ΟΠΑΠ - Good League

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2015-2016
Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΜΠΑΡΑΖ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΦΑΛΑΙΣΙΑ3-0 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΤυρούΣάββατο03/10/1516:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., ΜΑΝΤΑΣ Γ.1-2
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΦιλικώνΣάββατο03/10/1516:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-3
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή04/10/1516:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ.0-0
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑστρουςΚυριακή04/10/1516:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΝΙΚΑ Ι., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν.1-6
ΤΕΓΕΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΦιλικώνΚυριακή04/10/1516:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Κ., ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Κ.3-2
Ρεπό: ΛΕΩΝΙΔΙΟ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΑΛΑΙΣΙΑ - ΒΡΑΣΙΕΣ00/00/0000:000-3 α.α.
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΦιλικώνΣάββατο10/10/1516:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π.1-0
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛεωνιδίουΣάββατο10/10/1516:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., ΜΑΛΙΦΟΥΚΑΣ Π.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣΛεωνιδίουΚυριακή11/10/1516:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-1
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΤΕΓΕΑΑστρουςΚυριακή11/10/1516:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-0
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ Αγίου ΑνδρέαΚυριακή11/10/1516:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-1
Ρεπό: ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΑΛΑΙΣΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ00/00/0000:000-3 α.α.
ΤΕΓΕΑ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΦιλικώνΣάββατο17/10/1516:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-1
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΑστρουςΣάββατο17/10/1516:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-2
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Αγίου ΑνδρέαΚυριακή18/10/1516:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΨΥΛΛΑΣ Π., ΜΑΝΤΑΣ Γ.0-0
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΦιλικώνΚυριακή18/10/1516:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-2
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΤυρούΚυριακή18/10/1516:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-4
Ρεπό: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΤΕΓΕΑΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο24/10/1516:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., ΨΥΛΛΑΣ Π.2-1
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΦΑΛΑΙΣΙΑΚυριακή25/10/1500:003-0 α.α.
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΦιλικώνΚυριακή25/10/1515:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΤΣΟΥΚΑΣ Π.2-0
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣΑγίου ΑνδρέαΚυριακή25/10/1515:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΜΑΛΙΦΟΥΚΑΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-1
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΛεωνιδίουΚυριακή25/10/1515:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β.2-1
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑστρουςΚυριακή25/10/1515:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΝΙΚΑ Ι., ΜΑΝΤΑΣ Γ.2-1
Ρεπό: ΒΡΑΣΙΕΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΑγίου ΑνδρέαΣάββατο31/10/1515:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-1
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΦιλικώνΣάββατο31/10/1515:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-3
ΦΑΛΑΙΣΙΑ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΚυριακή01/11/1500:000-3 α.α.
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΦιλικώνΚυριακή01/11/1515:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ.1-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή01/11/1515:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α.3-1
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΤΕΓΕΑΤυρούΚυριακή01/11/1515:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΜΑΝΤΑΣ Γ.2-3
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΦΑΛΑΙΣΙΑΣάββατο07/11/1500:003-0 α.α.
ΤΕΓΕΑ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣΦιλικώνΣάββατο07/11/1515:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν.3-2
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Αγίου ΑνδρέαΚυριακή08/11/1515:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΤΡΑΝΟΣ Π.1-3
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΛεωνιδίουΚυριακή08/11/1515:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.6-0
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΑστρουςΚυριακή08/11/1515:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΙΩΡΟΣ Φ.0-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή08/11/1515:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΝΙΚΑ Ι., ΜΑΝΤΑΣ Γ.1-2
Ρεπό: ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΑΛΑΙΣΙΑ - ΤΕΓΕΑΣάββατο14/11/1500:000-3 α.α.
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΦιλικώνΣάββατο14/11/1515:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΛεωνιδίουΣάββατο14/11/1515:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΜΑΛΙΦΟΥΚΑΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.1-3
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΑστρουςΚυριακή15/11/1515:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ.2-0
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΑγίου ΑνδρέαΚυριακή15/11/1515:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Κ., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣΤυρούΚυριακή15/11/1515:00ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α.2-3
Ρεπό: ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΦΑΛΑΙΣΙΑΣάββατο21/11/1500:003-0 α.α.
ΤΕΓΕΑ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΦιλικώνΣάββατο21/11/1515:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π.0-1
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ Αγίου ΑνδρέαΣάββατο21/11/1515:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΤΡΑΝΟΣ Π., ΜΑΝΤΑΣ Γ.6-1
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΛεωνιδίουΚυριακή22/11/1515:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΝΙΚΑ Ι., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-0
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΑστρουςΚυριακή22/11/1515:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν.1-4
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή22/11/1515:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-0
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣΦιλικώνΣάββατο28/11/1515:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Ν.5-0
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΦΑΛΑΙΣΙΑΚυριακή29/11/1500:003-0 α.α.
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή29/11/1515:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ.4-1
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΑγίου ΑνδρέαΚυριακή29/11/1515:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΤΡΑΝΟΣ Π., ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α.4-3
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΑστρουςΚυριακή29/11/1515:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ.4-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΛεωνιδίουΚυριακή29/11/1515:00ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ., ΤΣΙΩΡΟΣ Φ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.0-1
Ρεπό: ΤΕΓΕΑ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΓΕΑ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΦιλικώνΣάββατο05/12/1515:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛεωνιδίουΣάββατο05/12/1515:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., ΜΑΛΙΦΟΥΚΑΣ Π.0-1
ΦΑΛΑΙΣΙΑ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Κυριακή06/12/1500:000-3 α.α.
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΑστρουςΚυριακή06/12/1515:00ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ.2-5
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή06/12/1515:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΤΡΑΝΟΣ Π., ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α.3-1
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ Αγίου ΑνδρέαΚυριακή06/12/1515:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΝΙΚΑ Ι., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α.2-3
Ρεπό: ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΓΕΑ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΦιλικώνΣάββατο12/12/1515:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΝΙΚΑ Ι., ΜΑΛΙΦΟΥΚΑΣ Π.3-1
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο12/12/1515:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΜΑΝΤΑΣ Γ.2-0
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΒΡΑΣΙΕΣΑγίου ΑνδρέαΣάββατο12/12/1515:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-1
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣΛεωνιδίουΚυριακή13/12/1515:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-0
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΑστρουςΚυριακή13/12/1515:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π.2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΤυρούΚυριακή13/12/1515:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-0
Ρεπό: ΦΑΛΑΙΣΙΑ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΤΕΓΕΑΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο19/12/1515:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-0
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑστρουςΣάββατο19/12/1515:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΤΡΑΝΟΣ Π., ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α.5-0
ΦΑΛΑΙΣΙΑ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΚυριακή20/12/1500:000-3 α.α.
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΦιλικώνΚυριακή20/12/1515:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.5-0
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ Αγίου ΑνδρέαΚυριακή20/12/1515:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-5
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΛεωνιδίουΚυριακή20/12/1515:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.1-0
Ρεπό: ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΦΑΛΑΙΣΙΑΣάββατο09/01/1600:003-0 α.α.
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΦιλικώνΣάββατο09/01/1615:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π.1-2
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ Αγίου ΑνδρέαΚυριακή10/01/1615:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-5
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΛεωνιδίουΚυριακή10/01/1615:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ.1-1
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή10/01/1615:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-0
ΤΕΓΕΑ - ΒΡΑΣΙΕΣΦιλικώνΚυριακή10/01/1615:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΝΙΚΑ Ι., ΧΑΣΑΠΗΣ Ι.2-0
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΑΛΑΙΣΙΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΣάββατο16/01/1600:000-3 α.α.
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ Αγίου ΑνδρέαΣάββατο16/01/1615:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α.4-0
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΦιλικώνΣάββατο16/01/1615:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΝΙΚΑ Ι., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΤΕΓΕΑΛεωνιδίουΣάββατο16/01/1615:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν.1-3
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΑστρουςΚυριακή17/01/1615:00ΔΕΛΦΑΚΗΣ Ι., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-2
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣΑγίου ΑνδρέαΚυριακή17/01/1615:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α.2-2
Ρεπό: ΛΕΩΝΙΔΙΟ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΦΑΛΑΙΣΙΑΣάββατο23/01/1600:003-0 α.α.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο23/01/1615:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-2
ΤΕΓΕΑ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΦιλικώνΣάββατο23/01/1615:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΤυρούΣάββατο23/01/1615:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΜΑΛΙΦΟΥΚΑΣ Π., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ.1-2
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΦιλικώνΚυριακή24/01/1615:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-1
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή24/01/1615:00ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.5-0
Ρεπό: ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΦΑΛΑΙΣΙΑΚυριακή31/01/1600:003-0 α.α.
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΦιλικώνΚυριακή31/01/1615:00ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ Η.2-1
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣΑστρουςΚυριακή31/01/1615:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-0
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΤΕΓΕΑΑγίου ΑνδρέαΚυριακή31/01/1615:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΤΣΙΩΡΟΣ Φ., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ.2-2
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΛεωνιδίουΚυριακή31/01/1615:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΣΑΡΡΗ Ε.3-0
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή31/01/1615:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΜΑΓΚΛΑΡΗ Φ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-0
Ρεπό: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΑΛΑΙΣΙΑ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ Σάββατο06/02/1600:000-3 α.α.
ΤΕΓΕΑ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΦιλικώνΣάββατο06/02/1615:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΤυρούΣάββατο06/02/1615:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ.2-0
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΦιλικώνΚυριακή07/02/1611:30ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΛεωνιδίουΚυριακή07/02/1615:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ.1-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή07/02/1615:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α.1-0
Ρεπό: ΒΡΑΣΙΕΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΦΑΛΑΙΣΙΑΣάββατο13/02/1600:003-0 α.α.
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΒΡΑΣΙΕΣΛεωνιδίουΣάββατο13/02/1615:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν., ΣΑΡΡΗ Ε.1-1
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο13/02/1615:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.6-0
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΜελιγούςΣάββατο13/02/1615:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ.2-0
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑστρουςΚυριακή14/02/1615:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΜΑΝΤΑΣ Γ.2-0
ΤΕΓΕΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΦιλικώνΚυριακή14/02/1615:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν.1-0
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΑΛΑΙΣΙΑ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ Σάββατο20/02/1600:000-3 α.α.
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΑγίου ΑνδρέαΣάββατο20/02/1615:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΜΑΝΤΑΣ Γ.0-1
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΤΕΓΕΑΦιλικώνΣάββατο20/02/1615:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΜΑΛΙΦΟΥΚΑΣ Π.1-3
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΦιλικώνΚυριακή21/02/1615:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΣΑΞΙΩΝΗ Χ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΛεωνιδίουΚυριακή21/02/1615:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΤυρούΚυριακή21/02/1615:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-1
Ρεπό: ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΓΕΑ - ΦΑΛΑΙΣΙΑΣάββατο27/02/1600:003-0 α.α.
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΛεωνιδίουΣάββατο27/02/1615:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-2
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο27/02/1615:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-0
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΑστρουςΚυριακή28/02/1615:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή28/02/1615:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΜΑΛΙΦΟΥΚΑΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-1
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΦιλικώνΚυριακή28/02/1615:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ.2-4
Ρεπό: ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΑΛΑΙΣΙΑ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣΣάββατο05/03/1600:000-3 α.α.
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΑστρουςΣάββατο05/03/1615:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΜΑΓΚΛΑΡΗ Φ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.3-0
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΑγίου ΑνδρέαΚυριακή06/03/1615:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-2
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΤΕΓΕΑΦιλικώνΚυριακή06/03/1615:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΑΞΙΩΝΗ Χ.3-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΛεωνιδίουΚυριακή06/03/1615:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΣΑΡΡΗ Ε., ΛΙΩΡΗΣ Χ.4-0
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΒΡΑΣΙΕΣΤυρούΚυριακή06/03/1615:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ.2-1
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΑΛΑΙΣΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ Σάββατο19/03/1600:000-3 α.α.
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΤυρούΣάββατο19/03/1615:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΝΙΚΑ Ι.1-3
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΑγίου ΑνδρέαΣάββατο19/03/1615:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν.1-1
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΑστρουςΚυριακή20/03/1615:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΜΑΝΤΑΣ Γ., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ.0-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή20/03/1615:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α.2-4
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΦιλικώνΚυριακή20/03/1615:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ Η.0-4
Ρεπό: ΤΕΓΕΑ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΦΑΛΑΙΣΙΑΚυριακή27/03/1600:003-0 α.α.
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή27/03/1616:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΜΑΛΙΦΟΥΚΑΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.7-0
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΤΕΓΕΑΜελιγούςΚυριακή27/03/1616:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΝΙΚΑ Ι., ΜΑΝΤΑΣ Γ.3-1
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΑγίου ΑνδρέαΚυριακή27/03/1616:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.3-1
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΑστρουςΚυριακή27/03/1616:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΤυρούΚυριακή27/03/1616:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-0
Ρεπό: ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΤΕΓΕΑΑστρουςΣάββατο02/04/1616:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο02/04/1616:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΛΙΩΡΗΣ Χ.0-7
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΦιλικώνΣάββατο02/04/1616:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α.0-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΤυρούΣάββατο02/04/1616:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.0-2
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΦιλικώνΚυριακή03/04/1612:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Ν.5-0
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΑγίου ΑνδρέαΚυριακή03/04/1616:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΝΤΑΣ Γ.0-0
Ρεπό: ΦΑΛΑΙΣΙΑ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΦΑΛΑΙΣΙΑΣάββατο09/04/1600:003-0 α.α.
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο09/04/1616:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ Η.7-0
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΤυρούΣάββατο09/04/1616:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α.1-3
ΤΕΓΕΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΦιλικώνΚυριακή10/04/1616:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΣΑΞΙΩΝΗ Χ.2-2
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣΑστρουςΚυριακή10/04/1616:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-1
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΑγίου ΑνδρέαΚυριακή10/04/1616:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΜΑΓΚΛΑΡΗ Φ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ Ι.2-1
Ρεπό: ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΑΛΑΙΣΙΑ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΣάββατο16/04/1600:000-3 α.α.
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΑστρουςΣάββατο16/04/1616:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΜΑΛΙΦΟΥΚΑΣ Π., ΛΙΩΡΗΣ Χ.4-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΤυρούΣάββατο16/04/1616:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΜΑΝΤΑΣ Γ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.1-4
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΦιλικώνΚυριακή17/04/1616:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-0
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΤΕΓΕΑΑγίου ΑνδρέαΚυριακή17/04/1616:00ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ Ι.3-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή17/04/1616:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΝΙΚΑ Ι., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ.4-4
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ