ΟΠΑΠ - Good League

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
1ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΥ

1ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΥ Β΄ ΦΑΣΗ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΦιλικώνΣάββατο08/10/1611:00ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ., ΞΗΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.8-0
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΤΕΓΕΑΛεβιδίουΣάββατο08/10/1612:00ΜΑΝΤΑΣ Γ., ΚΟΚΚΟΣ Θ., ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗΣ Ν.0-3
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ , ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ , ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ, ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ , ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ , ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ,

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΠαναρκαδικούΣάββατο15/10/1611:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗΣ Ν., ΖΙΑΡΑΓΚΑΛΗΣ Β.0-8
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή16/10/1611:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.3-1
ΑΣΤΕΡΑΚυριακή16/10/1611:00
Ρεπό: ΕΛΠΙΔΑ, ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ, ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ , ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ , ΤΕΓΕΑ, ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΝΤΑΣ Γ.
ΕΛΠΙΔΑ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΦιλικώνΣάββατο22/10/1610:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΚΟΚΚΟΣ Θ., ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗΣ Ν.7-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΤΕΓΕΑΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο22/10/1611:00ΜΑΛΙΦΟΥΚΑΣ Π.1-1
ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΦιλικώνΣάββατο22/10/1612:00ΚΟΚΚΟΣ Θ., ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΞΗΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-0
Ρεπό: ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ, ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ , ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ , ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ,

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠαναρκαδικούΣάββατο29/10/1610:00
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΦιλικώνΣάββατο29/10/1611:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΚΟΚΚΟΣ Θ.2-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο29/10/1611:00ΜΑΛΙΦΟΥΚΑΣ Π.4-1
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο29/10/1614:00ΜΑΛΙΦΟΥΚΑΣ Π.5-1
Ρεπό: ΕΛΠΙΔΑ, ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ , ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ , ΤΕΓΕΑ,

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΠαναρκαδικούΣάββατο05/11/1611:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ Ι., ΖΙΑΡΑΓΚΑΛΗΣ Β.0-8
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΑΣΤΕΡΑΣάββατο05/11/1611:30ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΞΗΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΚΚΟΣ Θ.8-0
Ρεπό: ΕΛΠΙΔΑ, ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ, ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ , ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ , ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ, ΤΕΓΕΑ,

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΦιλικώνΣάββατο12/11/1609:30ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΣΑΞΙΩΝΗ Χ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ Ι.0-8
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο12/11/1611:30ΜΠΟΖΝΟΣ Γ.4-0
ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΤΕΓΕΑΦιλικώνΣάββατο12/11/1612:00ΖΙΑΡΑΓΚΑΛΗΣ Β., ΜΑΝΤΑΣ Γ., ΞΗΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-2
Ρεπό: , ΕΛΠΙΔΑ, ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ , ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ, ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ,

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΦιλικώνΣάββατο19/11/1611:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ Ι.6-1
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΛεβιδίουΣάββατο19/11/1611:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΚΟΚΚΟΣ Θ., ΞΗΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.3-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΕΛΠΙΔΑΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο19/11/1611:00ΜΑΛΙΦΟΥΚΑΣ Π.4-1
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή20/11/1611:00ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α.1-6
Ρεπό: , ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ , ΤΕΓΕΑ,

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΓΕΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΦιλικώνΣάββατο26/11/1609:30ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΚΟΚΚΟΣ Θ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ Ι.0-4
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΛεβιδίουΣάββατο26/11/1611:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗΣ Ν., ΖΙΑΡΑΓΚΑΛΗΣ Β.4-7
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΑΦιλικώνΣάββατο26/11/1611:30ΜΑΝΤΑΣ Γ., ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΚΟΚΚΟΣ Θ.2-2
Ρεπό: , ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ , ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ , ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ, ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ,

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΓΕΑ - ΕΛΠΙΔΑΦιλικώνΣάββατο03/12/1609:30ΜΑΝΤΑΣ Γ., ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΖΙΑΡΑΓΚΑΛΗΣ Β.2-1
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΠαναρκαδικούΣάββατο03/12/1611:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗΣ Ν., ΞΗΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-9
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΦιλικώνΣάββατο03/12/1611:30ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΚΟΚΚΟΣ Θ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ Ι.2-8
Ρεπό: , ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ, ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ , ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ , ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ,

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΓΕΑ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΦιλικώνΣάββατο10/12/1609:30ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΞΗΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΚΚΟΣ Θ.2-1
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΦιλικώνΣάββατο10/12/1611:30ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.4-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΣΤΕΡΑΚυριακή11/12/1609:00ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗΣ Ν., ΖΙΑΡΑΓΚΑΛΗΣ Β.3-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή11/12/1611:30ΜΠΟΖΝΟΣ Γ.8-0
Ρεπό: , ΕΛΠΙΔΑ, ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ,

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΓΕΑ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΦιλικώνΣάββατο17/12/1611:30ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α.3-0 α.α.
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΛεβιδίουΣάββατο17/12/1611:30ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗΣ Ν., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ Ι.0-5
Ρεπό: ΕΛΠΙΔΑ, ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ , ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ , ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ , ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ, ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ,

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΦιλικώνΣάββατο14/01/1709:30ΜΑΝΤΑΣ Γ., ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΖΙΑΡΑΓΚΑΛΗΣ Β.3-0
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο14/01/1711:00ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α.1-3
ΕΛΠΙΔΑ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΦιλικώνΣάββατο14/01/1711:30ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΖΙΑΡΑΓΚΑΛΗΣ Β., ΚΟΚΚΟΣ Θ.Αναβλήθηκε
Ρεπό: , ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ , ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ , ΤΕΓΕΑ, ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ,

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΓΕΑ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΦιλικώνΣάββατο21/01/1709:30ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΖΙΑΡΑΓΚΑΛΗΣ Β.9-1
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΛεβιδίουΣάββατο21/01/1711:00ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗΣ Ν., ΚΟΚΚΟΣ Θ.5-5
ΕΛΠΙΔΑ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΦιλικώνΣάββατο21/01/1711:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΝΤΑΣ Γ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ Ι.4-1
Ρεπό: , ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ , ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ, ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ , ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ,

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ - ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΦιλικώνΣάββατο28/01/1709:30ΜΑΝΤΑΣ Γ., ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΚΟΚΚΟΣ Θ.0-1
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΦιλικώνΣάββατο28/01/1711:30ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΚΟΚΚΟΣ Θ., ΞΗΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-6
Ρεπό: ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ, ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ , ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ , ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ, ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ , ΤΕΓΕΑ,

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΦιλικώνΣάββατο04/02/1709:30ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΣΑΞΙΩΝΗ Χ., ΖΙΑΡΑΓΚΑΛΗΣ Β.8-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο04/02/1711:00ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΚΟΚΚΟΣ Θ.0-0
ΤΕΓΕΑ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΦιλικώνΣάββατο04/02/1711:30ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.3-2
ΕΛΠΙΔΑ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΦιλικώνΚυριακή05/02/1711:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΚΟΚΚΟΣ Θ.3-0
Ρεπό: , ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ , ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ,

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΑΑΣΤΕΡΑΣάββατο11/02/1709:30ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΚΟΚΚΟΣ Θ., ΛΙΩΡΗΣ Χ.1-0
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΦιλικώνΣάββατο11/02/1711:30ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗΣ Ν., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ Ι.0-3 α.α.
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο11/02/1711:30ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΞΗΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.7-3
Ρεπό: ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ, ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ , ΤΕΓΕΑ, ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ,