ΟΠΑΠ - Good League

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:



Τελευταίες Ανακοινώσεις

Το 9ο τεύχος της Ηλεκτρονικής εφημερίδας της ΕΠΣ Αρκαδίας , 29/11/2021 01:38
 Η ΕΠΣ Αρκαδίας από τη φετινή αγωνιστική περίοδο προχωρά στην έκδοση ηλεκτρονικής εφημερίδας με όλα τα στοιχεία των αγώνων για τα πρωταθλήματα της Α' και της Β' Αρκαδίας. Μπορείτε να βρείτε και να κατεβάσετε το ένατο τεύχος εδώ... περισσότερα...
Το 8ο τεύχος της Ηλεκτρονικής εφημερίδας της ΕΠΣ Αρκαδίας, 22/11/2021 02:59
 Η ΕΠΣ Αρκαδίας από τη φετινή αγωνιστική περίοδο προχωρά στην έκδοση ηλεκτρονικής εφημερίδας με όλα τα στοιχεία των αγώνων για τα πρωταθλήματα της Α' και της Β' Αρκαδίας. Μπορείτε να βρείτε και να κατεβάσετε το όγδοο τεύχος εδώ... περισσότερα...
Συλλυπητήρια ανακοίνωση, 15/11/2021 05:06
 Η Ε.Ε. της Ε.Π.Σ. Αρκαδίας εκφράζει τη βαθιά θλίψη της για τον αδόκητο χαμό του παλαίμαχου ποδοσφαιριστή Δημήτρη Λεόντιου και τα θερμά  συλλυπητήρια της στην οικογένεια και στους οικείους του. Ας είναι ελαφρύ το χώμα που θα τον σκεπάσει...... περισσότερα...


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΒΡΑΣΙΕΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ Αγίου ΑνδρέαΣάββατο04/12/2115:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΛΟΥΚΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΙΑΜΑΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ )
2-2
2.ΑΕΚ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΦιλικώνΣάββατο04/12/2115:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
3-0
3.ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑστρουςΣάββατο04/12/2115:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΥΡΟΥΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ )
3-2
ΠΑΙΔΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
4.ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΤετάρτη01/12/2116:00ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Χ.9-0
5.ΕΛΠΙΔΑ - Α.Ο.Ν.Τ.ΦιλικώνΣάββατο04/12/2111:30ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΧΟΥΝΤΗΣ Γ., ΤΣΑΦΑΡΑΣ Α.
ΠΑΙΔΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΑστρουςΠέμπτη02/12/2115:306-4
7.ΜΕΛΙΓΟΥ - ΒΡΑΣΙΕΣΜελιγούςΣάββατο04/12/2111:00ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
8.ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΑστρουςΣάββατο04/12/2118:30ΨΥΛΛΑΣ Π., ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Χ., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΤεγέαςΚυριακή05/12/2100:00
2.ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΤΕΓΕΑΛεωνιδίουΚυριακή05/12/2115:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΨΥΛΛΑΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)
3.ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΛεβιδίουΚυριακή05/12/2115:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΜΑΚΡΗΣ Τ., ΛΙΩΡΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)
Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
4.ΑΡΗΣ - ΕΛΠΙΔΑΦιλικώνΚυριακή05/12/2111:00ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ., ΚΟΥΓΙΟΥΦΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
5.ΚΑΝΔΗΛΑ - ΠΑΟΚΛεβιδίουΚυριακή05/12/2111:00ΝΙΚΑ Ι., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
6.ΝΕΣΤΑΝΗ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΦιλικώνΚυριακή05/12/2115:00ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΙΩΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
ΠΑΙΔΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7.ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΕΚΤεγέαςΚυριακή05/12/2111:00ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι., ΜΑΜΑΤΖΑΚΗ Α., ΤΡΙΚΑΤΣΟΥΛΑΣ Δ.
8.ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΤεγέαςΚυριακή05/12/2111:00
ΠΑΙΔΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚορακοβουνίουΚυριακή05/12/2100:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.