ΟΠΑΠ - Good League

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2014-2015
Β Κατηγορια 1ος Ομιλος

Β Κατηγορια 2ος Ομιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΚΑΨΙΑΦιλικώνΣάββατο01/11/1415:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΝΙΚΑ Ι., ΜΑΝΤΑΣ Γ.5-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΦιλικώνΚυριακή02/11/1411:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΜΑΓΚΛΑΡΗ Φ., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β.1-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΕΛΠΙΔΑΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή02/11/1415:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΝΤΑΣ Γ.2-0
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣΔημητσάναςΚυριακή02/11/1415:00ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., ΤΣΟΥΚΑΣ Π.0-4
ΝΕΣΤΑΝΗ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΝεστάνηςΚυριακή02/11/1415:00ΜΑΛΙΦΟΥΚΑΣ Π., ΜΑΓΚΛΑΡΗ Φ., ΨΥΛΛΑΣ Π.1-3


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΛεβιδίουΣάββατο08/11/1415:00ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ., ΨΥΛΛΑΣ Δ., ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ Δ.4-4
ΚΑΨΙΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΚάψιαΣάββατο08/11/1415:00ΜΑΛΙΦΟΥΚΑΣ Π., ΨΥΛΛΑΣ Π., ΜΑΝΤΑΣ Γ.0-2
ΕΛΠΙΔΑ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΛεβιδίουΚυριακή09/11/1411:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΜΑΓΚΛΑΡΗ Φ.6-3
ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΝΕΣΤΑΝΗΦιλικώνΚυριακή09/11/1411:30ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Κ., ΜΑΝΤΑΣ Γ.3-2
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣΔΑΚ ΤρίποληςΚυριακή09/11/1415:00ΨΥΛΛΑΣ Δ., ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΡΑΝΟΣ Π.0-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΕΛΠΙΔΑΔΑΚ ΤρίποληςΣάββατο15/11/1415:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Κ., ΜΑΝΤΑΣ Γ.0-2
ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ - ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΚανδήλαςΣάββατο15/11/1415:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΨΥΛΛΑΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-1
ΝΕΣΤΑΝΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΝεστάνηςΚυριακή16/11/1411:00ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΡΑΜΠΑ Σ., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν.2-3
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΦιλικώνΚυριακή16/11/1411:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΨΥΛΛΑΣ Π.3-1
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΚΑΨΙΑΔημητσάναςΚυριακή16/11/1415:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΜΑΓΚΛΑΡΗ Φ., ΤΡΑΝΟΣ Π.2-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΨΙΑ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΚάψιαΣάββατο22/11/1415:00ΨΥΛΛΑΣ Δ., ΨΥΛΛΑΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.0-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣΔΑΚ ΤρίποληςΣάββατο22/11/1415:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΤΡΑΝΟΣ Π.5-1
ΝΕΣΤΑΝΗ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΝεστάνηςΚυριακή23/11/1411:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ., ΨΥΛΛΑΣ Δ.1-3
ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΑΦιλικώνΚυριακή23/11/1411:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΝΙΚΑ Ι., ΜΑΓΚΛΑΡΗ Φ.0-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή23/11/1415:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΨΙΑ - ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΚάψιαΣάββατο29/11/1415:00ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΙΚΑ Ι., ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α.1-2
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΔΑΚ ΤρίποληςΣάββατο29/11/1415:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΑΓΚΛΑΡΗ Φ., ΤΡΑΜΠΑ Σ.0-3
ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ - ΝΕΣΤΑΝΗΚανδήλαςΣάββατο29/11/1415:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., ΤΣΟΥΚΑΣ Π.2-0
ΕΛΠΙΔΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΦιλικώνΚυριακή30/11/1411:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΝΤΑΣ Γ.3-4
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΤεγέαςΚυριακή30/11/1415:00ΨΥΛΛΑΣ Δ., ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΨΥΛΛΑΣ Π.1-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΚανδήλαςΣάββατο06/12/1415:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΚΟΥΒΕΛΑΣ Σ., ΜΑΓΚΛΑΡΗ Φ.2-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο06/12/1415:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Κ., ΝΙΚΑ Ι.2-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΚΑΨΙΑΦιλικώνΚυριακή07/12/1411:00ΨΥΛΛΑΣ Δ., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π.3-1
ΝΕΣΤΑΝΗ - ΕΛΠΙΔΑΝεστάνηςΚυριακή07/12/1411:00ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α.0-0
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΔημητσάναςΚυριακή07/12/1415:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΜΑΝΤΑΣ Γ., ΤΡΑΝΟΣ Π.1-5


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο13/12/1415:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Κ., ΤΣΙΩΡΟΣ Φ., ΜΑΓΚΛΑΡΗ Φ.1-1
ΚΑΨΙΑ - ΝΕΣΤΑΝΗΚάψιαΣάββατο13/12/1415:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΓΟΥΤΣΟΣ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι.1-2
ΕΛΠΙΔΑ - ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣΦιλικώνΚυριακή14/12/1411:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν.3-2
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΔΑΚ ΤρίποληςΚυριακή14/12/1411:00ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ Δ., ΜΑΝΤΑΣ Γ.1-2
ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΝεστάνηςΚυριακή14/12/1415:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΜΑΝΤΑΣ Γ.2-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ - ΚΑΨΙΑΚανδήλαςΣάββατο20/12/1415:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΜΑΓΚΛΑΡΗ Φ., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.4-1
ΝΕΣΤΑΝΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΝεστάνηςΣάββατο20/12/1415:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Κ., ΝΙΚΑ Ι., ΤΡΑΝΟΣ Π.2-3
ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΦιλικώνΚυριακή21/12/1411:00ΨΥΛΛΑΣ Δ., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-1
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΔημητσάναςΚυριακή21/12/1415:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΨΥΛΛΑΣ Π., ΓΟΥΤΣΟΣ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι.2-5
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΕΛΠΙΔΑΦιλικώνΚυριακή21/12/1415:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΤΣΙΩΡΟΣ Φ., ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ Γ.4-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΝεστάνηςΣάββατο03/01/1515:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΓΚΛΑΡΗ Φ.3-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΔΑΚ ΤρίποληςΚυριακή04/01/1511:00ΨΥΛΛΑΣ Δ., ΨΥΛΛΑΣ Π., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.5-0
ΕΛΠΙΔΑ - ΚΑΨΙΑΦιλικώνΚυριακή04/01/1511:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ Δ.4-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή04/01/1515:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΜΑΛΙΦΟΥΚΑΣ Π., ΜΑΝΤΑΣ Γ.3-1
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΝΕΣΤΑΝΗΔημητσάναςΚυριακή04/01/1515:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΓΟΥΤΣΟΣ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι.3-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΨΙΑ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΚάψιαΣάββατο10/01/1515:00ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ Δ.1-5
ΕΛΠΙΔΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΦιλικώνΚυριακή11/01/1511:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α.1-1
ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΝεστάνηςΚυριακή11/01/1511:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.1-3
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΝΕΣΤΑΝΗΔΑΚ ΤρίποληςΚυριακή11/01/1511:00ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α.3-1
ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΚανδήλαςΚυριακή11/01/1515:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΨΥΛΛΑΣ Π.4-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΣΤΑΝΗ - ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΝεστάνηςΣάββατο17/01/1515:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΤΡΑΜΠΑ Σ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.1-0
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΦιλικώνΚυριακή18/01/1511:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.3-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΚΑΨΙΑΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή18/01/1511:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΑΝΤΑΣ Γ.7-0
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΕΛΠΙΔΑΔημητσάναςΚυριακή18/01/1515:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΑΝΤΑΣ Γ.0-1
ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΚανδήλαςΚυριακή18/01/1515:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΜΑΓΚΛΑΡΗ Φ., ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α.1-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΝΕΣΤΑΝΗΔΑΚ ΤρίποληςΣάββατο31/01/1515:00ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΣΙΩΡΟΣ Φ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π.4-1
ΕΛΠΙΔΑ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΛεβιδίουΚυριακή01/02/1511:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.3-0
ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣΦιλικώνΚυριακή01/02/1511:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΚΑ Ι., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-1
ΚΑΨΙΑ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΚάψιαΚυριακή01/02/1515:00ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α.2-3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή01/02/1515:00ΝΙΚΑ Ι., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΟΥΤΣΟΣ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι.1-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΚΑΨΙΑΔΑΚ ΤρίποληςΚυριακή08/02/1511:00ΨΥΛΛΑΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΓΟΥΤΣΟΣ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι.2-0
ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΚανδήλαςΚυριακή08/02/1515:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΑΣΑΠΗΣ Ι., ΓΟΥΤΣΟΣ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι.0-0
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΔημητσάναςΚυριακή08/02/1515:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΜΑΓΚΛΑΡΗ Φ., ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α.1-3
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΝΕΣΤΑΝΗΛεβιδίουΚυριακή08/02/1515:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.5-0
ΕΛΠΙΔΑ - ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΦιλικώνΚυριακή08/02/1515:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΨΥΛΛΑΣ Δ.4-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΣΤΑΝΗ - ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣΝεστάνηςΣάββατο14/02/1515:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-4
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΑΦιλικώνΚυριακή15/02/1511:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν.0-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή15/02/1511:00ΧΑΣΑΠΗΣ Ι., ΨΥΛΛΑΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.3-0
ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΚΑΨΙΑΝεστάνηςΚυριακή15/02/1515:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α.4-1
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΔημητσάναςΚυριακή15/02/1515:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΤΡΑΝΟΣ Π., ΓΟΥΤΣΟΣ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι.1-6


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΨΙΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΚάψιαΣάββατο28/02/1515:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α.0-2
ΕΛΠΙΔΑ - ΝΕΣΤΑΝΗΔΑΚ ΤρίποληςΣάββατο28/02/1515:00ΨΥΛΛΑΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΨΥΛΛΑΣ Π.5-0
ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΝεστάνηςΣάββατο28/02/1515:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-3
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣΦιλικώνΚυριακή01/03/1511:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.7-1
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΔΑΚ ΤρίποληςΚυριακή01/03/1515:00ΨΥΛΛΑΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΨΥΛΛΑΣ Π.0-5


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΣΤΑΝΗ - ΚΑΨΙΑΝεστάνηςΣάββατο07/03/1515:00ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ., ΜΑΓΚΛΑΡΗ Φ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-2
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΦιλικώνΚυριακή08/03/1511:00ΨΥΛΛΑΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.6-0
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΔημητσάναςΚυριακή08/03/1515:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΓΟΥΤΣΟΣ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι.3-3
ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ - ΕΛΠΙΔΑΚανδήλαςΚυριακή08/03/1515:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.0-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΦιλικώνΚυριακή08/03/1515:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΝΙΚΑ Ι., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-3


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΔΑΚ ΤρίποληςΣάββατο14/03/1515:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΟΥΤΣΟΣ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι.2-2
ΚΑΨΙΑ - ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣΚάψιαΣάββατο14/03/1515:00ΨΥΛΛΑΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΨΥΛΛΑΣ Π.0-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΝΕΣΤΑΝΗΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή15/03/1511:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν., ΤΡΑΝΟΣ Π.3-0
ΕΛΠΙΔΑ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΦιλικώνΚυριακή15/03/1511:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΝΙΚΑ Ι., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α.3-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΛεβιδίουΚυριακή15/03/1515:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΜΑΝΤΑΣ Γ.8-3


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΚανδήλαςΣάββατο21/03/1515:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΨΥΛΛΑΣ Π., ΜΑΝΤΑΣ Γ.0-2
ΚΑΨΙΑ - ΕΛΠΙΔΑΚάψιαΣάββατο21/03/1515:00ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΟΥΤΣΟΣ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι.0-4
ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΦιλικώνΣάββατο21/03/1515:00ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α.5-2
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΔΑΚ ΤρίποληςΚυριακή22/03/1515:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΝΙΚΑ Ι., ΜΑΓΚΛΑΡΗ Φ.0-5
ΝΕΣΤΑΝΗ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΝεστάνηςΚυριακή22/03/1515:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΨΥΛΛΑΣ Π.0-3