ΟΠΑΠ - Good League

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018 - 2019
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΜελιγούςΣάββατο03/11/1815:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Α., SHEHU B.0-1
ΠΑΟΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣΦιλικώνΚυριακή04/11/1811:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)0-0
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣΑστρουςΚυριακή04/11/1815:00ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., SHEHU B., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.1-0
Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ - ΚΟΡΥΘΙΟΛεωνιδίουΚυριακή04/11/1815:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΛΟΥΚΑΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΥΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ)1-5
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΝΕΣΤΑΝΗΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή04/11/1815:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)1-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣΜελιγούςΣάββατο10/11/1815:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., SHEHU B.1-1
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΠΑΟΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣΛεβιδίουΚυριακή11/11/1811:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΑΛΕΞΙΟΥ Α., SHEHU B.1-2
ΚΟΡΥΘΙΟ - ΝΕΣΤΑΝΗΦιλικώνΚυριακή11/11/1811:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΝΙΚΑ Ι., ΛΑΤΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)1-0
ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΚανδήλαςΚυριακή11/11/1815:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)0-3
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥΛεβιδίουΚυριακή11/11/1815:00ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΛΑΤΣΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.3-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΠΑΟΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣΜελιγούςΣάββατο17/11/1815:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Α.1-3
ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥΑστρουςΣάββατο17/11/1815:00ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.2-0
ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ - ΚΟΡΥΘΙΟΚανδήλαςΚυριακή18/11/1811:00ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΛΟΥΚΑΣ Ν., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)0-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή18/11/1815:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)4-1
ΝΕΣΤΑΝΗ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣΦιλικώνΤετάρτη21/11/1815:15ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΟΥΚΑΣ Γ.1-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣΦιλικώνΣάββατο24/11/1815:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-0
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣΦιλικώνΚυριακή25/11/1811:00ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., SHEHU B., ΕΞΑΡΧΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)1-2
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΚΟΡΥΘΙΟΛεβιδίουΚυριακή25/11/1811:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-4
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΜελιγούςΚυριακή25/11/1815:00ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΛΑΤΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)1-5
Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ - ΝΕΣΤΑΝΗΛεωνιδίουΚυριακή25/11/1815:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.2-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΟΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο01/12/1815:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-0
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΦιλικώνΚυριακή02/12/1811:00ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Α., ΛΑΤΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)1-4
ΚΟΡΥΘΙΟ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΦιλικώνΚυριακή02/12/1815:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΛΕΞΙΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)1-0
ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ - Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥΚανδήλαςΚυριακή02/12/1815:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., SHEHU B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)1-0
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΝΕΣΤΑΝΗΑστρουςΚυριακή02/12/1815:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΛΑΤΣΗΣ Γ.0-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο08/12/1815:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΑΛΕΞΙΟΥ Α., SHEHU B.2-0
Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΛεωνιδίουΣάββατο08/12/1815:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΛΑΤΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΥΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ)1-3
ΠΑΟΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΚΟΡΥΘΙΟΦιλικώνΚυριακή09/12/1811:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Α., SHEHU B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)2-0
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣΜελιγούςΚυριακή09/12/1815:00ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ., ΕΞΑΡΧΟΣ Ε.5-2
ΝΕΣΤΑΝΗ - ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣΦιλικώνΚυριακή09/12/1815:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)0-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΛεωνιδίουΣάββατο15/12/1815:00ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ., ΛΑΤΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΥΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ)1-6
ΚΟΡΥΘΙΟ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΦιλικώνΚυριακή16/12/1811:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Α.1-0
ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣΚανδήλαςΚυριακή16/12/1815:00ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)3-0
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣΦιλικώνΚυριακή16/12/1815:00ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Κ., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)0-3
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΝΕΣΤΑΝΗΦιλικώνΤετάρτη19/12/1815:30ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.3-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο22/12/1815:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.4-0
ΝΕΣΤΑΝΗ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΦιλικώνΚυριακή23/12/1811:00ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Ν., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)0-4
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΚΟΡΥΘΙΟΑστρουςΚυριακή23/12/1811:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.1-3
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣΛεβιδίουΚυριακή23/12/1815:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Α., ΛΟΥΚΑΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)0-2
ΠΑΟΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥΦιλικώνΚυριακή23/12/1815:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΕΞΑΡΧΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)3-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣΜελιγούςΚυριακή20/01/1915:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.2-1
Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΤυρούΚυριακή20/01/1915:00ΛΑΤΣΗΣ Γ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΛΟΥΚΑΣ Ν.3-4
ΝΕΣΤΑΝΗ - ΠΑΟΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣΦιλικώνΚυριακή20/01/1915:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., SHEHU B., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)0-2
ΚΟΡΥΘΙΟ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣΛεβιδίουΚυριακή20/01/1915:003-0 α.α.
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΑστρουςΚυριακή20/01/1915:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΛΟΥΚΑΣ Γ.1-4


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΛεβιδίουΣάββατο26/01/1915:00ΝΙΚΑ Ι., ΛΟΥΚΑΣ Ν., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Φ.4-0
ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ - ΠΑΟΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣΚανδήλαςΣάββατο26/01/1915:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Α.0-1
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣΚυριακή27/01/1900:000-3 α.α.
ΝΕΣΤΑΝΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΦιλικώνΚυριακή27/01/1911:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΕΞΑΡΧΟΣ Ε., ΜΑΡΙΩΛΟΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)1-3
ΚΟΡΥΘΙΟ - Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥΛεβιδίουΚυριακή27/01/1915:00ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.1-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣΣάββατο02/02/1900:003-0 α.α.
ΠΑΟΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΠαναρκαδικούΣάββατο02/02/1915:00ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., SHEHU B. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)0-2
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΑστρουςΣάββατο02/02/1915:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΑΛΕΞΙΟΥ Α.1-0
ΝΕΣΤΑΝΗ - ΚΟΡΥΘΙΟΦιλικώνΚυριακή03/02/1911:00ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΕΞΑΡΧΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ )0-6
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή03/02/1915:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.6-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΛεβιδίουΣάββατο09/02/1915:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)2-1
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΝΕΣΤΑΝΗΚυριακή10/02/1900:000-3 α.α.
ΚΟΡΥΘΙΟ - ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣΛεβιδίουΚυριακή10/02/1911:00ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΛΟΥΚΑΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)1-1
ΠΑΟΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΦιλικώνΚυριακή10/02/1911:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Α.3-1
Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣΤυρούΚυριακή10/02/1915:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.2-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣΣάββατο16/02/1900:003-0 α.α.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο16/02/1915:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.2-3
ΝΕΣΤΑΝΗ - Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥΦιλικώνΚυριακή17/02/1911:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., SHEHU B., ΜΑΡΙΩΛΟΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)1-4
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΟΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣΑστρουςΚυριακή17/02/1915:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΕΞΑΡΧΟΣ Ε.1-7
ΚΟΡΥΘΙΟ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΛεβιδίουΚυριακή17/02/1915:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)1-5


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΚΟΡΥΘΙΟΜελιγούςΣάββατο23/02/1915:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ., ΛΟΥΚΑΣ Γ.
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣΚυριακή24/02/1900:003-0 α.α.
ΠΑΟΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΦιλικώνΚυριακή24/02/1911:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)
Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣΛεωνιδίουΚυριακή24/02/1915:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΑΛΕΞΙΟΥ Α., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
ΝΕΣΤΑΝΗ - ΗΡΑΚΛΗΣΦιλικώνΚυριακή24/02/1915:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΒΛΑΧΟΣ Κ.


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΣάββατο02/03/1900:00
ΚΟΡΥΘΙΟ - ΠΑΟΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣΦιλικώνΚυριακή03/03/1911:00
ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ - ΝΕΣΤΑΝΗΚανδήλαςΚυριακή03/03/1915:00
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΑστρουςΚυριακή03/03/1915:00
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥΛεβιδίουΚυριακή03/03/1915:00


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΣΤΑΝΗ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΚΟΡΥΘΙΟ
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΝΕΣΤΑΝΗ
Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΚΟΡΥΘΙΟ - ΗΡΑΚΛΗΣ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΝΕΣΤΑΝΗ
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΥΘΙΟ
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ