ΟΠΑΠ - Good League

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2020-2021
Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

<< Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΑστρουςΣάββατο10/10/2016:00ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΠΛΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Α., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ.0-4
ΒΡΑΣΙΕΣ - Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥΑγίου ΑνδρέαΣάββατο10/10/2016:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ Α.9-0
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΜελιγούςΚυριακή11/10/2012:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΛεωνιδίουΚυριακή11/10/2016:00ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΠΛΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Α., ΛΙΩΡΗΣ Χ.3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΤυρούΚυριακή11/10/2016:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.0-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΒΡΑΣΙΕΣΛεωνιδίουΣάββατο17/10/2016:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.3-1
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΑστρουςΣάββατο17/10/2016:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.2-4
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΜελιγούςΣάββατο17/10/2016:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΠΛΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Α., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.0-1
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΑγίου ΑνδρέαΚυριακή18/10/2011:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΨΥΛΛΑΣ Π.2-0
Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΛεωνιδίουΚυριακή18/10/2016:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΨΥΛΛΑΣ Π.2-8


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΜελιγούςΣάββατο24/10/2015:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.0-6
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΗΡΑΚΛΗΣΑγίου ΑνδρέαΣάββατο24/10/2015:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΛΙΩΡΗΣ Χ.2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛεωνιδίουΚυριακή25/10/2011:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.4-0
Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΛεωνιδίουΚυριακή25/10/2015:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΜΑΚΡΗΣ Τ.0-2
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΑστρουςΚυριακή25/10/2015:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥΜελιγούςΣάββατο31/10/2015:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ Α.6-0
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΑστρουςΣάββατο31/10/2015:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-4
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΤυρούΣάββατο31/10/2015:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΛΟΥΚΑΣ Ν.1-1
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΑγίου ΑνδρέαΚυριακή01/11/2015:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-3
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΛεωνιδίουΚυριακή01/11/2015:00Αναβλήθηκε


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΗΡΑΚΛΗΣΑγίου ΑνδρέαΣάββατο07/11/2015:00
Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛεωνιδίουΣάββατο07/11/2015:00
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΑστρουςΣάββατο07/11/2015:00
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΜελιγούςΚυριακή08/11/2015:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΛεωνιδίουΚυριακή08/11/2015:00


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΑγίου ΑνδρέαΣάββατο14/11/2015:00
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΑστρουςΣάββατο14/11/2015:00
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΤυρούΚυριακή15/11/2011:00
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΑστρουςΚυριακή15/11/2015:00
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥΜελιγούςΚυριακή15/11/2015:00


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΛεωνιδίουΣάββατο28/11/2015:00
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣΤυρούΣάββατο28/11/2015:00
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΜελιγούςΚυριακή29/11/2011:00
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΛεωνιδίουΚυριακή29/11/2015:00
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ Αγίου ΑνδρέαΚυριακή29/11/2015:00


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΑστρουςΣάββατο05/12/2015:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΛεωνιδίουΣάββατο05/12/2015:00
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥΛεωνιδίουΚυριακή06/12/2011:00
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣΜελιγούςΚυριακή06/12/2015:00
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ Αγίου ΑνδρέαΚυριακή06/12/2015:00


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥΑστρουςΣάββατο12/12/2015:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΛεωνιδίουΣάββατο12/12/2015:00
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΑγίου ΑνδρέαΚυριακή13/12/2011:00
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΤυρούΚυριακή13/12/2015:00
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΜελιγούςΚυριακή13/12/2015:00


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ Αγίου ΑνδρέαΣάββατο19/12/2015:00
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΗΡΑΚΛΗΣΛεωνιδίουΣάββατο19/12/2015:00
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΑστρουςΣάββατο19/12/2015:00
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΜελιγούςΚυριακή20/12/2015:00
Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ - ΒΡΑΣΙΕΣΛεωνιδίουΚυριακή20/12/2015:00


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥΑστρουςΣάββατο09/01/2115:00
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΤυρούΣάββατο09/01/2115:00
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΜελιγούςΚυριακή10/01/2111:00
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΑγίου ΑνδρέαΚυριακή10/01/2115:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣΛεωνιδίουΚυριακή10/01/2115:00


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥΑγίου ΑνδρέαΣάββατο16/01/2115:00
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΛεωνιδίουΣάββατο16/01/2115:00
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΑστρουςΚυριακή17/01/2111:00
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΜελιγούςΚυριακή17/01/2115:00
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΤυρούΚυριακή17/01/2115:00


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΒΡΑΣΙΕΣ
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ
ΑΠΟΛΛΩΝ - Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΒΡΑΣΙΕΣ
Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΒΡΑΣΙΕΣ
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ