ΟΠΑΠ - Good League

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΦΑΣΗ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΦΟΡΤΟΥΝΑΑγίου ΑνδρέαΣάββατο22/10/1615:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΜΑΓΚΛΑΡΗ Φ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.4-0
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΗΡΑΚΛΗΣΜελιγούςΣάββατο22/10/1615:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΜΠΟΖΝΟΣ Γ.4-0
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥΑστρουςΚυριακή23/10/1615:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΚΟΚΚΟΣ Θ.2-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΡΤΟΥΝΑ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΜελιγούςΣάββατο29/10/1615:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗΣ Ν., ΖΙΑΡΑΓΚΑΛΗΣ Β.0-1
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΑστρουςΣάββατο29/10/1615:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ Δ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.0-1
Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ ΛεωνιδίουΣάββατο29/10/1615:00ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ., ΣΑΡΡΗ Ε.0-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΡΤΟΥΝΑ - ΗΡΑΚΛΗΣΜελιγούςΣάββατο05/11/1615:00ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΚΟΚΚΟΣ Θ.1-7
Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΛεωνιδίουΣάββατο05/11/1615:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΣΑΞΙΩΝΗ Χ., ΣΑΡΡΗ Ε.2-3
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ ΑστρουςΚυριακή06/11/1615:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., ΖΙΑΡΑΓΚΑΛΗΣ Β.1-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥΑστρουςΣάββατο12/11/1615:00ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν., ΛΙΩΡΗΣ Χ.1-0
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΑγίου ΑνδρέαΚυριακή13/11/1611:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΜΑΓΚΛΑΡΗ Φ., ΜΑΝΤΑΣ Γ.2-0
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΦΟΡΤΟΥΝΑΜελιγούςΚυριακή13/11/1615:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΠΟΖΝΟΣ Γ.3-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣΑστρουςΣάββατο19/11/1615:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-0
Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ - ΦΟΡΤΟΥΝΑΛεωνιδίουΚυριακή20/11/1615:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΣΑΡΡΗ Ε.2-4
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΜελιγούςΚυριακή20/11/1615:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΜΠΟΖΝΟΣ Γ.4-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ ΑστρουςΣάββατο03/12/1615:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΟΖΝΟΣ Γ.0-1
ΦΟΡΤΟΥΝΑ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΜελιγούςΚυριακή04/12/1611:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΚΟΚΚΟΣ Θ., ΖΙΑΡΑΓΚΑΛΗΣ Β.0-3
Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΛεωνιδίουΚυριακή04/12/1615:00ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ., ΣΑΡΡΗ Ε., ΚΑΛΑΝΤΖΗ Σ.0-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΦΟΡΤΟΥΝΑΑστρουςΣάββατο10/12/1615:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΜΑΛΙΦΟΥΚΑΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-1
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣΑγίου ΑνδρέαΣάββατο10/12/1615:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., ΜΠΟΖΝΟΣ Γ.3-2
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥΜελιγούςΚυριακή11/12/1615:00ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ., ΣΑΞΙΩΝΗ Χ.6-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥΑγίου ΑνδρέαΣάββατο17/12/1615:00ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΣΑΡΡΗ Ε.3-0
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΦΟΡΤΟΥΝΑΑστρουςΚυριακή18/12/1611:00ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ., ΣΑΡΡΗ Ε.3-2
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΜελιγούςΚυριακή18/12/1615:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΠΟΖΝΟΣ Γ.0-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣΛεωνιδίουΣάββατο07/01/1715:00ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ., ΣΑΡΡΗ Ε.2-2
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΑστρουςΣάββατο07/01/1715:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΜΑΛΙΦΟΥΚΑΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-0
ΦΟΡΤΟΥΝΑ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ ΜελιγούςΚυριακή08/01/1715:00ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΜΑΝΤΑΣ Γ., ΚΟΚΚΟΣ Θ.0-6


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ Αγίου ΑνδρέαΣάββατο14/01/1715:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΜΑΝΤΑΣ Γ.1-4
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΑστρουςΚυριακή15/01/1711:00ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-0
ΦΟΡΤΟΥΝΑ - Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥΜελιγούςΚυριακή15/01/1715:00ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΚΟΚΚΟΣ Θ., ΖΙΑΡΑΓΚΑΛΗΣ Β.2-1