ΟΠΑΠ - Good League

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

Κλήρωση αγώνων Β΄ φάσης, Β΄ Κατηγορίας καθώς και Κυπέλλου Δ΄ και Ε΄ φάσης., 18/1/2017 09:15
 Σας ενημερώνουμε ότι, η Επιτροπή Πρωταθλήματος της Ε.Π.Σ. Αρκαδίας  στα γραφεία  της την Δευτέρα 23 Ιανουαρίου 2017 και ώρα 18:30΄ θα κάνει την κλήρωση των διπλών αγώνων της Β΄ Φάσης για την ανάδειξη  του Πρωταθλητή και του Δευτεραθλητή οι οποίοι  θα προβιβαστούν στην Α΄ Κατηγορία περιόδου 2017-2018 και στις 19:30΄την κλήρωση Δ΄  και Ε΄ φάση... περισσότερα...
ΚΛΗΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΓΙΑ ΑΓΩΝΕΣ Μ.Ο. ΜΕ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗ, 16/1/2017 19:30
 Η E.Π.Σ. ΑΡΚΑΔΙΑΣ καλεί για τους αγώνες ΠΑΙΔΩΝ  και ΝΕΩΝ  να βρίσκονται στον Προφήτη Ηλία στην Τρίπολη την Τετάρτη 81.01.2017  στις 08:30 πμ τους παρακάτω ποδοσφαιριστές.   - ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΑ ΤΩΝ ΝΕΩΝ [2001-2002]   -ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΚΑΙΟΣ [ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ]   -ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΣ [ΑΧΙΛΛΕΑ]   -ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΛΕΜΗΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΤΣΙΚΕΡΟΣ-Η... περισσότερα...
ΑΝΑΒΟΛΗ ΑΓΩΝΩΝ Μ.Ο., 09/1/2017 20:00
 Η Ε.Π.Σ. Αρκαδίας ανακοινώνει ότι μετά από απόφαση της Ε.Π.Ο. οι αγώνες των Μ. Ο. της ένωσής μας με την Ε.Π.Σ. Ανατολικής Αττικής για το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων θα διεξαχθούν στις 18.01.2017 αντί της 11.01.2017 που αρχικά είχαν προγραματιστεί.... περισσότερα...


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

1ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΥ
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΦιλικώνΣάββατο14/01/1709:30ΜΑΝΤΑΣ Γ., ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΖΙΑΡΑΓΚΑΛΗΣ Β.3-0
2.ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο14/01/1711:00ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α.1-3
3.ΕΛΠΙΔΑ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΦιλικώνΣάββατο14/01/1711:30ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΖΙΑΡΑΓΚΑΛΗΣ Β., ΚΟΚΚΟΣ Θ.Αναβλήθηκε
2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΥ
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
4.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΛεωνιδίουΣάββατο14/01/1711:00ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ., ΣΑΞΙΩΝΗ Χ., ΣΑΡΡΗ Ε.4-0
Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣΣάββατο14/01/1700:003-0 α.α.
6.ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑστρουςΣάββατο14/01/1715:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
1-0
7.ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΦιλικώνΣάββατο14/01/1715:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΝΙΚΑ Ι., ΤΣΟΥΚΑΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
2-2
8.ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΦιλικώνΚυριακή15/01/1715:00ΔΕΛΦΑΚΗΣ Ι., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
3-0
9.ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΤΕΓΕΑΛεωνιδίουΚυριακή15/01/1715:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΛΙΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)
2-1
10.ΒΡΑΣΙΕΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΑγίου ΑνδρέαΚυριακή15/01/1715:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΙΑΜΑΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
2-0
Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
11.ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ Αγίου ΑνδρέαΣάββατο14/01/1715:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΜΑΝΤΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΙΩΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
1-4
12.ΗΡΑΚΛΗΣ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΑστρουςΚυριακή15/01/1711:00ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-0
13.ΦΟΡΤΟΥΝΑ - Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥΜελιγούςΚυριακή15/01/1715:00ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΚΟΚΚΟΣ Θ., ΖΙΑΡΑΓΚΑΛΗΣ Β.2-1
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
14.ΚΟΡΥΘΙΟ - ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣΝΕΣΤΑΝΗΣΚυριακή15/01/1711:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΜΑΓΚΛΑΡΗ Φ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.1-5
15.ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΛεβιδίουΚυριακή15/01/1715:000-3 α.α.
16.ΝΕΣΤΑΝΗ - ΕΛΠΙΔΑΝεστάνηςΚυριακή15/01/1715:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ Ι., ΛΙΩΡΗΣ Χ.2-1

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

1ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΥ
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΤΕΓΕΑ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΦιλικώνΣάββατο21/01/1709:30
2.ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΛεβιδίουΣάββατο21/01/1711:00
3.ΕΛΠΙΔΑ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΦιλικώνΣάββατο21/01/1711:30
2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΥ
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
4.ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΜελιγούςΣάββατο21/01/1711:00
5.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΛεωνιδίουΣάββατο21/01/1711:00
6.ΑΠΟΛΛΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣΤυρούΚυριακή22/01/1711:00
Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7.ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Σάββατο21/01/1700:00
8.ΤΕΓΕΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΦιλικώνΣάββατο21/01/1715:00
9.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΛεωνιδίουΣάββατο21/01/1715:00
10.ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΑστρουςΚυριακή22/01/1715:00
11.ΑΠΟΛΛΩΝ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΤυρούΚυριακή22/01/1715:00
12.ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΒΡΑΣΙΕΣΑγίου ΑνδρέαΚυριακή22/01/1715:00
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ - ΝΕΣΤΑΝΗΚανδήλαςΣάββατο21/01/1715:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.