ΟΠΑΠ - Good League

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2014-2015
Α Κατηγορια


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΤΕΓΕΑΛεβιδίουΣάββατο11/10/1416:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΨΥΛΛΑΣ Δ., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΦιλικώνΣάββατο11/10/1416:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ Δ.1-1
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΦΑΛΑΙΣΙΑΛεωνιδίουΚυριακή12/10/1416:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΧΑΣΑΠΗΣ Ι.1-1
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΦιλικώνΚυριακή12/10/1416:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΝΙΚΑ Ι., ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν.3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣΤυρούΚυριακή12/10/1416:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.6-0
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΑστρουςΚυριακή12/10/1416:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-0
Ρεπό: ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ Ανω ΔολιανώνΣάββατο18/10/1416:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΜΑΝΤΑΣ Γ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.1-7
ΦΑΛΑΙΣΙΑ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο18/10/1416:00ΔΕΛΦΑΚΗΣ Ι., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π.1-1
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΑγίου ΑνδρέαΣάββατο18/10/1416:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α.2-3
ΤΕΓΕΑ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΦιλικώνΚυριακή19/10/1416:00ΔΕΛΦΑΚΗΣ Ι., ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ., ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν.0-0
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣΑγίου ΑνδρέαΚυριακή19/10/1416:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ., ΨΥΛΛΑΣ Π.4-3
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΑστρουςΚυριακή19/10/1416:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΓΚΛΑΡΗ Φ., ΜΑΛΙΦΟΥΚΑΣ Π.2-1
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΓΕΑ - ΒΡΑΣΙΕΣΦιλικώνΣάββατο25/10/1416:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.4-0
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΤυρούΣάββατο25/10/1416:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.2-2
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή26/10/1416:00ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΜΑΝΤΑΣ Γ.6-1
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΦιλικώνΚυριακή26/10/1416:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΜΑΓΚΛΑΡΗ Φ.1-1
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΦΑΛΑΙΣΙΑΑστρουςΚυριακή26/10/1416:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ., ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Κ.3-1
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΛεωνιδίουΚυριακή26/10/1416:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΝΙΚΑ Ι., ΜΑΛΙΦΟΥΚΑΣ Π.2-0
Ρεπό: ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΤΕΓΕΑΑνω ΔολιανώνΣάββατο01/11/1415:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-7
ΦΑΛΑΙΣΙΑ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο01/11/1415:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.5-0
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΑγίου ΑνδρέαΣάββατο01/11/1415:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΤυρούΣάββατο01/11/1415:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΨΥΛΛΑΣ Δ., ΨΥΛΛΑΣ Π.1-2
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΑστρουςΚυριακή02/11/1415:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν.1-1
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΦιλικώνΚυριακή02/11/1415:00ΔΕΛΦΑΚΗΣ Ι., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-1
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΑστρουςΣάββατο08/11/1415:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-2
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΦιλικώνΣάββατο08/11/1415:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α.1-1
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΛεωνιδίουΣάββατο08/11/1417:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ., ΧΑΣΑΠΗΣ Ι.3-0
ΤΕΓΕΑ - ΦΑΛΑΙΣΙΑΦιλικώνΚυριακή09/11/1415:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-2
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή09/11/1415:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΜΑΛΙΦΟΥΚΑΣ Π.5-0
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛεβιδίουΚυριακή09/11/1415:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Κ., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν.0-0
Ρεπό: ΒΡΑΣΙΕΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΑΛΑΙΣΙΑ - ΗΡΑΚΛΗΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο15/11/1415:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΣΟΥΚΑΣ Π.6-2
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΤΕΓΕΑΦιλικώνΣάββατο15/11/1415:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ.3-0
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΒΡΑΣΙΕΣΑγίου ΑνδρέαΚυριακή16/11/1415:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.1-2
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΤυρούΚυριακή16/11/1415:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ., ΤΣΙΩΡΟΣ Φ.3-4
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣΑστρουςΚυριακή16/11/1415:00ΔΕΛΦΑΚΗΣ Ι., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν.5-0
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΛεβιδίουΚυριακή16/11/1415:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΝΙΚΑ Ι.2-1
Ρεπό: ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΑστρουςΣάββατο22/11/1415:00ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΚΥΡΙΟΣ Δ.4-2
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ Αγίου ΑνδρέαΣάββατο22/11/1415:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΝΙΚΑ Ι., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.4-3
ΤΕΓΕΑ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΦιλικώνΣάββατο22/11/1415:00ΔΕΛΦΑΚΗΣ Ι., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ.0-4
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο22/11/1415:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΧΑΣΑΠΗΣ Ι., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.5-0
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑστρουςΚυριακή23/11/1415:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΤΣΙΩΡΟΣ Φ.0-1
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣΛεωνιδίουΚυριακή23/11/1415:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΚΑ Ι.2-0
Ρεπό: ΦΑΛΑΙΣΙΑ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΤυρούΣάββατο29/11/1415:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΓΟΥΤΣΟΣ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι.2-2
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣΑστρουςΣάββατο29/11/1415:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.8-0
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΤΕΓΕΑΦιλικώνΣάββατο29/11/1415:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΤΣΙΩΡΟΣ Φ.0-1
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΦΑΛΑΙΣΙΑΑγίου ΑνδρέαΚυριακή30/11/1415:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΧΑΣΑΠΗΣ Ι., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-0
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΛεβιδίουΚυριακή30/11/1415:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α.0-2
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή30/11/1415:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΤΣΙΩΡΟΣ Φ.0-0
Ρεπό: ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΦιλικώνΣάββατο06/12/1415:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α.5-0
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΑστρουςΣάββατο06/12/1415:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΨΥΛΛΑΣ Δ.2-1
ΦΑΛΑΙΣΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή07/12/1415:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΤΣΙΩΡΟΣ Φ., ΓΟΥΤΣΟΣ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι.5-0
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣΑστρουςΚυριακή07/12/1415:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΨΥΛΛΑΣ Π.2-1
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ Αγίου ΑνδρέαΚυριακή07/12/1415:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΝΙΚΑ Ι., ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-5
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΤΕΓΕΑΛεωνιδίουΚυριακή07/12/1415:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΧΑΣΑΠΗΣ Ι., ΚΥΡΙΟΣ Δ.3-0
Ρεπό: ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΦΑΛΑΙΣΙΑΛεβιδίουΣάββατο13/12/1415:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΚΑ Ι.1-1
ΤΕΓΕΑ - ΗΡΑΚΛΗΣΦιλικώνΣάββατο13/12/1415:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν.3-3
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΑγίου ΑνδρέαΣάββατο13/12/1415:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-2
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΤυρούΚυριακή14/12/1415:00ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.1-1
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΑστρουςΚυριακή14/12/1415:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Κ., ΧΑΣΑΠΗΣ Ι., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α.3-0
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή14/12/1415:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΝΙΚΑ Ι., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.4-0
Ρεπό: ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΦιλικώνΣάββατο20/12/1415:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν.0-0
ΦΑΛΑΙΣΙΑ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο20/12/1415:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Κ., ΨΥΛΛΑΣ Δ.1-1
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΑστρουςΣάββατο20/12/1415:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΤΣΙΩΡΟΣ Φ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.1-1
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑστρουςΚυριακή21/12/1415:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΜΑΝΤΑΣ Γ.5-0
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣΑγίου ΑνδρέαΚυριακή21/12/1415:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-1
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΗΡΑΚΛΗΣΛεωνιδίουΚυριακή21/12/1415:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΝΙΚΑ Ι., ΜΑΓΚΛΑΡΗ Φ.1-1
Ρεπό: ΤΕΓΕΑ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο27/12/1415:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-1
ΤΕΓΕΑ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΦιλικώνΣάββατο27/12/1415:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν.3-2
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΛεβιδίουΚυριακή28/12/1415:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΝΙΚΑ Ι., ΜΑΝΤΑΣ Γ.0-4
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΦιλικώνΚυριακή28/12/1415:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β.0-4
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΦΑΛΑΙΣΙΑΑγίου ΑνδρέαΚυριακή28/12/1415:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.0-2
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΑστρουςΚυριακή28/12/1415:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΧΑΣΑΠΗΣ Ι., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α.2-1
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΑΛΑΙΣΙΑ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο03/01/1515:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΤΣΙΩΡΟΣ Φ.1-0
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΗΡΑΚΛΗΣΑγίου ΑνδρέαΣάββατο03/01/1515:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΝΙΚΑ Ι., ΚΥΡΙΟΣ Δ.3-1
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΦιλικώνΣάββατο03/01/1515:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β.5-1
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΦιλικώνΚυριακή04/01/1515:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΧΑΣΑΠΗΣ Ι., ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΤΕΓΕΑΤυρούΚυριακή04/01/1515:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-2
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΑστρουςΚυριακή04/01/1515:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ., ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ.1-2
Ρεπό: ΛΕΩΝΙΔΙΟ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο10/01/1515:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.4-0
ΤΕΓΕΑ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΦιλικώνΣάββατο10/01/1515:00ΔΕΛΦΑΚΗΣ Ι., ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΙΚΑ Ι.1-0
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑστρουςΣάββατο10/01/1515:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β.0-0
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ Αγίου ΑνδρέαΚυριακή11/01/1515:00ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν.0-2
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑστρουςΚυριακή11/01/1515:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π.1-4
ΦΑΛΑΙΣΙΑ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή11/01/1515:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α.2-1
Ρεπό: ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΛεωνιδίουΣάββατο17/01/1515:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΝΙΚΑ Ι., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-0
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΦΑΛΑΙΣΙΑΦιλικώνΣάββατο17/01/1515:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π.1-0
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΤΕΓΕΑΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο17/01/1515:00ΔΕΛΦΑΚΗΣ Ι., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν.1-2
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΑστρουςΚυριακή18/01/1515:00ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.4-2
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣΛεβιδίουΚυριακή18/01/1515:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΤΣΙΩΡΟΣ Φ., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α.1-0
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΦιλικώνΚυριακή18/01/1515:00ΔΕΛΦΑΚΗΣ Ι., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΚΟΥΒΕΛΑΣ Σ.0-1
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΦιλικώνΣάββατο24/01/1515:00ΔΕΛΦΑΚΗΣ Ι., ΤΣΙΩΡΟΣ Φ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π.0-0
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΜελιγούςΣάββατο24/01/1515:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-0
ΦΑΛΑΙΣΙΑ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο24/01/1515:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ., ΧΑΣΑΠΗΣ Ι.1-2
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΤΕΓΕΑΑγίου ΑνδρέαΣάββατο24/01/1515:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.0-0
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣΑστρουςΣάββατο24/01/1518:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΝΙΚΑ Ι., ΚΟΥΒΕΛΑΣ Σ.3-1
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΑστρουςΤετάρτη28/01/1515:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-4
Ρεπό: ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΤυρούΣάββατο31/01/1515:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.2-3
ΤΕΓΕΑ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΦιλικώνΣάββατο31/01/1515:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΝΙΚΑ Ι., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-2
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΗΡΑΚΛΗΣΑγίου ΑνδρέαΣάββατο31/01/1515:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Κ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΑΣΑΠΗΣ Ι.1-0
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑστρουςΚυριακή01/02/1515:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ., ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-1
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΛεβιδίουΚυριακή01/02/1515:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α.2-2
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΦΑΛΑΙΣΙΑΦιλικώνΚυριακή01/02/1515:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.2-3
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΤυρούΣάββατο07/02/1515:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΚΑ Ι., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-0
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣΦιλικώνΣάββατο07/02/1515:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΒΕΛΑΣ Σ.2-0
ΦΑΛΑΙΣΙΑ - ΤΕΓΕΑΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο07/02/1515:00ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α.0-1
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣΑστρουςΣάββατο07/02/1515:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΧΑΣΑΠΗΣ Ι., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.3-4
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΑστρουςΚυριακή08/02/1515:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν.3-1
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ Αγίου ΑνδρέαΚυριακή08/02/1515:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.2-3
Ρεπό: ΒΡΑΣΙΕΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΛεωνιδίουΣάββατο14/02/1515:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.5-1
ΤΕΓΕΑ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΦιλικώνΣάββατο14/02/1515:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΝΙΚΑ Ι., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-0
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΦΑΛΑΙΣΙΑΑστρουςΣάββατο14/02/1515:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.2-2
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΦιλικώνΚυριακή15/02/1515:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-2
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή15/02/1515:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ Γ.5-1
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΑγίου ΑνδρέαΚυριακή15/02/1515:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΤΣΙΩΡΟΣ Φ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.1-2
Ρεπό: ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΛεβιδίουΣάββατο28/02/1515:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΚΑ Ι.0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΒΡΑΣΙΕΣΤυρούΣάββατο28/02/1515:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.1-2
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣΦιλικώνΣάββατο28/02/1515:00ΔΕΛΦΑΚΗΣ Ι., ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ.2-2
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΦιλικώνΚυριακή01/03/1515:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΑΣΑΠΗΣ Ι.4-0
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΤΕΓΕΑΑστρουςΚυριακή01/03/1515:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΝΤΑΣ Γ.2-0
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΑγίου ΑνδρέαΚυριακή01/03/1515:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ., ΚΥΡΙΟΣ Δ.3-1
Ρεπό: ΦΑΛΑΙΣΙΑ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΓΕΑ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣΦιλικώνΣάββατο07/03/1515:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α.1-2
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΑγίου ΑνδρέαΣάββατο07/03/1515:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.2-0
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑστρουςΣάββατο07/03/1515:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΝΙΚΑ Ι., ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν.1-3
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΛεωνιδίουΚυριακή08/03/1515:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β.0-1
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΑστρουςΚυριακή08/03/1515:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Κ., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.1-2
ΦΑΛΑΙΣΙΑ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή08/03/1515:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΧΑΣΑΠΗΣ Ι., ΨΥΛΛΑΣ Π.1-0
Ρεπό: ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο14/03/1515:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΝΙΚΑ Ι., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α.2-0
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣΦιλικώνΣάββατο14/03/1515:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α.5-0
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΛεβιδίουΣάββατο14/03/1515:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΧΑΣΑΠΗΣ Ι.5-1
ΤΕΓΕΑ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΔΑΚ ΤρίποληςΚυριακή15/03/1515:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ., ΧΑΣΑΠΗΣ Ι.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΦΑΛΑΙΣΙΑΤυρούΚυριακή15/03/1515:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΤΣΙΩΡΟΣ Φ.3-0
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Αγίου ΑνδρέαΚυριακή15/03/1515:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΝΙΚΑ Ι., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-0
Ρεπό: ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΒΡΑΣΙΕΣΛεωνιδίουΣάββατο21/03/1515:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.2-0
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΤΕΓΕΑΑστρουςΣάββατο21/03/1515:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α.1-2
ΦΑΛΑΙΣΙΑ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο21/03/1515:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Κ., ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-2
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΑστρουςΚυριακή22/03/1515:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΤΣΙΩΡΟΣ Φ.0-7
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ Αγίου ΑνδρέαΚυριακή22/03/1515:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΧΑΣΑΠΗΣ Ι., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν.1-5
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΦιλικώνΚυριακή22/03/1515:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΟΥΚΑΣ Π.2-0
Ρεπό: ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΦΑΛΑΙΣΙΑΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο28/03/1515:00ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ., ΜΑΝΤΑΣ Γ., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν.5-1
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΛεβιδίουΣάββατο28/03/1515:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΤΣΙΩΡΟΣ Φ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-0
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΑστρουςΚυριακή29/03/1516:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΑΣΑΠΗΣ Ι., ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν.1-2
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΑγίου ΑνδρέαΚυριακή29/03/1516:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΝΙΚΑ Ι., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.4-0
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΦιλικώνΚυριακή29/03/1516:00ΔΕΛΦΑΚΗΣ Ι., ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΤυρούΚυριακή29/03/1516:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-4
Ρεπό: ΤΕΓΕΑ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΦιλικώνΚυριακή05/04/1500:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΝΙΚΑ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.0-3
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΛεωνιδίουΚυριακή05/04/1516:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΣΙΩΡΟΣ Φ.0-1
ΦΑΛΑΙΣΙΑ - ΒΡΑΣΙΕΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή05/04/1516:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΜΑΓΚΛΑΡΗ Φ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-0
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΤΕΓΕΑΑγίου ΑνδρέαΚυριακή05/04/1516:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣΤυρούΚυριακή05/04/1516:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΑΣΑΠΗΣ Ι., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α.3-4
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΑστρουςΚυριακή05/04/1516:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π.6-0
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣΛεβιδίουΣάββατο18/04/1516:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-3
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο18/04/1516:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΝΙΚΑ Ι., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-1
ΤΕΓΕΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΦιλικώνΣάββατο18/04/1516:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΓΚΛΑΡΗ Φ.5-3
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΜελιγούςΣάββατο18/04/1516:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α.1-4
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΦΑΛΑΙΣΙΑΑστρουςΣάββατο18/04/1516:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ., ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ Δ.1-1
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Αγίου ΑνδρέαΚυριακή19/04/1516:00ΨΥΛΛΑΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΨΥΛΛΑΣ Π.0-2
Ρεπό: ΛΕΩΝΙΔΙΟ