ΟΠΑΠ - Good League

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019 - 2020
ΠΑΙΔΙΚΟ 2ου ΟΜΙΛΟΥ

<< ΠΑΙΔΙΚΟ 1ου ΟΜΙΛΟΥ

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΗΡΑΚΛΗΣΛεωνιδίουΣάββατο19/10/1911:00ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.4-3
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΜελιγούςΚυριακή20/10/1911:00ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΠΛΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Α.1-4
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ , , ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ, ΑΧΙΛΛΕΑΣ, ΒΡΑΣΙΕΣ,

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΠΛΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Α., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΒΡΑΣΙΕΣΤυρούΚυριακή27/10/1911:00SHEHU B., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.3-0
Ρεπό: ΛΕΩΝΙΔΙΟ, ΜΕΛΙΓΟΥ , ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ , ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ, ΑΧΙΛΛΕΑΣ, ΗΡΑΚΛΗΣ,

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΑστρουςΚυριακή03/11/1911:00ΚΥΡΙΟΣ Δ.0-1
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣΜελιγούςΚυριακή03/11/1911:00ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.0-0
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ , , ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ, ΑΧΙΛΛΕΑΣ, ΒΡΑΣΙΕΣ,

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΥΡΙΟΣ Δ.
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΤυρούΣάββατο09/11/1911:00ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.6-1
Ρεπό: ΛΕΩΝΙΔΙΟ, ΜΕΛΙΓΟΥ , ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ , ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ, ΒΡΑΣΙΕΣ, ΗΡΑΚΛΗΣ,

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΜελιγούςΣάββατο16/11/1911:00ΠΛΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Α.0-13
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΗΡΑΚΛΗΣΑγίου ΑνδρέαΚυριακή17/11/1911:00SHEHU B.1-6
Ρεπό: ΜΕΛΙΓΟΥ , ΑΠΟΛΛΩΝ , , ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ , ΒΡΑΣΙΕΣ,

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΑγίου ΑνδρέαΣάββατο23/11/1911:00ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.10-0
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑστρουςΣάββατο23/11/1911:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.0-2
Ρεπό: ΛΕΩΝΙΔΙΟ, ΜΕΛΙΓΟΥ , , ΑΧΙΛΛΕΑΣ, ΗΡΑΚΛΗΣ,

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΜΕΛΙΓΟΥ Αγίου ΑνδρέαΣάββατο07/12/1911:00ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-7
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΜελιγούςΚυριακή08/12/1911:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.0-10
Ρεπό: ΛΕΩΝΙΔΙΟ, ΑΠΟΛΛΩΝ , , ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ , ΗΡΑΚΛΗΣ,

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΑστρουςΣάββατο14/12/1911:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.1-3
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΤυρούΚυριακή22/12/1911:001-4
Ρεπό: ΜΕΛΙΓΟΥ , , ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ, ΑΧΙΛΛΕΑΣ, ΒΡΑΣΙΕΣ,

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΜελιγούςΣάββατο11/01/2011:00ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ.3-2
Ρεπό: ΛΕΩΝΙΔΙΟ, ΜΕΛΙΓΟΥ , ΑΠΟΛΛΩΝ , ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ , ΒΡΑΣΙΕΣ, ΗΡΑΚΛΗΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑστρουςΚυριακή19/01/2011:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.2-2
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΜΕΛΙΓΟΥ ΛεωνιδίουΚυριακή19/01/2011:00SHEHU B.2-0
Ρεπό: , ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ , ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ, ΑΧΙΛΛΕΑΣ, ΒΡΑΣΙΕΣ,

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΑστρουςΣάββατο25/01/2011:00ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΜΑΚΡΗΣ Τ., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ.4-1
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ Αγίου ΑνδρέαΚυριακή26/01/2011:00ΛΙΩΡΗΣ Χ.4-3
Ρεπό: ΛΕΩΝΙΔΙΟ, ΜΕΛΙΓΟΥ , ΑΠΟΛΛΩΝ , , ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ,

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΜελιγούςΚυριακή02/02/2011:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΠΑΥΛΑΚΟΣ Γ., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ.1-3
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΛεωνίδιο (βοηθητικό)Κυριακή02/02/2011:00ΚΥΡΙΟΣ Δ.3-0 α.α.
Ρεπό: , ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ , ΑΧΙΛΛΕΑΣ, ΒΡΑΣΙΕΣ, ΗΡΑΚΛΗΣ,

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΑστρουςΣάββατο08/02/2011:00ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-5
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΑστρουςΚυριακή09/02/2011:00ΝΙΚΑ Ι., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ., ΝΤΡΕΟΥ Δ.8-1
Ρεπό: ΛΕΩΝΙΔΙΟ, ΜΕΛΙΓΟΥ , ΑΠΟΛΛΩΝ , , ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ,

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ Αγίου ΑνδρέαΣάββατο15/02/2011:00ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΤΡΕΟΥ Δ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Χ.0-11
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΜΕΛΙΓΟΥ ΜελιγούςΚυριακή16/02/2011:00ΜΑΚΡΗΣ Τ., ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι., ΠΑΥΛΑΚΟΣ Γ.3-6
Ρεπό: ΛΕΩΝΙΔΙΟ, , ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ , ΒΡΑΣΙΕΣ, ΗΡΑΚΛΗΣ,

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΑγίου ΑνδρέαΣάββατο22/02/2011:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΚΟΥΓΙΟΥΦΑΣ Ν., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ.0-3 α.α.
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ Αγίου ΑνδρέαΚυριακή23/02/2011:00ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.0-7
Ρεπό: ΜΕΛΙΓΟΥ , ΑΠΟΛΛΩΝ , , ΑΧΙΛΛΕΑΣ, ΗΡΑΚΛΗΣ,

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΒΡΑΣΙΕΣΜελιγούςΣάββατο29/02/2011:00ΜΑΚΡΗΣ Τ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΛΙΩΡΗΣ Χ.
Ρεπό: ΛΕΩΝΙΔΙΟ, ΑΠΟΛΛΩΝ , , ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ , ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ, ΑΧΙΛΛΕΑΣ, ΗΡΑΚΛΗΣ,