ΟΠΑΠ - Good League

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
ΠΑΙΔΙΚΟ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

<< ΠΑΙΔΙΚΟ 1ος ΟΜΙΛΟΣ

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΑστρουςΣάββατο14/10/1712:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.0-4
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΜελιγούςΣάββατο14/10/1712:00ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.1-2
Ρεπό: ΒΡΑΣΙΕΣ, ΑΧΙΛΛΕΑΣ, ΗΡΑΚΛΗΣ, ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ, ,

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΑστρουςΣάββατο21/10/1712:00ΚΥΡΙΟΣ Δ.2-6
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΑστρουςΚυριακή22/10/1712:00ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.2-4
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ Αγίου ΑνδρέαΚυριακή22/10/1712:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.2-5
Ρεπό: ΛΕΩΝΙΔΙΟ, ΑΠΟΛΛΩΝ , ,

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΑστρουςΣάββατο04/11/1712:00ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ.0-3
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΒΡΑΣΙΕΣΤυρούΣάββατο04/11/1712:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ.5-3
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΗΡΑΚΛΗΣΛεωνιδίουΣάββατο04/11/1712:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.6-0
Ρεπό: ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ , ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ , ,

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΛεωνιδίουΣάββατο11/11/1711:00ΚΥΡΙΟΣ Δ.3-0 α.α.
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑστρουςΣάββατο11/11/1712:00ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α.4-0
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ ΑστρουςΚυριακή12/11/1712:00ΤΣΟΥΚΑΣ Π.2-8
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ Αγίου ΑνδρέαΚυριακή12/11/1712:00ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ.3-9
Ρεπό: ,

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΑστρουςΣάββατο18/11/1712:00ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ.2-2
Ρεπό: ΑΧΙΛΛΕΑΣ, ΛΕΩΝΙΔΙΟ, ΑΠΟΛΛΩΝ , ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ , ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ , ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΜελιγούςΣάββατο25/11/1711:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.0-6
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΑγίου ΑνδρέαΚυριακή26/11/1712:00ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.8-3
Ρεπό: ΑΧΙΛΛΕΑΣ, ΗΡΑΚΛΗΣ, ΛΕΩΝΙΔΙΟ, ΑΠΟΛΛΩΝ , ,

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ Αγίου ΑνδρέαΣάββατο02/12/1711:00ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.0-12
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΑστρουςΚυριακή03/12/1711:00ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ.6-0
Ρεπό: ΒΡΑΣΙΕΣ, ΛΕΩΝΙΔΙΟ, ΑΠΟΛΛΩΝ , ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ , ,

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΤυρούΣάββατο09/12/1711:00ΚΥΡΙΟΣ Δ.10-3
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ ΛεωνιδίουΣάββατο09/12/1711:003-0 α.α.
Ρεπό: ΒΡΑΣΙΕΣ, ΗΡΑΚΛΗΣ, ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ , ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ, ,

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑστρουςΣάββατο16/12/1711:00
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ Αγίου ΑνδρέαΣάββατο16/12/1711:00
Ρεπό: ΑΧΙΛΛΕΑΣ, ΗΡΑΚΛΗΣ, ΛΕΩΝΙΔΙΟ, ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ, ,