ΟΠΑΠ - Good League

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2013-2014
Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΤεγέαςΣάββατο02/11/1315:00ΠΑΣΧΟΣ Ε., ΜΑΛΙΦΟΥΚΑΣ Π., ΤΡΑΝΟΣ Π.3-0
ΕΛΠΙΔΑ - ΝΕΣΤΑΝΗΦιλικώνΚυριακή03/11/1311:00ΜΑΛΙΦΟΥΚΑΣ Π., ΚΟΥΒΕΛΑΣ Σ., ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ Γ.4-0
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣΤεγέαςΚυριακή03/11/1315:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Κ., ΚΟΥΡΟΓΙΩΡΓΑΣ Σ., ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ Α.0-5
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή03/11/1315:00ΠΑΣΧΟΣ Ε., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-1
Ρεπό: ΚΑΨΙΑ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΣΤΑΝΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΝεστάνηςΚυριακή10/11/1311:00ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΣΙΩΡΟΣ Φ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-4
ΚΑΨΙΑ - ΕΛΠΙΔΑΚάψιαΚυριακή10/11/1311:00ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΟΥΤΣΟΣ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι.0-3
ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ - ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΚανδήλαςΚυριακή10/11/1315:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΨΥΛΛΑΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-2
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΔημητσάναςΚυριακή10/11/1315:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Β.1-4
Ρεπό: Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΦιλικώνΚυριακή17/11/1311:00ΧΑΣΑΠΗΣ Ι., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ Α.1-0
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΚΑΨΙΑΤεγέαςΚυριακή17/11/1311:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΝΤΑΣ Γ.1-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΝΕΣΤΑΝΗΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή17/11/1311:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ Ε., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Β.2-2
ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΚανδήλαςΚυριακή17/11/1315:00ΠΑΣΧΟΣ Ε., ΜΑΓΚΛΑΡΗ Φ., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν.6-0
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΕΛΠΙΔΑΤεγέαςΣάββατο23/11/1315:00ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ., ΜΑΛΙΦΟΥΚΑΣ Π., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-2
ΝΕΣΤΑΝΗ - ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣΝεστάνηςΚυριακή24/11/1311:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ Α.0-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΦιλικώνΚυριακή24/11/1311:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β.3-0
ΚΑΨΙΑ - ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΚάψιαΚυριακή24/11/1315:00ΠΑΣΧΟΣ Ε., ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΟΥΤΣΟΣ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι.0-3
Ρεπό: ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΚανδήλαςΣάββατο30/11/1315:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α.2-2
ΕΛΠΙΔΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΦιλικώνΚυριακή01/12/1311:00ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΨΥΛΛΑΣ Π.4-0
ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΤεγέαςΚυριακή01/12/1311:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν.6-1
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΚΑΨΙΑΔημητσάναςΚυριακή01/12/1315:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΜΑΓΚΛΑΡΗ Φ.3-2
Ρεπό: ΝΕΣΤΑΝΗ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΑΦιλικώνΣάββατο07/12/1311:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΚΟΥΒΕΛΑΣ Σ., ΨΥΛΛΑΣ Δ.1-2
ΚΑΨΙΑ - ΝΕΣΤΑΝΗΚάψιαΣάββατο07/12/1315:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-1
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΤεγέαςΣάββατο07/12/1315:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή08/12/1315:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΝΤΑΣ Γ.2-4
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΣΤΑΝΗ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΝεστάνηςΣάββατο14/12/1315:00ΝΙΚΑ Ι., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Β., ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ Ε.0-3
ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ - ΕΛΠΙΔΑΚανδήλαςΣάββατο14/12/1315:00ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ., ΤΣΙΩΡΟΣ Φ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π.2-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΚΑΨΙΑΦιλικώνΚυριακή15/12/1311:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε.8-2
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΔημητσάναςΚυριακή15/12/1315:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΚΟΥΡΟΓΙΩΡΓΑΣ Σ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-2
Ρεπό: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΤεγέαςΣάββατο21/12/1315:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΠΛΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Α.0-3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΚΑΨΙΑΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή22/12/1311:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ Ε., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Β.4-1
ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΝΕΣΤΑΝΗΝεστάνηςΚυριακή22/12/1311:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Κ., ΤΣΙΩΡΟΣ Φ., ΜΑΝΤΑΣ Γ.4-0
ΕΛΠΙΔΑ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΤεγέαςΚυριακή22/12/1315:00ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΨΥΛΛΑΣ Δ., ΨΥΛΛΑΣ Π.1-0
Ρεπό: ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΨΙΑ - ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣΚάψιαΣάββατο28/12/1315:00ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΦιλικώνΚυριακή29/12/1311:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν.1-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή29/12/1311:00ΠΑΣΧΟΣ Ε., ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ Ε., ΨΥΛΛΑΣ Δ.6-1
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΝΕΣΤΑΝΗΔημητσάναςΚυριακή29/12/1315:00ΧΑΣΑΠΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Β., ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ Δ.3-1
Ρεπό: ΕΛΠΙΔΑ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΣΤΑΝΗ - ΕΛΠΙΔΑΝεστάνηςΣάββατο04/01/1415:00ΨΥΛΛΑΣ Δ., ΜΑΛΙΦΟΥΚΑΣ Π., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α.3-4
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΔημητσάναςΣάββατο04/01/1415:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΜΑΓΚΛΑΡΗ Φ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Β.1-4
ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΦιλικώνΚυριακή05/01/1411:00ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ Δ.1-1
ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΚανδήλαςΚυριακή05/01/1415:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΜΑΝΤΑΣ Γ.3-0
Ρεπό: ΚΑΨΙΑ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ - ΚΑΨΙΑΛεβιδίουΣάββατο11/01/1415:00ΜΑΛΙΦΟΥΚΑΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΥΡΟΓΙΩΡΓΑΣ Σ.5-0
ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣΦιλικώνΚυριακή12/01/1411:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ Δ.2-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΝΕΣΤΑΝΗΝεστάνηςΚυριακή12/01/1415:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΜΑΝΤΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.7-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή12/01/1415:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-0
Ρεπό: Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΨΙΑ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΚάψιαΣάββατο18/01/1415:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΨΥΛΛΑΣ Δ.1-4
ΝΕΣΤΑΝΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΝεστάνηςΣάββατο18/01/1415:00ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΑΦιλικώνΚυριακή19/01/1411:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΑΣΧΟΣ Ε., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β.2-2
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣΔημητσάναςΚυριακή19/01/1415:00ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΓΚΛΑΡΗ Φ., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-3
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΚΑΨΙΑΝεστάνηςΣάββατο25/01/1415:00ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΑΓΚΛΑΡΗ Φ.1-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο25/01/1415:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Β., ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ Δ.1-2
ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ - ΝΕΣΤΑΝΗΚανδήλαςΚυριακή26/01/1415:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΦΑΣΟΥΛΗΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.4-0
ΕΛΠΙΔΑ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΛεβιδίουΚυριακή26/01/1415:00ΜΑΛΙΦΟΥΚΑΣ Π., ΨΥΛΛΑΣ Π., ΜΑΓΚΛΑΡΗ Φ.5-1
Ρεπό: ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΔΑΚ ΤρίποληςΣάββατο01/02/1415:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-3
ΚΑΨΙΑ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΚάψιαΣάββατο01/02/1415:00ΜΑΛΙΦΟΥΚΑΣ Π., ΤΣΙΩΡΟΣ Φ., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α.2-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΕΛΠΙΔΑΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο01/02/1415:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ., ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ.1-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣΦιλικώνΚυριακή02/02/1411:30ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Κ., ΝΙΚΑ Ι.2-0
Ρεπό: ΝΕΣΤΑΝΗ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ - ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΦιλικώνΣάββατο08/02/1411:30ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΜΑΛΙΦΟΥΚΑΣ Π., ΚΟΥΒΕΛΑΣ Σ.0-4
ΝΕΣΤΑΝΗ - ΚΑΨΙΑΝεστάνηςΚυριακή09/02/1411:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΜΑΓΚΛΑΡΗ Φ., ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ Α.1-1
ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΚανδήλαςΚυριακή09/02/1411:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΦΑΣΟΥΛΗΣ Θ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-1
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΔημητσάναςΚυριακή09/02/1415:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΜΑΝΤΑΣ Γ.2-3
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΝΕΣΤΑΝΗΔΑΚ ΤρίποληςΣάββατο15/02/1415:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Β.2-2
ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΝεστάνηςΣάββατο15/02/1415:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΜΑΓΚΛΑΡΗ Φ., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.4-3
ΚΑΨΙΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΚάψιαΚυριακή16/02/1411:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΨΥΛΛΑΣ Π., ΓΟΥΤΣΟΣ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι.2-2
ΕΛΠΙΔΑ - ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣΦιλικώνΚυριακή16/02/1411:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΜΑΛΙΦΟΥΚΑΣ Π., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-0
Ρεπό: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΕΛΠΙΔΑΔημητσάναςΣάββατο22/02/1415:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΜΑΓΚΛΑΡΗ Φ., ΤΣΙΩΡΟΣ Φ.2-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΤεγέαςΣάββατο22/02/1415:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Κ., ΨΥΛΛΑΣ Π., ΓΟΥΤΣΟΣ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι.1-0
ΚΑΨΙΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΚάψιαΣάββατο22/02/1415:00ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΦΑΣΟΥΛΗΣ Θ.1-2
ΝΕΣΤΑΝΗ - ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΝεστάνηςΣάββατο22/02/1415:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-1
Ρεπό: ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ - ΚΑΨΙΑΚανδήλαςΣάββατο08/03/1415:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν.4-1
ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΛεβιδίουΣάββατο08/03/1415:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΚΟΥΒΕΛΑΣ Σ.1-1
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΔΑΚ ΤρίποληςΣάββατο08/03/1415:00ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΓΚΛΑΡΗ Φ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-4
ΝΕΣΤΑΝΗ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΝεστάνηςΣάββατο08/03/1415:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ Δ.3-3
Ρεπό: ΕΛΠΙΔΑ