ΟΠΑΠ - Good League

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2013-2014
Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

<< Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΛεωνιδίουΣάββατο16/11/1315:00ΜΑΛΙΦΟΥΚΑΣ Π., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Χ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.1-4
ΦΟΡΤΟΥΝΑ - ΠΑΡΝΩΝΜελιγούςΚυριακή17/11/1311:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., ΨΥΛΛΑΣ Π.3-1
ΚΟΡΥΘΙΟ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΤεγέαςΚυριακή17/11/1315:00ΜΑΛΙΦΟΥΚΑΣ Π., ΤΡΑΝΟΣ Π., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α.0-0
ΕΛΑΙΟΧΩΡΙ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΕλαιοχωρίουΚυριακή17/11/1315:00ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΓΟΥΤΣΟΣ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι.1-4


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΑστρουςΚυριακή24/11/1311:00ΧΑΣΑΠΗΣ Ι., ΨΥΛΛΑΣ Π., ΨΥΛΛΑΣ Δ.1-2
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΚΟΡΥΘΙΟΚορακοβουνίουΚυριακή24/11/1311:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΚΟΥΒΕΛΑΣ Σ., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1
ΦΟΡΤΟΥΝΑ - ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΜελιγούςΚυριακή24/11/1311:00ΜΑΛΙΦΟΥΚΑΣ Π., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., ΜΑΝΤΑΣ Γ.2-3
ΠΑΡΝΩΝ - Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥΤεγέαςΚυριακή24/11/1315:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΜΑΓΚΛΑΡΗ Φ., ΨΥΛΛΑΣ Π.1-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ - ΦΟΡΤΟΥΝΑΛεωνιδίουΣάββατο30/11/1315:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.2-1
ΕΛΑΙΟΧΩΡΙ - ΚΟΡΥΘΙΟΕλαιοχωρίουΚυριακή01/12/1311:00ΧΑΣΑΠΗΣ Ι., ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ., ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ Α.1-4
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΑστρουςΚυριακή01/12/1311:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΡΑΝΟΣ Π.0-0
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΠΑΡΝΩΝΜελιγούςΚυριακή01/12/1311:00ΤΣΙΩΡΟΣ Φ., ΨΥΛΛΑΣ Δ., ΜΑΝΤΑΣ Γ.4-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΠΑΡΝΩΝΚορακοβουνίουΣάββατο07/12/1315:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΤΡΑΝΟΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.5-0
ΦΟΡΤΟΥΝΑ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΜελιγούςΚυριακή08/12/1311:00ΧΑΣΑΠΗΣ Ι., ΚΟΥΒΕΛΑΣ Σ., ΓΟΥΤΣΟΣ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι.0-4
ΚΟΡΥΘΙΟ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΦιλικώνΚυριακή08/12/1311:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-0
Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ - ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΛεωνιδίουΚυριακή08/12/1315:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Κ., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΜΑΓΚΛΑΡΗ Φ.0-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥΜελιγούςΣάββατο14/12/1315:00ΠΑΣΧΟΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΜΑΝΤΑΣ Γ.1-0
ΕΛΑΙΟΧΩΡΙ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΕλαιοχωρίουΣάββατο14/12/1315:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΤΡΑΝΟΣ Π., ΓΟΥΤΣΟΣ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι.1-3
ΠΑΡΝΩΝ - ΚΟΡΥΘΙΟΤεγέαςΚυριακή15/12/1311:00ΧΑΣΑΠΗΣ Ι., ΚΟΥΒΕΛΑΣ Σ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-4
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΦΟΡΤΟΥΝΑΚορακοβουνίουΚυριακή15/12/1311:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΜΑΓΚΛΑΡΗ Φ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.3-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΛεωνιδίουΣάββατο21/12/1315:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΥΡΙΟΣ Δ.3-1
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΠΑΡΝΩΝΑστρουςΚυριακή22/12/1311:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΟΥΤΣΟΣ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι.3-0
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΜελιγούςΚυριακή22/12/1311:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.4-0
ΚΟΡΥΘΙΟ - ΦΟΡΤΟΥΝΑΦιλικώνΚυριακή22/12/1311:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΑΓΚΛΑΡΗ Φ.2-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΚορακοβουνίουΣάββατο28/12/1315:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΨΥΛΛΑΣ Π.0-0
ΦΟΡΤΟΥΝΑ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΜελιγούςΣάββατο28/12/1315:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΜΑΓΚΛΑΡΗ Φ., ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ Δ.1-0
ΠΑΡΝΩΝ - ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΤεγέαςΚυριακή29/12/1311:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.1-6
ΚΟΡΥΘΙΟ - Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥΤεγέαςΚυριακή29/12/1315:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΦΑΣΟΥΛΗΣ Θ., ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν.3-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥΑχιλλέαΣάββατο11/01/1415:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΤΣΙΩΡΟΣ Φ., ΤΡΑΝΟΣ Π.1-1
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΚορακοβουνίουΚυριακή12/01/1411:00ΠΑΣΧΟΣ Ε., ΚΟΥΒΕΛΑΣ Σ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.3-2
ΠΑΡΝΩΝ - ΦΟΡΤΟΥΝΑΤεγέαςΚυριακή12/01/1415:00ΧΑΣΑΠΗΣ Ι., ΜΑΓΚΛΑΡΗ Φ., ΓΟΥΤΣΟΣ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι.0-3 α.α.
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΚΟΡΥΘΙΟΑστρουςΚυριακή12/01/1415:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ Α.1-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΑστρουςΣάββατο18/01/1415:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΓΟΥΤΣΟΣ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι.2-0
ΕΛΑΙΟΧΩΡΙ - ΦΟΡΤΟΥΝΑΕλαιοχωρίουΚυριακή19/01/1411:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΨΥΛΛΑΣ Δ., ΨΥΛΛΑΣ Π.3-2
Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ - ΠΑΡΝΩΝΛεωνιδίουΚυριακή19/01/1415:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ Γ.3-0 α.α.
ΚΟΡΥΘΙΟ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΤεγέαςΚυριακή19/01/1415:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Β., ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ Ε.0-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΡΤΟΥΝΑ - Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥΜελιγούςΣάββατο25/01/1415:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Κ.4-1
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΚορακοβουνίουΚυριακή26/01/1411:00ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ Δ.1-0
ΚΟΡΥΘΙΟ - ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΦιλικώνΚυριακή26/01/1411:30ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Κ., ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ Α., ΓΟΥΤΣΟΣ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι.2-0
ΠΑΡΝΩΝ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΤεγέαςΚυριακή26/01/1415:00ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΝΤΑΣ Γ.0-3 α.α.


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΝΩΝ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΤεγέαςΣάββατο01/02/1415:000-3 α.α.
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΦΟΡΤΟΥΝΑΑστρουςΣάββατο01/02/1415:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΜΑΓΚΛΑΡΗ Φ., ΜΑΝΤΑΣ Γ.2-0
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΚΟΡΥΘΙΟΑστρουςΚυριακή02/02/1415:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.3-1
ΕΛΑΙΟΧΩΡΙ - Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥΕλαιοχωρίουΚυριακή02/02/1415:00ΨΥΛΛΑΣ Δ., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., ΓΟΥΤΣΟΣ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι.5-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΛεωνιδίουΣάββατο08/02/1415:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΜΑΓΚΛΑΡΗ Φ., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν.0-3
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΑχιλλέαΣάββατο08/02/1415:00ΧΑΣΑΠΗΣ Ι., ΨΥΛΛΑΣ Δ., ΨΥΛΛΑΣ Π.1-0
ΚΟΡΥΘΙΟ - ΠΑΡΝΩΝΤεγέαςΚυριακή09/02/1411:003-0 α.α.
ΦΟΡΤΟΥΝΑ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΜελιγούςΚυριακή09/02/1411:00ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ., ΚΟΥΒΕΛΑΣ Σ., ΓΟΥΤΣΟΣ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι.2-2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥΚορακοβουνίουΣάββατο15/02/1415:00ΧΑΣΑΠΗΣ Ι., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΜΑΝΤΑΣ Γ.3-0
ΠΑΡΝΩΝ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΤεγέαςΣάββατο15/02/1415:000-3 α.α.
ΕΛΑΙΟΧΩΡΙ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΕλαιοχωρίουΣάββατο15/02/1415:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΨΥΛΛΑΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-2
ΦΟΡΤΟΥΝΑ - ΚΟΡΥΘΙΟΜελιγούςΣάββατο15/02/1415:00ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ., ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ Δ.0-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΜελιγούςΣάββατο22/02/1415:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., ΨΥΛΛΑΣ Δ.1-3
ΕΛΑΙΟΧΩΡΙ - ΠΑΡΝΩΝΕλαιοχωρίουΣάββατο22/02/1415:003-0 α.α.
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΦΟΡΤΟΥΝΑΑστρουςΣάββατο22/02/1415:00ΜΑΛΙΦΟΥΚΑΣ Π., ΧΑΣΑΠΗΣ Ι., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.3-2
Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ - ΚΟΡΥΘΙΟΛεωνιδίουΣάββατο22/02/1415:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΜΑΝΤΑΣ Γ.4-0