ΟΠΑΠ - Good League

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2014-2015
Β Κατηγορια 2ος Ομιλος

<< Β Κατηγορια 1ος Ομιλος
Β΄ Φάση Β΄ Κατηγορίας >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΜελιγούςΣάββατο15/11/1415:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.2-0
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΚΟΡΥΘΙΟΜελιγούςΚυριακή16/11/1411:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.2-6
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΦΟΡΤΟΥΝΑΛεωνιδίουΚυριακή16/11/1415:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α.3-0
ΠΑΡΝΩΝ - Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥΤεγέαςΚυριακή16/11/1415:00ΧΑΣΑΠΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΜΑΝΤΑΣ Γ.2-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΛεωνιδίουΣάββατο22/11/1415:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-0
ΕΛΑΙΟΧΩΡΙ - Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥΕλαιοχωρίουΚυριακή23/11/1415:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΝΤΑΣ Γ.4-0
ΦΟΡΤΟΥΝΑ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ ΜελιγούςΚυριακή23/11/1415:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΨΥΛΛΑΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.0-3
ΚΟΡΥΘΙΟ - ΠΑΡΝΩΝΤεγέαςΚυριακή23/11/1415:00ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΠΑΡΝΩΝΜελιγούςΣάββατο29/11/1415:00ΨΥΛΛΑΣ Δ., ΨΥΛΛΑΣ Π., ΤΡΑΝΟΣ Π.5-2
Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ - ΦΟΡΤΟΥΝΑΛεωνιδίουΣάββατο29/11/1415:00ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ., ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.2-2
ΕΛΑΙΟΧΩΡΙ - ΚΟΡΥΘΙΟΕλαιοχωρίουΚυριακή30/11/1411:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΓΟΥΤΣΟΣ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι.1-2
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΜελιγούςΚυριακή30/11/1415:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΜΑΓΚΛΑΡΗ Φ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥΛεωνιδίουΣάββατο06/12/1415:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.3-0
ΠΑΡΝΩΝ - ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΤεγέαςΣάββατο06/12/1415:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΜΑΝΤΑΣ Γ.1-4
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΜελιγούςΚυριακή07/12/1411:00ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΙΚΑ Ι., ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-5
ΚΟΡΥΘΙΟ - ΦΟΡΤΟΥΝΑΦιλικώνΚυριακή07/12/1415:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α.4-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΜελιγούςΣάββατο13/12/1415:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΡΑΝΟΣ Π.2-2
Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ ΛεωνιδίουΣάββατο13/12/1415:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.0-1
ΦΟΡΤΟΥΝΑ - ΠΑΡΝΩΝΜελιγούςΚυριακή14/12/1411:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΜΑΓΚΛΑΡΗ Φ., ΓΟΥΤΣΟΣ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι.5-1
ΚΟΡΥΘΙΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΦιλικώνΚυριακή14/12/1415:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.1-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΑΙΟΧΩΡΙ - ΦΟΡΤΟΥΝΑΕλαιοχωρίουΣάββατο20/12/1415:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., ΓΟΥΤΣΟΣ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι.2-2
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΚΟΡΥΘΙΟΜελιγούςΚυριακή21/12/1411:00ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ., ΝΙΚΑ Ι., ΤΣΟΥΚΑΣ Π.1-0
ΠΑΡΝΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΤεγέαςΚυριακή21/12/1415:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α.2-6
Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΛεωνιδίουΣάββατο03/01/1515:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΡΤΟΥΝΑ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΜελιγούςΣάββατο10/01/1515:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Κ., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.3-1
ΠΑΡΝΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ ΜελιγούςΚυριακή11/01/1511:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΜΑΓΚΛΑΡΗ Φ., ΜΑΝΤΑΣ Γ.1-6
ΚΟΡΥΘΙΟ - Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥΤεγέαςΚυριακή11/01/1515:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΓΟΥΤΣΟΣ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΛεωνιδίουΚυριακή11/01/1515:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΜΑΓΚΛΑΡΗ Φ., ΜΑΝΤΑΣ Γ.4-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΑΙΟΧΩΡΙ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ ΕλαιοχωρίουΣάββατο17/01/1515:00ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ., ΜΑΓΚΛΑΡΗ Φ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.0-1
ΚΟΡΥΘΙΟ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΤεγέαςΚυριακή18/01/1511:00ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΡΑΜΠΑ Σ., ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α.0-1
ΦΟΡΤΟΥΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΜελιγούςΚυριακή18/01/1511:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΟΥΤΣΟΣ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι.1-3
Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ - ΠΑΡΝΩΝΛεωνιδίουΚυριακή18/01/1515:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΟΥΤΣΟΣ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι.7-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΦΟΡΤΟΥΝΑΜελιγούςΣάββατο31/01/1515:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΜΑΓΚΛΑΡΗ Φ., ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α.1-1
ΠΑΡΝΩΝ - ΚΟΡΥΘΙΟΤεγέαςΚυριακή01/02/1511:00ΧΑΣΑΠΗΣ Ι., ΓΟΥΤΣΟΣ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι., ΜΑΝΤΑΣ Γ.1-2
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΜελιγούςΚυριακή01/02/1511:00ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ., ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-3
Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ - ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΤυρούΚυριακή01/02/1515:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΓΚΛΑΡΗ Φ.1-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΝΩΝ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΤεγέαςΣάββατο07/02/1515:00ΨΥΛΛΑΣ Δ., ΜΑΓΚΛΑΡΗ Φ., ΜΑΝΤΑΣ Γ.0-3
ΦΟΡΤΟΥΝΑ - Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥΜελιγούςΣάββατο07/02/1515:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΤΡΑΝΟΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.4-2
ΚΟΡΥΘΙΟ - ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΦιλικώνΚυριακή08/02/1511:00ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΜΑΝΤΑΣ Γ.3-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ ΛεωνιδίουΚυριακή08/02/1515:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΚΟΥΒΕΛΑΣ Σ., ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΑΙΟΧΩΡΙ - ΠΑΡΝΩΝΕλαιοχωρίουΣάββατο14/02/1515:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΑΝΤΑΣ Γ.3-1
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ ΜελιγούςΣάββατο14/02/1515:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ Δ., ΨΥΛΛΑΣ Π.1-0
ΦΟΡΤΟΥΝΑ - ΚΟΡΥΘΙΟΜελιγούςΚυριακή15/02/1511:00ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-2
Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΛεωνιδίουΚυριακή15/02/1515:00ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ., ΜΑΝΤΑΣ Γ.0-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΑΙΟΧΩΡΙ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΕλαιοχωρίουΣάββατο28/02/1515:00ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΝΤΑΣ Γ., ΓΟΥΤΣΟΣ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι.1-1
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥΜελιγούςΣάββατο28/02/1515:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΧΑΣΑΠΗΣ Ι., ΜΑΓΚΛΑΡΗ Φ.2-0
ΠΑΡΝΩΝ - ΦΟΡΤΟΥΝΑΤεγέαςΚυριακή01/03/1515:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΜΑΓΚΛΑΡΗ Φ., ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α.0-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΥΘΙΟΛεωνιδίουΚυριακή01/03/1515:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.2-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΡΝΩΝΛεωνιδίουΣάββατο07/03/1515:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.2-0
ΚΟΡΥΘΙΟ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ ΤεγέαςΣάββατο07/03/1515:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΧΑΣΑΠΗΣ Ι., ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α.0-1
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥΜελιγούςΣάββατο07/03/1515:00ΨΥΛΛΑΣ Δ., ΨΥΛΛΑΣ Π., ΤΡΑΝΟΣ Π.3-2
ΦΟΡΤΟΥΝΑ - ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΜελιγούςΚυριακή08/03/1511:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Κ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ.3-3


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΦΟΡΤΟΥΝΑΜελιγούςΣάββατο14/03/1515:00ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ., ΜΑΓΚΛΑΡΗ Φ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.3-1
Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ - ΚΟΡΥΘΙΟΛεωνιδίουΚυριακή15/03/1515:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.4-0
ΕΛΑΙΟΧΩΡΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΕλαιοχωρίουΚυριακή15/03/1515:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.1-4
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΠΑΡΝΩΝΜελιγούςΚυριακή15/03/1515:00ΨΥΛΛΑΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΨΥΛΛΑΣ Π.3-0