ΟΠΑΠ - Good League

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2012-2013
Α΄ Κατηγορία


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΦΑΛΑΙΣΙΑΑνω ΔολιανώνΣάββατο06/10/1216:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Γ., ΖΗΣΗΣ Ι., ΜΑΛΙΦΟΥΚΑΣ Π.0-5
ΤΕΓΕΑ - ΒΡΑΣΙΕΣΔΑΚ ΤρίποληςΣάββατο06/10/1216:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π.1-4
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ ΑστρουςΣάββατο06/10/1216:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΚΟΥΒΕΛΑΣ Σ., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α.2-0
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΜελιγούςΚυριακή07/10/1216:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Κ., ΠΑΣΧΟΣ Ε.0-4
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΤυρούΚυριακή07/10/1216:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ., ΤΣΙΩΡΟΣ Φ.1-3
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΛεωνιδίουΚυριακή07/10/1216:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.0-0
Ρεπό: ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΛεβιδίουΣάββατο13/10/1216:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΖΗΣΗΣ Ι., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Κ.1-1
ΦΑΛΑΙΣΙΑ - ΤΕΓΕΑΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο13/10/1216:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΝΙΚΑ Ι.5-0
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΑστρουςΣάββατο13/10/1216:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-0
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΜελιγούςΚυριακή14/10/1216:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ.4-1
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΛεβιδίουΚυριακή14/10/1216:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-2
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΔΑΚ ΤρίποληςΤετάρτη24/10/1216:00ΔΕΛΦΑΚΗΣ Ι., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΣΧΟΣ Ε.1-1
Ρεπό: ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΤΕΓΕΑΑνω ΔολιανώνΣάββατο20/10/1215:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Χ.2-2
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣΑστρουςΣάββατο20/10/1215:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.2-0
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ ΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο20/10/1215:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Β., ΧΑΣΑΠΗΣ Ι.2-0
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΔΑΚ ΤρίποληςΣάββατο20/10/1215:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΑΣΟΥΛΗΣ Θ.1-0
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΦΑΛΑΙΣΙΑΜελιγούςΚυριακή21/10/1215:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΚΟΥΒΕΛΑΣ Σ., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α.0-4
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΒΡΑΣΙΕΣΛεωνιδίουΚυριακή21/10/1215:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.4-1
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΑστρουςΣάββατο27/10/1215:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΑΣΑΠΗΣ Ι.3-0
ΤΕΓΕΑ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΔΑΚ ΤρίποληςΣάββατο27/10/1215:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Κ.2-0
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΜελιγούςΣάββατο27/10/1215:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Χ.2-3
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛεβιδίουΚυριακή28/10/1215:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΚΟΥΒΕΛΑΣ Σ.1-2
ΦΑΛΑΙΣΙΑ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή28/10/1215:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ.2-0
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑστρουςΚυριακή28/10/1215:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΖΗΣΗΣ Ι.1-2
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΑνω ΔολιανώνΣάββατο03/11/1215:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΚΟΥΒΕΛΑΣ Σ., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΤυρούΣάββατο03/11/1215:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΥΡΙΟΣ Δ.1-3
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο03/11/1215:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΝΙΚΑ Ι., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Β.3-0
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΦΑΛΑΙΣΙΑΔΑΚ ΤρίποληςΣάββατο03/11/1215:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ.0-0
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΤΕΓΕΑΛεωνιδίουΚυριακή04/11/1215:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Γ., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΚΥΡΙΟΣ Ν.1-0
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΜελιγούςΚυριακή04/11/1215:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΤΣΙΩΡΟΣ Φ., ΨΥΛΛΑΣ Π.4-0
Ρεπό: ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΤυρούΣάββατο10/11/1215:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Γ., ΚΟΥΒΕΛΑΣ Σ., ΝΙΚΑ Ι.0-0
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΑστρουςΣάββατο10/11/1215:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., ΤΣΙΩΡΟΣ Φ.2-1
ΤΕΓΕΑ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΔΑΚ ΤρίποληςΣάββατο10/11/1215:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Κ.1-3
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΛεβιδίουΣάββατο10/11/1215:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΣΟΥΚΑΣ Π.4-0
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΜελιγούςΚυριακή11/11/1215:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΙΩΡΟΣ Φ., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-4
ΦΑΛΑΙΣΙΑ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ ΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή11/11/1215:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β.3-1
Ρεπό: ΒΡΑΣΙΕΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΜελιγούςΣάββατο17/11/1215:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΠΛΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-1
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΔΑΚ ΤρίποληςΣάββατο17/11/1215:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.7-0
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΛεβιδίουΣάββατο17/11/1215:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Κ.1-3
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή18/11/1215:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Χ.2-0
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΤΕΓΕΑΜελιγούςΚυριακή18/11/1215:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Γ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ.3-3
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣΑστρουςΚυριακή18/11/1215:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΥΒΕΛΑΣ Σ.1-3
Ρεπό: ΦΑΛΑΙΣΙΑ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο24/11/1215:00ΠΑΣΧΟΣ Ε., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Β.2-0
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΑστρουςΣάββατο24/11/1215:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.3-0
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΦΑΛΑΙΣΙΑΛεβιδίουΣάββατο24/11/1215:00ΔΕΛΦΑΚΗΣ Ι., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΚΑ Ι.1-4
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΛεωνιδίουΚυριακή25/11/1215:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Γ., ΧΑΣΑΠΗΣ Ι., ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Δ.0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΤυρούΚυριακή25/11/1215:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΥΒΕΛΑΣ Σ.2-1
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ ΜελιγούςΚυριακή25/11/1215:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΠΛΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Α., ΚΥΡΙΟΣ Δ.0-3
Ρεπό: ΤΕΓΕΑ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΛεβιδίουΣάββατο01/12/1215:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ.1-4
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΜελιγούςΣάββατο01/12/1215:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΧΑΣΑΠΗΣ Ι., ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ.1-2
ΤΕΓΕΑ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣΔΑΚ ΤρίποληςΣάββατο01/12/1215:00ΔΕΛΦΑΚΗΣ Ι., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β.2-3
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΜελιγούςΚυριακή02/12/1215:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΝΙΚΑ Ι.0-2
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑστρουςΚυριακή02/12/1215:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ.1-0
ΦΑΛΑΙΣΙΑ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή02/12/1215:00ΔΕΛΦΑΚΗΣ Ι., ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ.3-0
Ρεπό: ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ ΔΑΚ ΤρίποληςΣάββατο08/12/1215:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΦΑΣΟΥΛΗΣ Θ.1-0
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο08/12/1215:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΜΑΛΙΦΟΥΚΑΣ Π.2-0
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΤΕΓΕΑΑστρουςΣάββατο08/12/1215:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Γ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.3-1
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΛεβιδίουΚυριακή09/12/1215:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΤΣΙΩΡΟΣ Φ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΦΑΛΑΙΣΙΑΤυρούΚυριακή09/12/1215:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΝΙΚΑ Ι.1-2
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣΜελιγούςΚυριακή09/12/1215:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΨΥΛΛΑΣ Π.1-3
Ρεπό: ΛΕΩΝΙΔΙΟ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΑΛΑΙΣΙΑ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο15/12/1215:00ΔΕΛΦΑΚΗΣ Ι., ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ.3-0
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΜελιγούςΣάββατο15/12/1215:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.0-3
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ ΜελιγούςΚυριακή16/12/1215:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Γ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Χ., ΚΟΥΒΕΛΑΣ Σ.1-4
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΑστρουςΚυριακή16/12/1215:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β.2-0
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΛεβιδίουΚυριακή16/12/1215:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΤΣΙΩΡΟΣ Φ., ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Δ.1-0
ΤΕΓΕΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΚ ΤρίποληςΚυριακή16/12/1215:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΧΑΣΑΠΗΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
Ρεπό: ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΑστρουςΣάββατο22/12/1215:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΑΣΑΠΗΣ Ι.1-0
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣΔΑΚ ΤρίποληςΣάββατο22/12/1215:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ., ΜΑΛΙΦΟΥΚΑΣ Π.1-1
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΤΕΓΕΑΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο22/12/1215:00ΠΑΣΧΟΣ Ε., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Χ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΤυρούΣάββατο22/12/1215:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΝΙΚΑ Ι., ΤΣΙΩΡΟΣ Φ.2-0
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΦΑΛΑΙΣΙΑΛεβιδίουΚυριακή23/12/1215:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Χ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-3
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΛεωνιδίουΚυριακή23/12/1215:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Γ., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-1
Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΑΛΑΙΣΙΑ - ΒΡΑΣΙΕΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο05/01/1315:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Β.3-1
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ ΛεβιδίουΣάββατο05/01/1315:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Κ.3-2
ΤΕΓΕΑ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΔΑΚ ΤρίποληςΣάββατο05/01/1315:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΧΑΣΑΠΗΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑστρουςΣάββατο05/01/1315:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Χ.4-0
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛεωνιδίουΣάββατο05/01/1315:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.0-0
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΜελιγούςΚυριακή06/01/1315:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΤΣΙΩΡΟΣ Φ., ΚΟΥΒΕΛΑΣ Σ.1-6
Ρεπό: ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΑΛΑΙΣΙΑ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο12/01/1315:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Γ., ΠΑΣΧΟΣ Ε., ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Δ.3-0
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΤΕΓΕΑΑστρουςΣάββατο12/01/1315:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΚΟΥΒΕΛΑΣ Σ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-1
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΜελιγούςΣάββατο12/01/1315:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΛεβιδίουΣάββατο12/01/1315:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Κ., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β.1-0
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΚ ΤρίποληςΚυριακή13/01/1315:00ΠΑΣΧΟΣ Ε., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π.5-1
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή13/01/1315:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
Ρεπό: ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο19/01/1300:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Χ.0-1
ΤΕΓΕΑ - ΦΑΛΑΙΣΙΑΔΑΚ ΤρίποληςΣάββατο19/01/1315:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ.0-1
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΒΡΑΣΙΕΣΜελιγούςΣάββατο19/01/1315:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΝΙΚΑ Ι., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α.0-3
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣΜελιγούςΚυριακή20/01/1315:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΝΙΚΑ Ι., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-3
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ ΤυρούΚυριακή20/01/1315:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΧΑΣΑΠΗΣ Ι., ΤΣΙΩΡΟΣ Φ.0-0
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΛεωνιδίουΚυριακή20/01/1315:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ.1-1
Ρεπό: ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΛεβιδίουΣάββατο26/01/1300:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-5
ΤΕΓΕΑ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΔΑΚ ΤρίποληςΣάββατο26/01/1315:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-0
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΑστρουςΣάββατο26/01/1315:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΑΣΧΟΣ Ε., ΨΥΛΛΑΣ Π.1-2
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΛεβιδίουΚυριακή27/01/1315:00ΔΕΛΦΑΚΗΣ Ι., ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Κ.0-1
ΦΑΛΑΙΣΙΑ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή27/01/1315:00ΠΑΣΧΟΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΜΑΛΙΦΟΥΚΑΣ Π.6-1
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΜελιγούςΚυριακή27/01/1315:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΚΑ Ι., ΚΟΥΒΕΛΑΣ Σ.0-0
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΤΕΓΕΑΜελιγούςΣάββατο02/02/1315:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Γ., ΚΟΥΒΕΛΑΣ Σ., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α.0-2
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΔΑΚ ΤρίποληςΣάββατο02/02/1315:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-0
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ ΛεβιδίουΣάββατο02/02/1315:00ΔΕΛΦΑΚΗΣ Ι., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΨΥΛΛΑΣ Π.0-1
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΜελιγούςΚυριακή03/02/1315:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-3
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣΤυρούΚυριακή03/02/1315:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΚΥΡΙΟΣ Ν., ΤΣΙΩΡΟΣ Φ.2-4
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΦΑΛΑΙΣΙΑΛεωνιδίουΚυριακή03/02/1315:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΠΑΣΧΟΣ Ε.0-2
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΜελιγούςΣάββατο09/02/1315:00ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΚΥΡΙΟΣ Ν., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.0-1
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΛεβιδίουΣάββατο09/02/1315:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΜΑΛΙΦΟΥΚΑΣ Π., ΚΟΥΒΕΛΑΣ Σ.0-0
ΦΑΛΑΙΣΙΑ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο09/02/1315:00ΔΕΛΦΑΚΗΣ Ι., ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π.0-0
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ ΑστρουςΣάββατο09/02/1315:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-3
ΤΕΓΕΑ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΔΑΚ ΤρίποληςΚυριακή10/02/1315:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-2
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑστρουςΚυριακή10/02/1318:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΚΟΥΒΕΛΑΣ Σ., ΨΥΛΛΑΣ Π.1-0
Ρεπό: ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΜελιγούςΣάββατο16/02/1315:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΑΣΧΟΣ Ε., ΤΣΙΩΡΟΣ Φ.0-2
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΛεωνιδίουΣάββατο16/02/1315:00ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΚΥΡΙΟΣ Ν., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.2-0
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΤΕΓΕΑΔΑΚ ΤρίποληςΣάββατο16/02/1315:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Κ., ΚΟΥΒΕΛΑΣ Σ.2-0
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣΛεβιδίουΣάββατο16/02/1315:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Γ., ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Δ., ΨΥΛΛΑΣ Π.1-0
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή17/02/1315:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ.1-0
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΦΑΛΑΙΣΙΑΜελιγούςΚυριακή17/02/1315:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΝΙΚΑ Ι., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Χ.0-4
Ρεπό: ΒΡΑΣΙΕΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΛεωνιδίουΣάββατο23/02/1315:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Κ., ΚΥΡΙΟΣ Δ.4-1
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΜελιγούςΣάββατο23/02/1315:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π.0-3
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΑστρουςΣάββατο23/02/1315:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Γ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β.1-0
ΤΕΓΕΑ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ ΔΑΚ ΤρίποληςΣάββατο23/02/1315:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΜΑΛΙΦΟΥΚΑΣ Π.1-2
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΤυρούΚυριακή24/02/1315:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΤΣΙΩΡΟΣ Φ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.1-0
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΛεβιδίουΚυριακή24/02/1315:00ΠΑΣΧΟΣ Ε., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Χ.4-0
Ρεπό: ΦΑΛΑΙΣΙΑ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΜελιγούςΣάββατο02/03/1315:00ΚΥΡΙΟΣ Ν., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.2-2
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΑστρουςΣάββατο02/03/1315:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Κ., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β.0-3
ΦΑΛΑΙΣΙΑ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο02/03/1315:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-0
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΜελιγούςΚυριακή03/03/1315:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-1
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΔΑΚ ΤρίποληςΚυριακή03/03/1315:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π.0-0
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛεβιδίουΚυριακή03/03/1315:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Γ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΨΥΛΛΑΣ Π.2-1
Ρεπό: ΤΕΓΕΑ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΔΑΚ ΤρίποληςΣάββατο09/03/1315:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-0
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο09/03/1315:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΑΛΙΦΟΥΚΑΣ Π., ΤΣΟΥΚΑΣ Π.0-1
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ ΛεωνιδίουΣάββατο09/03/1315:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Γ., ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Δ., ΚΥΡΙΟΣ Δ.2-1
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΤΕΓΕΑΛεβιδίουΣάββατο09/03/1315:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Κ., ΚΟΥΒΕΛΑΣ Σ.1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΒΡΑΣΙΕΣΤυρούΚυριακή10/03/1315:00ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΤΣΙΩΡΟΣ Φ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.2-2
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΦΑΛΑΙΣΙΑΑστρουςΚυριακή10/03/1315:00ΔΕΛΦΑΚΗΣ Ι., ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ.0-2
Ρεπό: ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΜελιγούςΣάββατο23/03/1316:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Γ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Χ., ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Δ.2-1
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΑστρουςΣάββατο23/03/1316:00ΠΑΣΧΟΣ Ε., ΚΟΥΒΕΛΑΣ Σ., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β.1-0
ΤΕΓΕΑ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΔΑΚ ΤρίποληςΣάββατο23/03/1316:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ., ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Κ.0-1
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΜελιγούςΚυριακή24/03/1316:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., ΨΥΛΛΑΣ Π.2-2
ΦΑΛΑΙΣΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή24/03/1316:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ Ε., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Β.4-1
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΛεβιδίουΚυριακή24/03/1316:00ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ Δ., ΓΟΥΤΣΟΣ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι.7-2
Ρεπό: ΛΕΩΝΙΔΙΟ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΜελιγούςΣάββατο30/03/1316:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ.3-2
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΛεβιδίουΣάββατο30/03/1316:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Κ.1-4
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΦΑΛΑΙΣΙΑΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο30/03/1316:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Β., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-3
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΑστρουςΣάββατο30/03/1316:00ΧΑΣΑΠΗΣ Ι., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.3-1
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣΛεωνιδίουΚυριακή31/03/1316:00ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΚΥΡΙΟΣ Ν., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.3-1
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΤΕΓΕΑΤυρούΚυριακή31/03/1316:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΨΥΛΛΑΣ Π., ΠΑΣΧΟΣ Ε.1-1
Ρεπό: ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΑΛΑΙΣΙΑ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο06/04/1316:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., ΨΥΛΛΑΣ Π.2-0
ΤΕΓΕΑ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΔΑΚ ΤρίποληςΣάββατο06/04/1316:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Χ., ΚΟΥΡΟΓΙΩΡΓΑΣ Σ.2-2
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΑστρουςΣάββατο06/04/1316:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ.2-0
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΜελιγούςΣάββατο06/04/1316:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΣΩΤΗΡΑΣ Α.0-2
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΛεβιδίουΚυριακή07/04/1314:30ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-1
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΑστρουςΚυριακή07/04/1316:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΡΑΝΟΣ Π.0-2
Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΤΕΓΕΑΛεβιδίουΣάββατο13/04/1316:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.1-1
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΦΑΛΑΙΣΙΑΑστρουςΚυριακή14/04/1316:00ΠΑΣΧΟΣ Ε., ΝΙΚΑ Ι., ΤΣΟΥΚΑΣ Π.1-5
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣΜελιγούςΚυριακή14/04/1316:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Δ.3-3
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΔΑΚ ΤρίποληςΚυριακή14/04/1316:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-1
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή14/04/1316:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Γ., ΜΑΝΤΑΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Β.5-1
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΤυρούΚυριακή14/04/1316:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-3
Ρεπό: ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ