ΟΠΑΠ - Good League

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2013-2014
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ ΤΟΠΙΚΟΥ


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΦιλικώνΣάββατο12/10/1316:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΝΙΚΑ Ι., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α.1-5
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΛεβιδίουΣάββατο12/10/1316:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Κ., ΜΑΛΙΦΟΥΚΑΣ Π.0-3
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΗΡΑΚΛΗΣΛεωνιδίουΣάββατο12/10/1316:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β.1-2
ΦΑΛΑΙΣΙΑ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή13/10/1316:00ΔΕΛΦΑΚΗΣ Ι., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΚΟΥΒΕΛΑΣ Σ.3-1
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΜελιγούςΚυριακή13/10/1316:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-1
ΤΕΓΕΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΦιλικώνΚυριακή13/10/1316:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΨΥΛΛΑΣ Π.0-0
Ρεπό: ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ ΑστρουςΣάββατο19/10/1316:00ΠΑΣΧΟΣ Ε., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΛΙΦΟΥΚΑΣ Π.1-0
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΤΕΓΕΑΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο19/10/1316:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Κ., ΨΥΛΛΑΣ Δ.3-0
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΦΑΛΑΙΣΙΑΦιλικώνΣάββατο19/10/1316:00ΔΕΛΦΑΚΗΣ Ι., ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΤυρούΚυριακή20/10/1316:00ΠΑΣΧΟΣ Ε., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΒΕΛΑΣ Σ.1-0
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΜελιγούςΚυριακή20/10/1316:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.6-3
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣΦιλικώνΚυριακή20/10/1316:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π.2-2
Ρεπό: ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΓΕΑ - ΒΡΑΣΙΕΣΦιλικώνΣάββατο26/10/1316:00ΔΕΛΦΑΚΗΣ Ι., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π.2-1
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑστρουςΣάββατο26/10/1316:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α.0-5
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΜελιγούςΚυριακή27/10/1315:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΧΑΣΑΠΗΣ Ι., ΨΥΛΛΑΣ Δ.1-3
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΛεβιδίουΚυριακή27/10/1315:00ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ., ΚΟΥΒΕΛΑΣ Σ., ΨΥΛΛΑΣ Π.2-4
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΛεωνιδίουΚυριακή27/10/1315:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Χ., ΜΑΛΙΦΟΥΚΑΣ Π.0-1
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΦιλικώνΚυριακή27/10/1315:00ΠΑΣΧΟΣ Ε., ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ Δ., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-2
Ρεπό: ΦΑΛΑΙΣΙΑ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΤΕΓΕΑΦιλικώνΣάββατο02/11/1315:00ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Κ.1-3
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο02/11/1315:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.3-0
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ ΛεβιδίουΣάββατο02/11/1315:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ., ΨΥΛΛΑΣ Δ.2-1
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΜελιγούςΚυριακή03/11/1315:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΚΟΥΒΕΛΑΣ Σ.0-0
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΦΑΛΑΙΣΙΑΑστρουςΚυριακή03/11/1315:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΧΑΣΑΠΗΣ Ι., ΚΥΡΙΟΣ Δ.1-1
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΦιλικώνΚυριακή03/11/1315:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π.2-0
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΦιλικώνΣάββατο09/11/1300:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Κ.0-1
ΦΑΛΑΙΣΙΑ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο09/11/1315:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π.2-1
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΤΕΓΕΑΜελιγούςΣάββατο09/11/1315:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.0-1
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΑστρουςΚυριακή10/11/1315:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΧΑΣΑΠΗΣ Ι., ΨΥΛΛΑΣ Π.1-4
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΛεωνιδίουΚυριακή10/11/1315:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΤΡΑΝΟΣ Π.3-0
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΦιλικώνΚυριακή10/11/1315:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ., ΚΟΥΒΕΛΑΣ Σ.1-3
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣΦιλικώνΣάββατο16/11/1315:00ΠΑΣΧΟΣ Ε., ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Κ., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Κ.1-2
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑστρουςΣάββατο16/11/1315:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΥΡΙΟΣ Δ.1-0
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣΛεβιδίουΣάββατο16/11/1315:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΤΣΙΩΡΟΣ Φ., ΨΥΛΛΑΣ Δ.1-0
ΤΕΓΕΑ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΦιλικώνΚυριακή17/11/1300:00ΔΕΛΦΑΚΗΣ Ι., ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ.1-0
ΦΑΛΑΙΣΙΑ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ ΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή17/11/1315:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-0
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΜελιγούςΚυριακή17/11/1315:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Κ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-1
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΦιλικώνΣάββατο23/11/1315:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ., ΨΥΛΛΑΣ Π.5-1
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΜελιγούςΣάββατο23/11/1315:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΠΑΣΧΟΣ Ε., ΚΟΥΒΕΛΑΣ Σ.1-2
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΤυρούΣάββατο23/11/1315:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΙΩΡΟΣ Φ., ΚΥΡΙΟΣ Δ.1-2
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΦΑΛΑΙΣΙΑΑστρουςΚυριακή24/11/1315:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-6
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΤΕΓΕΑΦιλικώνΚυριακή24/11/1315:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΚΟΥΡΟΓΙΩΡΓΑΣ Σ.2-1
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή24/11/1315:00ΔΕΛΦΑΚΗΣ Ι., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β.0-2
Ρεπό: ΒΡΑΣΙΕΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ ΑστρουςΣάββατο30/11/1315:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΚΟΥΒΕΛΑΣ Σ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.3-1
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΛεβιδίουΣάββατο30/11/1315:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Κ., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ., ΨΥΛΛΑΣ Δ.0-0
ΤΕΓΕΑ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΦιλικώνΚυριακή01/12/1315:00ΠΑΣΧΟΣ Ε., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΙΩΡΟΣ Φ.2-0
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣΛεωνιδίουΚυριακή01/12/1315:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π.2-1
ΦΑΛΑΙΣΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή01/12/1315:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΚΟΥΡΟΓΙΩΡΓΑΣ Σ., ΨΥΛΛΑΣ Π.6-0
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΑστρουςΚυριακή01/12/1315:00ΔΕΛΦΑΚΗΣ Ι., ΧΑΣΑΠΗΣ Ι., ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ Α.2-1
Ρεπό: ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣΜελιγούςΣάββατο07/12/1315:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Κ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΨΥΛΛΑΣ Π.2-3
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΦΑΛΑΙΣΙΑΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο07/12/1315:00ΔΕΛΦΑΚΗΣ Ι., ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Κ., ΧΑΣΑΠΗΣ Ι.2-1
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΦιλικώνΣάββατο07/12/1315:00ΠΑΣΧΟΣ Ε., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΝΙΚΑ Ι.0-4
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΜελιγούςΚυριακή08/12/1300:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΥΡΟΓΙΩΡΓΑΣ Σ.0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣΤυρούΚυριακή08/12/1315:00ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΤΣΙΩΡΟΣ Φ.5-0
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΦιλικώνΚυριακή08/12/1315:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α.0-0
Ρεπό: ΤΕΓΕΑ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ ΤυρούΣάββατο14/12/1315:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΚΟΥΒΕΛΑΣ Σ.0-0
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΦιλικώνΣάββατο14/12/1315:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ.2-1
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΛεβιδίουΣάββατο14/12/1315:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Κ., ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-3
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΑστρουςΚυριακή15/12/1315:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ.0-1
ΦΑΛΑΙΣΙΑ - ΒΡΑΣΙΕΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή15/12/1315:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ.4-0
ΤΕΓΕΑ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΦιλικώνΚυριακή15/12/1315:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ., ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Κ.1-4
Ρεπό: ΛΕΩΝΙΔΙΟ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΗΡΑΚΛΗΣΜελιγούςΣάββατο21/12/1315:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΨΥΛΛΑΣ Δ., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α.3-0
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΑστρουςΣάββατο21/12/1315:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Κ., ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β.3-0
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΦΑΛΑΙΣΙΑΦιλικώνΣάββατο21/12/1315:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΧΑΣΑΠΗΣ Ι.2-5
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΜελιγούςΚυριακή22/12/1315:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΧΑΣΑΠΗΣ Ι., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-5
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή22/12/1315:00ΠΑΣΧΟΣ Ε., ΤΣΙΩΡΟΣ Φ., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α.1-0
ΤΕΓΕΑ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΔΑΚ ΤρίποληςΚυριακή22/12/1315:00ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ., ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Κ., ΚΟΥΒΕΛΑΣ Σ.7-1
Ρεπό: ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΒΡΑΣΙΕΣΤυρούΣάββατο28/12/1315:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.2-0
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΑστρουςΣάββατο28/12/1315:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ.4-2
ΦΑΛΑΙΣΙΑ - ΤΕΓΕΑΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο28/12/1315:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.4-0
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ ΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή29/12/1315:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΝΙΚΑ Ι., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α.7-1
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΦιλικώνΚυριακή29/12/1315:00ΔΕΛΦΑΚΗΣ Ι., ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΛεωνιδίουΚυριακή29/12/1315:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΤΣΙΩΡΟΣ Φ., ΚΟΥΒΕΛΑΣ Σ.3-0
Ρεπό: ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣΛεβιδίουΣάββατο04/01/1415:00ΠΑΣΧΟΣ Ε., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΨΥΛΛΑΣ Π.1-2
ΤΕΓΕΑ - ΗΡΑΚΛΗΣΦιλικώνΣάββατο04/01/1415:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-2
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑστρουςΣάββατο04/01/1415:00ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ., ΧΑΣΑΠΗΣ Ι., ΚΟΥΒΕΛΑΣ Σ.2-1
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΜελιγούςΚυριακή05/01/1415:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΤΣΙΩΡΟΣ Φ., ΚΥΡΙΟΣ Δ.0-0
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΦΑΛΑΙΣΙΑΛεωνιδίουΚυριακή05/01/1415:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-4
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΦιλικώνΚυριακή05/01/1415:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΧΑΣΑΠΗΣ Ι., ΦΑΣΟΥΛΗΣ Θ.1-0
Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο11/01/1415:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΒΕΛΑΣ Σ.4-1
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΦιλικώνΣάββατο11/01/1415:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΧΑΣΑΠΗΣ Ι., ΤΣΟΥΚΑΣ Π.3-0
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΑστρουςΣάββατο11/01/1415:00ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ., ΦΑΣΟΥΛΗΣ Θ., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β.0-2
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ ΜελιγούςΣάββατο11/01/1415:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ.4-2
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΦΑΛΑΙΣΙΑΦιλικώνΚυριακή12/01/1415:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ.2-2
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΤΕΓΕΑΤυρούΚυριακή12/01/1415:00ΠΑΣΧΟΣ Ε., ΤΣΙΩΡΟΣ Φ., ΜΑΛΙΦΟΥΚΑΣ Π.0-0
Ρεπό: ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΜελιγούςΣάββατο18/01/1415:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Κ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-1
ΤΕΓΕΑ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΦιλικώνΣάββατο18/01/1415:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΝΙΚΑ Ι., ΠΑΣΧΟΣ Ε.0-1
ΦΑΛΑΙΣΙΑ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο18/01/1415:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ., ΜΑΛΙΦΟΥΚΑΣ Π.1-0
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛεωνιδίουΣάββατο18/01/1415:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-0
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΦιλικώνΚυριακή19/01/1415:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΣΧΟΣ Ε., ΦΑΣΟΥΛΗΣ Θ.2-1
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣΑστρουςΚυριακή19/01/1415:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΧΑΣΑΠΗΣ Ι.0-1
Ρεπό: ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ ΦιλικώνΣάββατο25/01/1415:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΝΙΚΑ Ι., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.3-0
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΑστρουςΣάββατο25/01/1415:00ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ., ΜΑΛΙΦΟΥΚΑΣ Π., ΚΥΡΙΟΣ Δ.2-1
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΤΕΓΕΑΜελιγούςΚυριακή26/01/1415:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΚΟΥΒΕΛΑΣ Σ., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α.1-0
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣΦιλικώνΚυριακή26/01/1415:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-0
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή26/01/1415:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΧΑΣΑΠΗΣ Ι.1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣΤυρούΚυριακή26/01/1415:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΤΣΙΩΡΟΣ Φ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.1-1
Ρεπό: ΦΑΛΑΙΣΙΑ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΦιλικώνΣάββατο01/02/1415:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Κ., ΝΙΚΑ Ι.0-0
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΜελιγούςΣάββατο01/02/1415:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΨΥΛΛΑΣ Δ.1-2
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΒΡΑΣΙΕΣΛεωνιδίουΣάββατο01/02/1415:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Κ., ΚΟΥΒΕΛΑΣ Σ., ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ Α.2-1
ΤΕΓΕΑ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΦιλικώνΚυριακή02/02/1415:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-2
ΦΑΛΑΙΣΙΑ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή02/02/1415:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Κ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ.3-2
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΤυρούΚυριακή02/02/1415:00ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΚΟΥΒΕΛΑΣ Σ.1-2
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο08/02/1415:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-0
ΤΕΓΕΑ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ ΦιλικώνΣάββατο08/02/1415:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ., ΤΣΙΩΡΟΣ Φ.5-0
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣΑστρουςΣάββατο08/02/1415:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Κ., ΝΙΚΑ Ι.3-1
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΦιλικώνΚυριακή09/02/1411:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΝΙΚΑ Ι.0-2
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΦΑΛΑΙΣΙΑΛεβιδίουΚυριακή09/02/1415:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΝΙΚΑ Ι., ΨΥΛΛΑΣ Δ.0-5
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣΜελιγούςΚυριακή09/02/1415:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΜΑΛΙΦΟΥΚΑΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-0
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΦιλικώνΣάββατο15/02/1415:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΤΣΙΩΡΟΣ Φ., ΦΑΣΟΥΛΗΣ Θ.0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΤυρούΣάββατο15/02/1415:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΚΟΥΒΕΛΑΣ Σ., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α.0-2
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΑστρουςΣάββατο15/02/1415:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ.4-1
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΤΕΓΕΑΛεωνιδίουΚυριακή16/02/1415:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-1
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΦΑΛΑΙΣΙΑΜελιγούςΚυριακή16/02/1415:00ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΜΑΛΙΦΟΥΚΑΣ Π.0-5
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΦιλικώνΚυριακή16/02/1415:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΚΟΥΒΕΛΑΣ Σ., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α.1-1
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΑΛΑΙΣΙΑ - ΗΡΑΚΛΗΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο22/02/1415:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π.3-1
ΤΕΓΕΑ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣΦιλικώνΣάββατο22/02/1415:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΚΟΥΒΕΛΑΣ Σ.2-2
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΦιλικώνΚυριακή23/02/1415:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΜΑΛΙΦΟΥΚΑΣ Π.0-3
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ ΛεωνιδίουΚυριακή23/02/1415:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΝΙΚΑ Ι., ΧΑΣΑΠΗΣ Ι.3-0
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛεβιδίουΚυριακή23/02/1415:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Κ., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β.1-0
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΑστρουςΚυριακή23/02/1415:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ.3-3
Ρεπό: ΒΡΑΣΙΕΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΗΡΑΚΛΗΣΜελιγούςΣάββατο08/03/1415:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.1-5
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο08/03/1415:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΦΑΣΟΥΛΗΣ Θ., ΨΥΛΛΑΣ Δ.3-0
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΤΕΓΕΑΦιλικώνΣάββατο08/03/1415:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ., ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-0
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΦιλικώνΚυριακή09/03/1415:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΦΑΛΑΙΣΙΑΤυρούΚυριακή09/03/1415:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΤΣΙΩΡΟΣ Φ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-2
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ Αγίου ΑνδρέαΚυριακή09/03/1415:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΧΑΣΑΠΗΣ Ι., ΚΟΥΒΕΛΑΣ Σ.1-2
Ρεπό: ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ ΦιλικώνΣάββατο15/03/1415:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν.4-0
ΦΑΛΑΙΣΙΑ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο15/03/1415:00ΔΕΛΦΑΚΗΣ Ι., ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ.2-0
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑστρουςΣάββατο15/03/1415:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΚΟΥΒΕΛΑΣ Σ., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α.1-0
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΑστρουςΚυριακή16/03/1415:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ Α.3-0
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΛεβιδίουΚυριακή16/03/1415:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΨΥΛΛΑΣ Π.3-0
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΛεωνιδίουΚυριακή16/03/1415:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.1-2
Ρεπό: ΤΕΓΕΑ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣΦιλικώνΣάββατο22/03/1411:30ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΧΑΣΑΠΗΣ Ι.0-1
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΜελιγούςΣάββατο22/03/1415:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΤΣΙΩΡΟΣ Φ., ΚΥΡΙΟΣ Δ.1-4
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΤΕΓΕΑΑστρουςΣάββατο22/03/1415:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.3-0
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΦιλικώνΚυριακή23/03/1415:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΓΚΛΑΡΗ Φ.0-2
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή23/03/1415:00ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν., ΓΟΥΤΣΟΣ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι.3-2
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΦΑΛΑΙΣΙΑΑγίου ΑνδρέαΚυριακή23/03/1415:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΧΑΣΑΠΗΣ Ι., ΨΥΛΛΑΣ Δ.0-3
Ρεπό: ΛΕΩΝΙΔΙΟ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΑστρουςΣάββατο29/03/1416:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΧΑΣΑΠΗΣ Ι., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.3-1
ΦΑΛΑΙΣΙΑ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο29/03/1416:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν.3-2
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΤΕΓΕΑΛεβιδίουΣάββατο29/03/1416:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΨΥΛΛΑΣ Δ., ΨΥΛΛΑΣ Π.1-1
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΛεωνιδίουΚυριακή30/03/1416:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ.0-1
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ ΦιλικώνΚυριακή30/03/1416:00ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ Γ.3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΤυρούΚυριακή30/03/1416:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.2-1
Ρεπό: ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ Αγίου ΑνδρέαΣάββατο05/04/1416:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΨΥΛΛΑΣ Δ., ΨΥΛΛΑΣ Π.0-3
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣΦιλικώνΣάββατο05/04/1416:00ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ., ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΛΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Α.1-0
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΜελιγούςΣάββατο05/04/1416:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α.0-1
ΤΕΓΕΑ - ΦΑΛΑΙΣΙΑΦιλικώνΚυριακή06/04/1416:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ.1-2
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣΑστρουςΚυριακή06/04/1416:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΜΑΛΙΦΟΥΚΑΣ Π., ΚΥΡΙΟΣ Δ.3-0
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΛεβιδίουΚυριακή06/04/1416:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π.3-1
Ρεπό: ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΦιλικώνΣάββατο12/04/1416:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΤΡΑΜΠΑ Σ., ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ Δ.1-2
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΤΕΓΕΑΑστρουςΣάββατο12/04/1416:00ΧΑΣΑΠΗΣ Ι., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.2-1
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο12/04/1416:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α.6-0
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΠαναρκαδικούΚυριακή13/04/1416:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ.1-2
ΦΑΛΑΙΣΙΑ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή13/04/1416:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΚΟΥΒΕΛΑΣ Σ., ΜΑΛΙΦΟΥΚΑΣ Π.4-0
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΤυρούΚυριακή13/04/1416:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.6-1
Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ