Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2021-2022
ΠΑΙΔΩΝ << Γ. ΚΟΥΡΟΥΣΙΑΣ >> 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ | Μελιγούς | Σάββατο | 06/11/21 | 11:00 | 3-0 α.α. | |
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ | Τυρού | Κυριακή | 07/11/21 | 10:00 | ΚΥΡΙΟΣ Δ. | 1-9 |
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΒΡΑΣΙΕΣ | Αστρους | Πέμπτη | 02/12/21 | 15:30 | 6-4 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ | Αστρους | Κυριακή | 14/11/21 | 11:00 | ΝΙΚΑ Ι. | 7-1 |
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ | Αγίου Ανδρέα | Κυριακή | 14/11/21 | 11:00 | 3-0 α.α. | |
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΜΕΛΙΓΟΥ | Λεωνιδίου | Τετάρτη | 09/02/22 | 15:00 | ΚΥΡΙΟΣ Δ. | 3-0 α.α. |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΜΕΛΙΓΟΥ | Τυρού | Σάββατο | 20/11/21 | 11:00 | ΚΥΡΙΟΣ Δ. | 2-4 |
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ | Κορακοβουνίου | Κυριακή | 21/11/21 | 00:00 | 0-3 α.α. | |
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ | Αγίου Ανδρέα | Τετάρτη | 15/12/21 | 15:00 | ΛΙΩΡΗΣ Χ. | 0-5 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ | Λεωνιδίου | Σάββατο | 27/11/21 | 00:00 | 3-0 α.α. | |
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ | Μελιγούς | Σάββατο | 27/11/21 | 11:00 | ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ. | 1-5 |
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΒΡΑΣΙΕΣ | Τυρού | Πέμπτη | 10/02/22 | 16:00 | ΛΙΩΡΗΣ Χ. | 2-7 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΒΡΑΣΙΕΣ | Μελιγούς | Σάββατο | 04/12/21 | 11:00 | ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν. | 1-6 |
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ | Αστρους | Σάββατο | 04/12/21 | 18:30 | ΨΥΛΛΑΣ Π., ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Χ., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ. | 4-2 |
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ | Κορακοβουνίου | Κυριακή | 05/12/21 | 00:00 | 0-3 α.α. |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΜΕΛΙΓΟΥ | Κορακοβουνίου | Σάββατο | 11/12/21 | 00:00 | 0-3 α.α. | |
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ | Αγίου Ανδρέα | Κυριακή | 12/12/21 | 11:00 | ΜΑΚΡΗΣ Τ. | 0-5 |
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ | Λεωνίδιο (βοηθητικό) | Κυριακή | 12/12/21 | 11:00 | ΤΣΟΥΚΑΣ Π. | 9-1 |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ | Μελιγούς | Σάββατο | 18/12/21 | 11:00 | ΝΙΚΑ Ι. | 1-8 |
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΒΡΑΣΙΕΣ | Κορακοβουνίου | Κυριακή | 19/12/21 | 00:00 | 0-3 α.α. | |
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ | Αστρους | Τρίτη | 21/12/21 | 16:00 | ΛΙΩΡΗΣ Χ. | 1-9 |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ | Μελιγούς | Σάββατο | 22/01/22 | 11:00 | ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι., ΤΣΑΦΑΡΑΣ Α., ΧΟΥΝΤΗΣ Γ. | 4-0 |
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ | Αστρους | Κυριακή | 23/01/22 | 00:00 | 3-0 α.α. | |
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΒΡΑΣΙΕΣ | Λεωνιδίου | Κυριακή | 23/01/22 | 11:00 | ΝΙΚΑ Ι. | 3-0 α.α. |
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΜΕΛΙΓΟΥ | Αστρους | Σάββατο | 29/01/22 | 11:00 | ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι. | 5-0 |
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ | Κορακοβουνίου | Κυριακή | 30/01/22 | 00:00 | 0-3 α.α. | |
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ | Αγίου Ανδρέα | Πέμπτη | 03/02/22 | 16:00 | ΛΙΩΡΗΣ Χ. | 6-0 |
10η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ | Τυρού | Σάββατο | 05/02/22 | 00:00 | 3-0 α.α. | |
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΜΕΛΙΓΟΥ | Αγίου Ανδρέα | Κυριακή | 06/02/22 | 11:00 | ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν. | 4-0 |
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ | Λεωνιδίου | Κυριακή | 06/02/22 | 11:00 | ΚΥΡΙΟΣ Δ. | 1-1 |
11η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ | Μελιγούς | Σάββατο | 12/02/22 | 00:00 | 3-0 α.α. | |
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΒΡΑΣΙΕΣ | Αστρους | Κυριακή | 13/02/22 | 10:00 | ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι. | 6-0 |
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ | Τυρού | Κυριακή | 13/02/22 | 11:00 | ΨΥΛΛΑΣ Π. | 0-5 |
12η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΜΕΛΙΓΟΥ | Λεωνιδίου | Σάββατο | 19/02/22 | 11:00 | ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν. | 7-0 |
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ | Αγίου Ανδρέα | Κυριακή | 20/02/22 | 00:00 | 3-0 α.α. | |
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ | Αστρους | Τρίτη | 22/03/22 | 16:00 | ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι., ΤΡΙΚΑΤΣΟΥΛΑΣ Δ., ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑ Μ. | 3-0 α.α. |
13η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ | Κορακοβουνίου | Σάββατο | 26/02/22 | 00:00 | 0-3 α.α. | |
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΜΕΛΙΓΟΥ | Τυρού | Σάββατο | 26/02/22 | 11:00 | ΚΥΡΙΟΣ Δ. | 1-2 |
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ | Αγίου Ανδρέα | Κυριακή | 27/02/22 | 11:00 | ΝΙΚΑ Ι. | 0-10 |
14η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ | Λεωνιδίου | Σάββατο | 12/03/22 | 00:00 | 3-0 α.α. | |
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ | Μελιγούς | Σάββατο | 12/03/22 | 11:00 | ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν. | 1-7 |
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΒΡΑΣΙΕΣ | Τυρού | Κυριακή | 27/03/22 | 12:00 | 0-3 α.α. |
15η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ | Κορακοβουνίου | Σάββατο | 19/03/22 | 00:00 | 0-3 α.α. | |
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΒΡΑΣΙΕΣ | Μελιγούς | Σάββατο | 19/03/22 | 11:00 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π. | 2-0 |
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ | Αστρους | Κυριακή | 03/04/22 | 12:00 | ΝΙΚΑ Ι., ΑΡΒΑΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ Λ., ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑ Μ. | 0-3 |