ΟΠΑΠ - Good League

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΣάββατο08/10/1600:000-3 α.α.
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛεβιδίουΚυριακή09/10/1616:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΝΙΚΑ Ι., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β.2-1
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΤΕΓΕΑΑστρουςΚυριακή09/10/1616:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ.2-1
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΦιλικώνΚυριακή09/10/1616:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ.6-1
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΛεωνιδίουΚυριακή09/10/1616:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.3-0
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΑγίου ΑνδρέαΚυριακή09/10/1616:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α.2-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΚυριακή16/10/1600:000-3 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΤυρούΚυριακή16/10/1616:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΝΤΑΣ Γ.1-2
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Αγίου ΑνδρέαΚυριακή16/10/1616:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ.2-1
ΤΕΓΕΑ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΦιλικώνΚυριακή16/10/1616:00ΔΕΛΦΑΚΗΣ Ι., ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΛεωνιδίουΚυριακή16/10/1616:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΜΑΛΙΦΟΥΚΑΣ Π., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.0-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή16/10/1616:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.1-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣΣάββατο22/10/1600:003-0 α.α.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΤΕΓΕΑΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο22/10/1615:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-1
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΛεβιδίουΚυριακή23/10/1615:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ.1-1
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛεωνιδίουΚυριακή23/10/1615:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.4-0
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΑγίου ΑνδρέαΚυριακή23/10/1615:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΜΑΝΤΑΣ Γ., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ.0-0
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΦιλικώνΚυριακή23/10/1615:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΛΙΦΟΥΚΑΣ Π.4-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΣάββατο29/10/1600:000-3 α.α.
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΦιλικώνΣάββατο29/10/1615:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Ν.4-2
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΑστρουςΚυριακή30/10/1615:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β.0-2
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΤυρούΚυριακή30/10/1615:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.3-1
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΑγίου ΑνδρέαΚυριακή30/10/1615:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΠΟΖΝΟΣ Γ.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΤΕΓΕΑΛεωνιδίουΚυριακή30/10/1615:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α.0-5


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο05/11/1615:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-2
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣΚυριακή06/11/1600:003-0 α.α.
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΛεβιδίουΚυριακή06/11/1615:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΟΖΝΟΣ Γ.0-3
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Αγίου ΑνδρέαΚυριακή06/11/1615:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΜΑΛΙΦΟΥΚΑΣ Π.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛεωνιδίουΚυριακή06/11/1615:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.1-1
ΤΕΓΕΑ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΦιλικώνΚυριακή06/11/1615:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΝΙΚΑ Ι., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΦιλικώνΣάββατο12/11/1615:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΤυρούΣάββατο12/11/1615:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ.1-0
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΤΕΓΕΑΚυριακή13/11/1600:000-3 α.α.
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΑγίου ΑνδρέαΚυριακή13/11/1615:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α.1-3
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΛεωνιδίουΚυριακή13/11/1615:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΝΙΚΑ Ι., ΚΥΡΙΟΣ Δ.2-0
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΑστρουςΚυριακή13/11/1615:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣΣάββατο19/11/1600:003-0 α.α.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΛεωνιδίουΣάββατο19/11/1615:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.0-8
ΤΕΓΕΑ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΦιλικώνΣάββατο19/11/1615:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΝΙΚΑ Ι., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-0
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΛεβιδίουΚυριακή20/11/1615:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ.2-1
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΦιλικώνΚυριακή20/11/1615:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.0-1
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ Αγίου ΑνδρέαΚυριακή20/11/1615:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΜΑΝΤΑΣ Γ.2-3


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ3-0 α.α.
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΦιλικώνΣάββατο26/11/1615:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΥΡΙΟΣ Δ.0-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο26/11/1615:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-0
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΤΕΓΕΑΑγίου ΑνδρέαΚυριακή27/11/1615:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΜΠΟΖΝΟΣ Γ.2-1
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΛεωνιδίουΚυριακή27/11/1615:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ., ΣΑΡΡΗ Ε.3-0
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΦιλικώνΚυριακή27/11/1615:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.3-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΣάββατο03/12/1600:000-3 α.α.
ΤΕΓΕΑ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΦιλικώνΣάββατο03/12/1615:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-2
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΒΡΑΣΙΕΣΤυρούΣάββατο03/12/1615:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ., ΜΑΝΤΑΣ Γ.0-2
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΛεβιδίουΚυριακή04/12/1615:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.4-0
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΑγίου ΑνδρέαΚυριακή04/12/1615:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.2-0
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑστρουςΚυριακή04/12/1615:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ., ΝΙΚΑ Ι.0-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΓΕΑ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΦιλικώνΣάββατο10/12/1615:00ΔΕΛΦΑΚΗΣ Ι., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.4-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΛεωνιδίουΣάββατο10/12/1615:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ., ΣΑΡΡΗ Ε.0-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣΚυριακή11/12/1600:003-0 α.α.
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΦιλικώνΚυριακή11/12/1615:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.4-2
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ Αγίου ΑνδρέαΚυριακή11/12/1615:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ.3-5
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΛεωνιδίουΚυριακή11/12/1615:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΚΑ Ι.1-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΣάββατο17/12/1600:000-3 α.α.
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΦιλικώνΣάββατο17/12/1615:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΝΙΚΑ Ι., ΤΣΟΥΚΑΣ Π.4-2
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΒΡΑΣΙΕΣΛεωνιδίουΣάββατο17/12/1615:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.2-0
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΑγίου ΑνδρέαΚυριακή18/12/1615:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ.0-2
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΤΕΓΕΑΤυρούΚυριακή18/12/1615:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-3
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΑστρουςΚυριακή18/12/1615:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗΣ Ν.1-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣΣάββατο07/01/1700:003-0 α.α.
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΦιλικώνΣάββατο07/01/1715:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΤυρούΚυριακή08/01/1715:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.1-0
ΤΕΓΕΑ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΦιλικώνΚυριακή08/01/1715:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΚΑ Ι.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΛεωνιδίουΚυριακή08/01/1715:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ., ΣΑΞΙΩΝΗ Χ.0-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή08/01/1715:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣΣάββατο14/01/1700:003-0 α.α.
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑστρουςΣάββατο14/01/1715:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-0
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΦιλικώνΣάββατο14/01/1715:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΝΙΚΑ Ι., ΤΣΟΥΚΑΣ Π.2-2
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΦιλικώνΚυριακή15/01/1715:00ΔΕΛΦΑΚΗΣ Ι., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗΣ Ν.3-0
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΤΕΓΕΑΛεωνιδίουΚυριακή15/01/1715:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.2-1
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΑγίου ΑνδρέαΚυριακή15/01/1715:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.2-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Σάββατο21/01/1700:000-3 α.α.
ΤΕΓΕΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΦιλικώνΣάββατο21/01/1715:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Ν.5-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΛεωνιδίουΣάββατο21/01/1715:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.1-1
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΑστρουςΚυριακή22/01/1715:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΜΠΟΖΝΟΣ Γ.0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΤυρούΚυριακή22/01/1715:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ.0-0
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΒΡΑΣΙΕΣΑγίου ΑνδρέαΚυριακή22/01/1715:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-2


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣΣάββατο28/01/1700:003-0 α.α.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο28/01/1715:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.3-0
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΦιλικώνΣάββατο28/01/1715:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΝΙΚΑ Ι., ΜΑΝΤΑΣ Γ.3-0
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΛεβιδίουΚυριακή29/01/1715:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-0
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΛεωνιδίουΚυριακή29/01/1715:00ΔΕΛΦΑΚΗΣ Ι., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ.2-1
ΤΕΓΕΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΦιλικώνΚυριακή29/01/1715:00ΝΙΚΑ Ι., ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΜΠΟΖΝΟΣ Γ.5-1


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΣάββατο04/02/1700:000-3 α.α.
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΛεωνιδίουΣάββατο04/02/1715:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.5-0
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΤυρούΣάββατο04/02/1715:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΜΑΝΤΑΣ Γ., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ.2-0
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΦιλικώνΚυριακή05/02/1715:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΛΙΩΡΗΣ Χ.0-2
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΑστρουςΚυριακή05/02/1715:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.4-2
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΤΕΓΕΑΑγίου ΑνδρέαΚυριακή05/02/1715:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α.1-1


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΓΕΑ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣΣάββατο11/02/1700:003-0 α.α.
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΛεβιδίουΣάββατο11/02/1715:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.0-0
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΦιλικώνΣάββατο11/02/1715:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ.2-1
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ Αγίου ΑνδρέαΣάββατο11/02/1715:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.0-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή12/02/1715:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν.1-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΛεωνιδίουΚυριακή12/02/1715:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΜΠΟΖΝΟΣ Γ.2-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ Σάββατο18/02/1700:000-3 α.α.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο18/02/1715:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΛΙΩΡΗΣ Χ.4-0
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΛεωνιδίουΣάββατο18/02/1715:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ., ΣΑΡΡΗ Ε.1-0
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΤΕΓΕΑΦιλικώνΣάββατο18/02/1715:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΙΚΑ Ι., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ.0-3
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΑστρουςΣάββατο18/02/1715:00ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ Ι.2-0
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΑγίου ΑνδρέαΚυριακή19/02/1715:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-1


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ Σάββατο04/03/1700:000-3 α.α.
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΛεβιδίουΣάββατο04/03/1715:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΛεωνιδίουΚυριακή05/03/1715:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.3-2
ΤΕΓΕΑ - ΒΡΑΣΙΕΣΦιλικώνΚυριακή05/03/1715:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ.1-0
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΑγίου ΑνδρέαΚυριακή05/03/1715:00ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ., ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α.1-2
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΤυρούΚυριακή05/03/1715:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΛΙΩΡΗΣ Χ.0-2


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣΣάββατο11/03/1700:003-0 α.α.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο11/03/1715:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ Ι.4-2
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΦιλικώνΣάββατο11/03/1715:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΙΚΑ Ι.0-0
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΤΕΓΕΑΦιλικώνΚυριακή12/03/1711:00ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΙΩΡΗΣ Χ.1-6
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΛεωνιδίουΚυριακή12/03/1715:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΣΑΞΙΩΝΗ Χ., ΣΑΡΡΗ Ε.1-1
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ Αγίου ΑνδρέαΚυριακή12/03/1715:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗΣ Ν.3-0


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΣάββατο18/03/1700:000-3 α.α.
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΑγίου ΑνδρέαΣάββατο18/03/1715:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΝΙΚΑ Ι., ΚΥΡΙΟΣ Δ.1-2
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΦιλικώνΣάββατο18/03/1715:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΑΞΙΩΝΗ Χ.0-0
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΤΕΓΕΑΛεβιδίουΚυριακή19/03/1715:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗΣ Ν.2-3
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΑγίου ΑνδρέαΚυριακή19/03/1715:00ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΜΠΟΖΝΟΣ Γ.4-1
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΤυρούΚυριακή19/03/1715:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΣΑΡΡΗ Ε., ΚΟΚΚΟΣ Θ.4-2


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣΣάββατο01/04/1700:003-0 α.α.
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΦιλικώνΣάββατο01/04/1716:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΙΚΑ Ι., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-0
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΑγίου ΑνδρέαΣάββατο01/04/1716:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΜΑΝΤΑΣ Γ., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ.0-5
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΛεβιδίουΚυριακή02/04/1716:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗΣ Ν.3-1
ΤΕΓΕΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΦιλικώνΚυριακή02/04/1716:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΜΑΓΚΛΑΡΗ Φ.2-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή02/04/1716:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΛΙΩΡΗΣ Χ.1-1