Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΥ
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ | Μελιγούς | Κυριακή | 16/10/16 | 11:00 | ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ. | 2-2 |
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ | Αγίου Ανδρέα | Κυριακή | 16/10/16 | 11:00 | ΜΑΝΤΑΣ Γ. | 4-6 |
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ | Τυρού | Κυριακή | 16/10/16 | 13:00 | ΜΑΛΙΦΟΥΚΑΣ Π. | 3-5 |
Λεωνιδίου | Κυριακή | 16/10/16 | 13:00 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | Αστρους | Σάββατο | 22/10/16 | 12:00 | ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ. | 1-0 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ | Μελιγούς | Σάββατο | 22/10/16 | 12:00 | ΚΥΡΙΟΣ Δ. | 0-10 |
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ | Αγίου Ανδρέα | Κυριακή | 23/10/16 | 11:00 | ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α. | 4-8 |
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ | Λεωνιδίου | Κυριακή | 23/10/16 | 11:00 | ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ., ΣΑΞΙΩΝΗ Χ., ΣΑΡΡΗ Ε. | 7-0 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
00/00/00 | 00:00 | |||||
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ | Αγίου Ανδρέα | Σάββατο | 29/10/16 | 11:00 | ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ. | 1-4 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ | Μελιγούς | Σάββατο | 29/10/16 | 11:00 | ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ. | 1-9 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ | Μελιγούς | Σάββατο | 05/11/16 | 12:00 | ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ. | 0-15 |
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ | Αστρους | Κυριακή | 06/11/16 | 11:00 | ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ. | 5-3 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ | Λεωνιδίου | Κυριακή | 06/11/16 | 11:00 | ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ. | 0-3 |
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ | Αγίου Ανδρέα | Κυριακή | 06/11/16 | 11:30 | ΜΑΛΙΦΟΥΚΑΣ Π. | 1-4 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ | Αγίου Ανδρέα | Σάββατο | 12/11/16 | 11:00 | ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ. | 0-4 |
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ | Τυρού | Σάββατο | 12/11/16 | 11:00 | ΚΥΡΙΟΣ Δ. | 10-0 |
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | Αστρους | Κυριακή | 13/11/16 | 11:00 | ΜΠΟΖΝΟΣ Γ. | 2-0 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ | Αστρους | Σάββατο | 19/11/16 | 11:00 | ΚΥΡΙΟΣ Δ. | 2-5 |
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΒΡΑΣΙΕΣ | Αγίου Ανδρέα | Κυριακή | 20/11/16 | 11:00 | ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ. | 1-4 |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ | Μελιγούς | Σάββατο | 26/11/16 | 11:00 | ΜΑΛΙΦΟΥΚΑΣ Π. | 4-1 |
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ | Λεωνιδίου | Σάββατο | 26/11/16 | 11:00 | , ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ. | 3-1 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ | Λεωνιδίου | Κυριακή | 27/11/16 | 11:00 | 3-0 α.α. |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ | Αγίου Ανδρέα | Σάββατο | 03/12/16 | 11:00 | ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α. | 10-2 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ | Λεωνιδίου | Σάββατο | 03/12/16 | 12:00 | ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΣΑΞΙΩΝΗ Χ., ΚΑΛΑΝΤΖΗ Σ. | 3-0 α.α. |
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ | Αστρους | Κυριακή | 04/12/16 | 11:00 | ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ. | 0-4 |
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
- | 00/00/00 | 00:00 | ||||
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΒΡΑΣΙΕΣ | Αστρους | Κυριακή | 11/12/16 | 11:00 | ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ. | 13-0 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ | Μελιγούς | Κυριακή | 11/12/16 | 11:00 | ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ. | 2-8 |
10η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ | Αγίου Ανδρέα | Κυριακή | 18/12/16 | 11:00 | ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ. | 0-10 |
11η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΒΡΑΣΙΕΣ | Λεωνιδίου | Σάββατο | 14/01/17 | 11:00 | ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ., ΣΑΞΙΩΝΗ Χ., ΣΑΡΡΗ Ε. | 4-0 |
12η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
00/00/00 | 00:00 | |||||
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ | Μελιγούς | Σάββατο | 21/01/17 | 11:00 | ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ. | 8-0 |
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ | Τυρού | Κυριακή | 22/01/17 | 11:00 | ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ. | 0-1 |
13η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ | 00/00/00 | 00:00 | ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΣΑΡΡΗ Ε., ΚΑΛΑΝΤΖΗ Σ. | 3-0 α.α. | ||
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ | Αστρους | Κυριακή | 29/01/17 | 10:30 | ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ. | 9-2 |
14η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
00/00/00 | 00:00 | |||||
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ | Μελιγούς | Σάββατο | 04/02/17 | 11:00 | 3-0 α.α. |
15η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ | Αγίου Ανδρέα | Σάββατο | 11/02/17 | 10:30 | ΚΥΡΙΟΣ Δ. | 2-7 |
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ | Αστρους | Σάββατο | 11/02/17 | 11:00 | ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ. | 7-1 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ | Λεωνιδίου | Κυριακή | 12/02/17 | 11:00 | ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΣΑΞΙΩΝΗ Χ., ΣΑΡΡΗ Ε. | 2-4 |