ΟΠΑΠ - Good League

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:



eps ref


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΜΕΛΙΓΟΥ ΛεωνιδίουΣάββατο12/10/1916:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΛΟΥΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
2-1
2.ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΤυρούΣάββατο12/10/1916:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΠΛΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
0-1
3.ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΠΑΟΚΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο12/10/1916:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
4-2
4.ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΦιλικώνΚυριακή13/10/1916:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
0-0
5.ΔΟΞΑ - ΤΕΓΕΑΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή13/10/1916:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
1-0
6.ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΑγίου ΑνδρέαΚυριακή13/10/1916:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
1-1
Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7.ΚΑΝΔΗΛΑ - Α.Ο.Ν.Τ.ΛεβιδίουΣάββατο12/10/1916:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
0-3
8.ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΜελιγούςΣάββατο12/10/1916:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΛΟΥΚΑΣ Ν.0-4
9.ΝΕΣΤΑΝΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΦιλικώνΚυριακή13/10/1911:00ΝΙΚΑ Ι., ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΕΞΑΡΧΟΣ Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
3-2
10.Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΛεωνιδίουΚυριακή13/10/1916:00ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., SHEHU B.0-1
ΚΥΠΕΛΛΟ 1ος ΟΜΙΛΟΣ Β΄ ΦΑΣΗ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
11.ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΛεβιδίουΤετάρτη09/10/1916:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
0-3

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΜΕΛΙΓΟΥ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΜελιγούςΣάββατο19/10/1916:00
2.ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΑγίου ΑνδρέαΣάββατο19/10/1916:00
3.ΤΕΓΕΑ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΦιλικώνΣάββατο19/10/1919:00
4.ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΛεβιδίουΚυριακή20/10/1916:00
5.ΠΑΟΚ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΦιλικώνΚυριακή20/10/1916:00
6.ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΔΟΞΑΛεωνιδίουΚυριακή20/10/1916:00
Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7.ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΚΑΝΔΗΛΑΑστρουςΣάββατο19/10/1916:00
8.Α.Ο.Ν.Τ. - ΑΧΙΛΛΕΑΣΦιλικώνΚυριακή20/10/1911:00
9.ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥΑστρουςΚυριακή20/10/1916:00
10.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή20/10/1916:00
ΠΑΙΔΙΚΟ 1ου ΟΜΙΛΟΥ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
11.ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣΦιλικώνΣάββατο19/10/1911:00
12.ΔΟΞΑ - ΕΛΠΙΔΑΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο19/10/1911:00
ΠΑΙΔΙΚΟ 2ου ΟΜΙΛΟΥ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΗΡΑΚΛΗΣΛεωνιδίουΣάββατο19/10/1911:00
14.ΜΕΛΙΓΟΥ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΜελιγούςΚυριακή20/10/1911:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.