ΟΠΑΠ - Good League

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2020-2021
Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΑΕΚΛεβιδίουΣάββατο26/09/2016:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.0-4
ΕΛΠΙΔΑ - ΤΕΓΕΑΦιλικώνΣάββατο26/09/2016:30ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΠΛΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Α., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.0-1
ΝΕΣΤΑΝΗ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΦιλικώνΚυριακή27/09/2012:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΜΑΚΡΗΣ Τ.0-1
ΚΑΝΔΗΛΑ - ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣΛεβιδίουΚυριακή27/09/2016:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΚΟΥΓΙΟΥΦΑΣ Ν.
ΔΟΞΑ - ΠΑΟΚΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή27/09/2016:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΠΛΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Α.
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΦιλικώνΚυριακή27/09/2016:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ Α.


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ - ΚΑΝΔΗΛΑ
ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΔΟΞΑ
ΤΕΓΕΑ - ΝΕΣΤΑΝΗ
ΠΑΟΚ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΕΚ


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΝΔΗΛΑ - ΔΟΞΑ
ΝΕΣΤΑΝΗ - ΕΛΠΙΔΑ
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΤΕΓΕΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΟΚ
ΑΕΚ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΣΤΑΝΗ - ΚΑΝΔΗΛΑ
ΔΟΞΑ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ
ΕΛΠΙΔΑ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΤΕΓΕΑ - ΑΕΚ
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΠΑΟΚ


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΝΔΗΛΑ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΝΕΣΤΑΝΗ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΔΟΞΑ
ΑΕΚ - ΕΛΠΙΔΑ
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΟΚ - ΤΕΓΕΑ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΚΑΝΔΗΛΑ
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΝΕΣΤΑΝΗ - ΑΕΚ
ΔΟΞΑ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ
ΕΛΠΙΔΑ - ΠΑΟΚ
ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΤΕΓΕΑ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΝΔΗΛΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΕΚ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ
ΠΑΟΚ - ΝΕΣΤΑΝΗ
ΤΕΓΕΑ - ΔΟΞΑ
ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΑ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ - ΚΑΝΔΗΛΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΤΕΓΕΑ
ΝΕΣΤΑΝΗ - ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΔΟΞΑ - ΕΛΠΙΔΑ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΝΔΗΛΑ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ
ΠΑΟΚ - ΑΕΚ
ΤΕΓΕΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ
ΕΛΠΙΔΑ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ
ΔΟΞΑ - ΝΕΣΤΑΝΗ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟΚ - ΚΑΝΔΗΛΑ
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΤΕΓΕΑ
ΑΕΚ - ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΝΕΣΤΑΝΗ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΓΕΑ - ΚΑΝΔΗΛΑ
ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΟΚ
ΕΛΠΙΔΑ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ
ΔΟΞΑ - ΑΕΚ
ΝΕΣΤΑΝΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΚΑΝΔΗΛΑ
ΤΕΓΕΑ - ΕΛΠΙΔΑ
ΠΑΟΚ - ΔΟΞΑ
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΝΕΣΤΑΝΗ
ΑΕΚ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΝΔΗΛΑ - ΕΛΠΙΔΑ
ΔΟΞΑ - ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΝΕΣΤΑΝΗ - ΤΕΓΕΑ
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΠΑΟΚ
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ
ΑΕΚ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ - ΚΑΝΔΗΛΑ
ΕΛΠΙΔΑ - ΝΕΣΤΑΝΗ
ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ
ΤΕΓΕΑ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΟΚ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΑΕΚ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΝΔΗΛΑ - ΝΕΣΤΑΝΗ
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΔΟΞΑ
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΕΚ - ΤΕΓΕΑ
ΠΑΟΚ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΚΑΝΔΗΛΑ
ΝΕΣΤΑΝΗ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ
ΔΟΞΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΕΛΠΙΔΑ - ΑΕΚ
ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ
ΤΕΓΕΑ - ΠΑΟΚ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΝΔΗΛΑ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ
ΑΕΚ - ΝΕΣΤΑΝΗ
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΔΟΞΑ
ΠΑΟΚ - ΕΛΠΙΔΑ
ΤΕΓΕΑ - ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΚΑΝΔΗΛΑ
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΑΕΚ
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ
ΝΕΣΤΑΝΗ - ΠΑΟΚ
ΔΟΞΑ - ΤΕΓΕΑ
ΕΛΠΙΔΑ - ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΝΔΗΛΑ - ΑΕΚ
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΟΚ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ
ΤΕΓΕΑ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ
ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΝΕΣΤΑΝΗ
ΕΛΠΙΔΑ - ΔΟΞΑ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΚΑΝΔΗΛΑ
ΑΕΚ - ΠΑΟΚ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΤΕΓΕΑ
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΕΛΠΙΔΑ
ΝΕΣΤΑΝΗ - ΔΟΞΑ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΝΔΗΛΑ - ΠΑΟΚ
ΤΕΓΕΑ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ
ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΕΚ
ΕΛΠΙΔΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΔΟΞΑ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ
ΝΕΣΤΑΝΗ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΝΔΗΛΑ - ΤΕΓΕΑ
ΠΑΟΚ - ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ
ΑΕΚ - ΔΟΞΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΝΕΣΤΑΝΗ
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ