Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2021-2022
ΠΑΙΔΩΝ << Γ. ΚΟΥΡΟΥΣΙΑΣ >> 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΕΛΠΙΔΑ | Λεβιδίου | Σάββατο | 22/01/22 | 00:00 | 0-3 α.α. | |
ΑΕΚ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ | Φιλικών | Τετάρτη | 26/01/22 | 15:00 | ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι., ΤΡΙΚΑΤΣΟΥΛΑΣ Δ., ΜΑΜΑΤΖΑΚΗ Α. | 2-0 |
ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ | Τεγέας | Σάββατο | 19/02/22 | 11:30 | ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ Λ., ΤΣΕΚΟΣ Π. | 2-2 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣΤΕΡΑΣ - ΕΛΠΙΔΑ | ΑΣΤΕΡΑ | Σάββατο | 13/11/21 | 11:00 | ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι., ΚΟΥΓΙΟΥΦΑΣ Ν. | 2-0 |
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ | Λεβιδίου | Σάββατο | 13/11/21 | 11:00 | 0-3 α.α. | |
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ | Τεγέας | Σάββατο | 13/11/21 | 11:30 | ΜΑΚΡΗΣ Τ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Χ., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ. | 0-7 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΛΠΙΔΑ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ | Φιλικών | Σάββατο | 20/11/21 | 11:00 | ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ., ΚΟΥΓΙΟΥΦΑΣ Ν. | 6-0 |
ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΕΚ | Τεγέας | Σάββατο | 20/11/21 | 11:30 | ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ. | 8-0 |
ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ | ΑΣΤΕΡΑ | Τετάρτη | 01/12/21 | 16:00 | ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Χ. | 9-0 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ | Τεγέας | Σάββατο | 27/11/21 | 11:00 | ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Χ. | 1-1 |
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ | Λεβιδίου | Σάββατο | 27/11/21 | 11:00 | 0-3 α.α. | |
ΑΕΚ - ΕΛΠΙΔΑ | Φιλικών | Κυριακή | 28/11/21 | 11:00 | ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Χ., ΚΟΥΓΙΟΥΦΑΣ Ν. | 1-4 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΛΠΙΔΑ - ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ | Φιλικών | Σάββατο | 04/12/21 | 11:30 | ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΧΟΥΝΤΗΣ Γ., ΤΣΑΦΑΡΑΣ Α. | 0-2 |
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΕΚ | Τεγέας | Κυριακή | 05/12/21 | 11:00 | ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι., ΜΑΜΑΤΖΑΚΗ Α., ΤΡΙΚΑΤΣΟΥΛΑΣ Δ. | 4-4 |
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ | Τεγέας | Κυριακή | 05/12/21 | 11:00 | 3-0 α.α. |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΑΕΚ | Λεβιδίου | Κυριακή | 12/12/21 | 00:00 | 0-3 α.α. | |
ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ | Τεγέας | Δευτέρα | 31/01/22 | 15:30 | ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΤΡΙΚΑΤΣΟΥΛΑΣ Δ., ΜΑΜΑΤΖΑΚΗ Α. | 7-0 |
ΑΣΤΕΡΑΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ | ΑΣΤΕΡΑ | Κυριακή | 27/02/22 | 10:00 | ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι., ΤΣΕΚΟΣ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ Λ. | 7-0 |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ | Φιλικών | Σάββατο | 18/12/21 | 09:45 | ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΤΡΙΚΑΤΣΟΥΛΑΣ Δ., ΜΑΜΑΤΖΑΚΗ Α. | 2-9 |
ΑΕΚ - ΑΣΤΕΡΑΣ | Φιλικών | Σάββατο | 18/12/21 | 11:45 | ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΤΡΙΚΑΤΣΟΥΛΑΣ Δ., ΜΑΜΑΤΖΑΚΗ Α. | 2-2 |
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ | Λεβιδίου | Κυριακή | 19/12/21 | 00:00 | 0-3 α.α. |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΑΕΚ | Τεγέας | Σάββατο | 29/01/22 | 11:00 | ΝΙΚΑ Ι., ΝΤΡΕΟΥ Δ., ΜΑΜΑΤΖΑΚΗ Α. | 1-4 |
ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ | ΑΣΤΕΡΑ | Σάββατο | 29/01/22 | 11:30 | ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι., ΤΣΑΦΑΡΑΣ Α., ΤΡΙΚΑΤΣΟΥΛΑΣ Δ. | 2-0 |
ΕΛΠΙΔΑ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ | Κυριακή | 30/01/22 | 00:00 | 3-0 α.α. |
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΛΠΙΔΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ | Φιλικών | Σάββατο | 05/02/22 | 11:00 | ΝΙΚΑ Ι., ΜΑΜΑΤΖΑΚΗ Α., ΤΡΙΚΑΤΣΟΥΛΑΣ Δ. | 3-0 |
ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ | Τεγέας | Σάββατο | 05/02/22 | 11:30 | ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ. | 6-0 |
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ | Κυριακή | 06/02/22 | 00:00 | 3-0 α.α. |
10η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ | Φιλικών | Σάββατο | 12/02/22 | 10:00 | ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΤΡΙΚΑΤΣΟΥΛΑΣ Δ., ΜΑΜΑΤΖΑΚΗ Α. | 0-7 |
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ | Τεγέας | Σάββατο | 12/02/22 | 11:00 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΑΦΑΡΑΣ Α. | 1-8 |
ΑΕΚ - ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ | Φιλικών | Σάββατο | 12/02/22 | 12:00 | ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΤΡΙΚΑΤΣΟΥΛΑΣ Δ., ΜΑΜΑΤΖΑΚΗ Α. | 0-3 |
11η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΛΠΙΔΑ - ΑΕΚ | Φιλικών | Σάββατο | 19/02/22 | 10:00 | ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι., ΤΣΑΦΑΡΑΣ Α., ΜΑΜΑΤΖΑΚΗ Α. | 3-0 |
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ | Φιλικών | Σάββατο | 19/02/22 | 12:00 | ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι., ΤΣΑΦΑΡΑΣ Α., ΤΡΙΚΑΤΣΟΥΛΑΣ Δ. | 1-1 |
ΑΣΤΕΡΑΣ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ | Κυριακή | 20/02/22 | 00:00 | 3-0 α.α. |
12η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ | Κυριακή | 27/02/22 | 00:00 | 0-3 α.α. | ||
ΑΕΚ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ | Φιλικών | Τετάρτη | 09/03/22 | 15:00 | ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι., ΤΡΙΚΑΤΣΟΥΛΑΣ Δ., ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑ Μ. | 2-0 |
ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΑ | Τεγέας | Σάββατο | 26/03/22 | 11:30 | ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΤΡΙΚΑΤΣΟΥΛΑΣ Δ., ΤΣΑΦΑΡΑΣ Α. | 3-1 |
13η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ | Φιλικών | Σάββατο | 12/03/22 | 11:30 | ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι., ΤΡΙΚΑΤΣΟΥΛΑΣ Δ., ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑ Μ. | 1-6 |
ΑΕΚ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ | Κυριακή | 13/03/22 | 00:00 | 3-0 α.α. | ||
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ | Τεγέας | Τετάρτη | 23/03/22 | 15:00 | ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Χ., ΤΡΙΚΑΤΣΟΥΛΑΣ Δ. | 0-7 |
14η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕΚ | ΑΣΤΕΡΑ | Σάββατο | 19/03/22 | 11:00 | ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΤΣΕΚΟΣ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ Λ. | 5-0 |
ΕΛΠΙΔΑ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ | Φιλικών | Σάββατο | 19/03/22 | 11:00 | ΝΙΚΑ Ι. | 5-3 |
ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ | Κυριακή | 20/03/22 | 00:00 | 3-0 α.α. |