ΟΠΑΠ - Good League

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:



Greece U19

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α Κατηγορια
(24η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΦΑΛΑΙΣΙΑΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο28/03/1515:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
5-1
2.ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΛεβιδίουΣάββατο28/03/1515:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΤΣΙΩΡΟΣ Φ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΠΑΣΙΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
1-0
3.ΗΡΑΚΛΗΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΑστρουςΚυριακή29/03/1516:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΑΣΑΠΗΣ Ι., ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
1-2
4.ΒΡΑΣΙΕΣ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΑγίου ΑνδρέαΚυριακή29/03/1516:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΝΙΚΑ Ι., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
4-0
5.ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΦιλικώνΚυριακή29/03/1516:00ΔΕΛΦΑΚΗΣ Ι., ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ.
(Παρατηρητής: ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
1-1
6.ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΤυρούΚυριακή29/03/1516:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
1-4
Β΄ Φάση Β΄ Κατηγορίας
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7.ΕΛΠΙΔΑ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ ΦιλικώνΣάββατο28/03/1515:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΤΡΑΝΟΣ Π.
(Παρατηρητής: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
1-1
8.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΛεωνιδίουΚυριακή29/03/1516:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΛΙΩΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
1-0
Β΄Φάση Παιδικού 1ου Ομίλου.
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο28/03/1512:00ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΝΤΑΣ Γ., ΓΟΥΤΣΟΣ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΛΙΩΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
1-0
Β΄Φάση Παιδικού 2ου Ομίλου.
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
10.ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣΜελιγούςΚυριακή29/03/1513:00ΧΑΣΑΠΗΣ Ι.4-4

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α Κατηγορια
(25η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΦιλικώνΚυριακή05/04/1500:00
2.ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΛεωνιδίουΚυριακή05/04/1516:00
3.ΦΑΛΑΙΣΙΑ - ΒΡΑΣΙΕΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή05/04/1516:00
4.ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΤΕΓΕΑΑγίου ΑνδρέαΚυριακή05/04/1516:00
5.ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣΤυρούΚυριακή05/04/1516:00
6.ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΑστρουςΚυριακή05/04/1516:00
Β΄ Φάση Β΄ Κατηγορίας
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΕΛΠΙΔΑΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο04/04/1516:00
8.ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΜελιγούςΣάββατο04/04/1516:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.