ΟΠΑΠ - Good League

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2015-2016
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΣΤΑΝΗ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΝεστάνηςΣάββατο31/10/1515:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΑΛΙΦΟΥΚΑΣ Π.0-2
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΛεβιδίουΣάββατο31/10/1515:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΝΙΚΑ Ι., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-1
ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣΦιλικώνΚυριακή01/11/1511:00ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α.2-0
ΕΛΠΙΔΑ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΛεβιδίουΚυριακή01/11/1515:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.8-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣΦιλικώνΚυριακή08/11/1511:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Ν.3-1
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΝεστάνηςΚυριακή08/11/1511:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΡΟΥΤΣΗΣ Μ.0-2
ΕΛΠΙΔΑ - ΝΕΣΤΑΝΗΛεβιδίουΚυριακή08/11/1511:00ΜΑΝΤΑΣ Γ., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΙΩΡΗΣ Χ.2-0
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΔημητσάναςΚυριακή08/11/1515:00ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΣΑΞΙΩΝΗ Χ.1-5


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΣΤΑΝΗ - ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΝεστάνηςΣάββατο14/11/1515:00ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ., ΣΑΞΙΩΝΗ Χ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.0-2
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΕΛΠΙΔΑΛεβιδίουΣάββατο14/11/1515:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Ν.3-0
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΦιλικώνΚυριακή15/11/1511:00ΝΙΚΑ Ι., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν., ΛΙΩΡΗΣ Χ.7-1
ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΚανδήλαςΚυριακή15/11/1515:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΡΑΝΟΣ Π.3-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΝΕΣΤΑΝΗΛεβιδίουΣάββατο21/11/1515:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.2-0
ΕΛΠΙΔΑ - ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣΦιλικώνΚυριακή22/11/1511:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ Δ., ΣΑΞΙΩΝΗ Χ.1-1
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΦιλικώνΚυριακή22/11/1515:00ΜΑΛΙΦΟΥΚΑΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.5-1
ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΝεστάνηςΚυριακή22/11/1515:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΡΟΥΤΣΗΣ Μ.2-4


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΣΤΑΝΗ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΝεστάνηςΣάββατο28/11/1515:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΤΣΟΥΚΑΣ Π.0-5
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΕΛΠΙΔΑΦιλικώνΚυριακή29/11/1511:00ΜΑΛΙΦΟΥΚΑΣ Π., ΨΥΛΛΑΣ Δ., ΣΑΞΙΩΝΗ Χ.2-3
ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΚανδήλαςΚυριακή29/11/1515:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-0
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΔημητσάναςΚυριακή29/11/1515:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΡΟΥΤΣΗΣ Μ., ΛΙΩΡΗΣ Χ.3-5


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΑΝΕΣΤΑΝΗΣΣάββατο05/12/1515:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΛΙΩΡΗΣ Χ.1-4
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΛεβιδίουΣάββατο05/12/1515:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.3-1
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΝεστάνηςΚυριακή06/12/1515:00ΜΑΛΙΦΟΥΚΑΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Χ.5-0
ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ - ΝΕΣΤΑΝΗΚανδήλαςΚυριακή06/12/1515:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ Η.0-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΝεστάνηςΣάββατο12/12/1515:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-5
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣΝεστάνηςΚυριακή13/12/1511:00ΜΑΝΤΑΣ Γ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Φ.0-1
ΕΛΠΙΔΑ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΦιλικώνΚυριακή13/12/1511:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-3
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΝΕΣΤΑΝΗΔημητσάναςΚυριακή13/12/1515:00ΜΑΛΙΦΟΥΚΑΣ Π., ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ Η.2-4


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΦιλικώνΣάββατο19/12/1515:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΨΥΛΛΑΣ Π.0-0
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΝΕΣΤΑΝΗΤεγέαςΚυριακή20/12/1515:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΜΑΓΚΛΑΡΗ Φ., ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ Η.1-1
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΕΛΠΙΔΑΔημητσάναςΚυριακή20/12/1515:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΡΟΥΤΣΗΣ Μ., ΛΙΩΡΗΣ Χ.0-5
ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ - ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΚανδήλαςΚυριακή27/12/1515:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.6-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΛεβιδίουΣάββατο09/01/1615:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Ν.6-0
ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΦιλικώνΚυριακή10/01/1611:00ΜΑΛΙΦΟΥΚΑΣ Π., ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΣΑΞΙΩΝΗ Χ.1-4
ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΚανδήλαςΚυριακή10/01/1615:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΨΥΛΛΑΣ Π.0-0
ΝΕΣΤΑΝΗ - ΕΛΠΙΔΑΝεστάνηςΚυριακή10/01/1615:00ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ., ΡΟΥΤΣΗΣ Μ., ΛΙΩΡΗΣ Χ.0-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΦιλικώνΚυριακή17/01/1611:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ., ΜΑΓΚΛΑΡΗ Φ.2-2
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΝΕΣΤΑΝΗΣΚυριακή17/01/1611:00ΜΑΛΙΦΟΥΚΑΣ Π., ΣΑΞΙΩΝΗ Χ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.1-3
ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΝΕΣΤΑΝΗΝΕΣΤΑΝΗΣΚυριακή17/01/1615:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΙΩΡΗΣ Χ.1-2
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣΔημητσάναςΚυριακή17/01/1615:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ Η.2-4


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΣΤΑΝΗ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΝεστάνηςΣάββατο23/01/1615:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ Δ., ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α.0-1
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΦιλικώνΚυριακή24/01/1611:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.5-2
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΔημητσάναςΚυριακή24/01/1615:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-4
ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ - ΕΛΠΙΔΑΚανδήλαςΚυριακή24/01/1615:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΜΑΝΤΑΣ Γ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.2-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΝΕΣΤΑΝΗΣΣάββατο30/01/1615:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Ν.6-0
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΝΕΣΤΑΝΗΦιλικώνΚυριακή31/01/1611:00ΜΑΛΙΦΟΥΚΑΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΧΑΣΑΠΗΣ Ι.5-1
ΕΛΠΙΔΑ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΝΕΣΤΑΝΗΣΚυριακή31/01/1611:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ Η., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-0
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣΛεβιδίουΚυριακή31/01/1615:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.2-2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ - ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΝεστάνηςΣάββατο06/02/1615:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΛΙΦΟΥΚΑΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.3-1
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΝεστάνηςΚυριακή07/02/1611:00ΜΑΛΙΦΟΥΚΑΣ Π., ΣΑΞΙΩΝΗ Χ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.2-4
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΔημητσάναςΚυριακή07/02/1615:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΤΡΑΝΟΣ Π., ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ Η.0-6
ΝΕΣΤΑΝΗ - ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣΝεστάνηςΚυριακή07/02/1615:00ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΓΚΛΑΡΗ Φ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.0-2


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΕΛΠΙΔΑΦιλικώνΣάββατο13/02/1615:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.6-1
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΛεβιδίουΣάββατο13/02/1615:00ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΜΑΓΚΛΑΡΗ Φ., ΣΑΞΙΩΝΗ Χ.2-1
ΝΕΣΤΑΝΗ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΝεστάνηςΚυριακή14/02/1615:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΜΠΟΖΝΟΣ Γ.3-2
ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΚανδήλαςΚυριακή14/02/1615:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ Η., ΚΟΚΚΟΣ Θ.3-0