΤΕΓΕΑ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΦιλικώνΣάββατο03/11/1815:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.2-0
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ Αγίου ΑνδρέαΚυριακή04/11/1815:00ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.2-0
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΦιλικώνΚυριακή04/11/1815:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-1
Ρεπό: ΛΕΩΝΙΔΙΟ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΑστρουςΣάββατο10/11/1815:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.0-6
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΛεωνιδίουΣάββατο10/11/1815:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-0
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΛεβιδίουΣάββατο10/11/1815:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΝΙΚΑ Ι., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-1
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΦιλικώνΚυριακή11/11/1815:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΤυρούΚυριακή11/11/1815:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΥΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ)0-5
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΤΕΓΕΑΜελιγούςΚυριακή11/11/1815:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ., ΛΟΥΚΑΣ Ν.2-2
Ρεπό: ΒΡΑΣΙΕΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΛεωνιδίουΣάββατο17/11/1815:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΥΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ)1-0
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΒΡΑΣΙΕΣΑγίου ΑνδρέαΣάββατο17/11/1815:00ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ν.2-0
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΦιλικώνΣάββατο17/11/1815:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ.6-3
ΤΕΓΕΑ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΦιλικώνΚυριακή18/11/1811:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΝΙΚΑ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-1
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑστρουςΚυριακή18/11/1815:00ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)1-1
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΜελιγούςΚυριακή18/11/1815:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.1-1
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑστρουςΣάββατο24/11/1815:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΛΑΤΣΗΣ Γ.1-5
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ ΛεωνιδίουΣάββατο24/11/1815:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΥΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ)2-1
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛεβιδίουΣάββατο24/11/1815:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΝΙΚΑ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-0
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή25/11/1815:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.1-1
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΤΕΓΕΑΑγίου ΑνδρέαΚυριακή25/11/1815:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΛΟΥΚΑΣ Ν.0-0
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΦιλικώνΚυριακή25/11/1815:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α.2-0
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΑγίου ΑνδρέαΣάββατο01/12/1815:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.1-3
ΤΕΓΕΑ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΦιλικώνΣάββατο01/12/1815:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-1
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΑστρουςΣάββατο01/12/1815:00ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΛΟΥΚΑΣ Ν., BEKTASH S.3-0 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΤυρούΚυριακή02/12/1815:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΛΟΥΚΑΣ Ν.1-1
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΛεωνιδίουΚυριακή02/12/1815:00ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-0
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΜελιγούςΤετάρτη12/12/1815:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-0
Ρεπό: ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΦιλικώνΣάββατο08/12/1815:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΛΟΥΚΑΣ Ν.1-0
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΑγίου ΑνδρέαΣάββατο08/12/1815:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.0-1
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΛεβιδίουΣάββατο08/12/1815:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΤΕΓΕΑΛεωνιδίουΚυριακή09/12/1815:00ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-2
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ ΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή09/12/1815:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ν.0-0
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑστρουςΚυριακή09/12/1815:000-3 α.α.
Ρεπό: ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΓΕΑ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΦιλικώνΣάββατο15/12/1815:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΝΙΚΑ Ι., ΤΣΟΥΚΑΣ Π.0-3
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΜελιγούςΣάββατο15/12/1815:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Κ., BEKTASH S.4-2
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΑγίου ΑνδρέαΣάββατο15/12/1815:00ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-2
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΑστρουςΚυριακή16/12/1815:00ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΛΑΤΣΗΣ Γ.2-1
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΛεωνιδίουΚυριακή16/12/1815:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΛΟΥΚΑΣ Ν.1-0
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΦιλικώνΚυριακή16/12/1815:003-0 α.α.
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ ΦιλικώνΣάββατο22/12/1815:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΛεωνιδίουΣάββατο22/12/1815:00
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΛεβιδίουΣάββατο22/12/1815:00
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΤΕΓΕΑΑστρουςΚυριακή23/12/1815:00
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ Αγίου ΑνδρέαΚυριακή23/12/1815:00
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή23/12/1815:00
Ρεπό: ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΜελιγούςΣάββατο12/01/1915:00
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΤΕΓΕΑΤυρούΣάββατο12/01/1915:00
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΦιλικώνΣάββατο12/01/1915:00
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο12/01/1915:00
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΛεωνιδίουΚυριακή13/01/1915:00
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΑγίου ΑνδρέαΚυριακή13/01/1915:00
Ρεπό: ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΑγίου ΑνδρέαΣάββατο19/01/1915:00
ΤΕΓΕΑ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΦιλικώνΣάββατο19/01/1915:00
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΑστρουςΣάββατο19/01/1915:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΛεωνιδίουΚυριακή20/01/1915:00
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΦιλικώνΚυριακή20/01/1915:00
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ ΤυρούΚυριακή20/01/1915:00
Ρεπό: ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΤΕΓΕΑ
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ
Ρεπό: ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΒΡΑΣΙΕΣ
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ
Ρεπό: ΤΕΓΕΑ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΤΕΓΕΑ
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ
Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΤΕΓΕΑ
Ρεπό: ΛΕΩΝΙΔΙΟ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ
ΤΕΓΕΑ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ
Ρεπό: ΒΡΑΣΙΕΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΤΕΓΕΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
ΤΕΓΕΑ - ΒΡΑΣΙΕΣ
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΤΕΓΕΑ
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ
Ρεπό: ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΤΕΓΕΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΒΡΑΣΙΕΣ
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ
Ρεπό: ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΤΕΓΕΑ
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΒΡΑΣΙΕΣ
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΓΕΑ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ
Ρεπό: ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ
ΤΕΓΕΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΒΡΑΣΙΕΣ
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ
Ρεπό: ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΤΕΓΕΑ
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ
Ρεπό: ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ