ΟΠΑΠ - Good League

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ ΛεβιδίουΣάββατο07/10/1716:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΠΟΖΝΟΣ Γ.0-0
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΤΕΓΕΑΑγίου ΑνδρέαΣάββατο07/10/1716:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ.4-2
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΦιλικώνΚυριακή08/10/1716:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΝΙΚΑ Ι., ΛΙΩΡΗΣ Χ.1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΤυρούΚυριακή08/10/1716:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΜΑΝΤΑΣ Γ.1-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή08/10/1716:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-1
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΑστρουςΚυριακή08/10/1716:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ.2-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΦιλικώνΣάββατο14/10/1716:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΜελιγούςΣάββατο14/10/1716:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν.1-0
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο14/10/1716:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.2-1
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΑστρουςΚυριακή15/10/1716:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-0
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ Αγίου ΑνδρέαΚυριακή15/10/1716:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΝΙΚΑ Ι.0-3
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΤΕΓΕΑΦιλικώνΚυριακή15/10/1716:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., ΜΠΟΖΝΟΣ Γ.0-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛεβιδίουΣάββατο21/10/1716:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΝΙΚΑ Ι., ΤΣΟΥΚΑΣ Π.2-2
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ Αγίου ΑνδρέαΣάββατο21/10/1716:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-2
ΤΕΓΕΑ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΦιλικώνΣάββατο21/10/1716:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β.0-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή22/10/1716:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΛΙΩΡΗΣ Χ.1-1
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΑστρουςΚυριακή22/10/1716:00ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗΣ Ν.5-1
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΦιλικώνΚυριακή22/10/1716:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.1-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο04/11/1715:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΒΡΑΣΙΕΣΤυρούΣάββατο04/11/1715:00ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.0-1
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΦιλικώνΚυριακή05/11/1715:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-6
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΜελιγούςΚυριακή05/11/1715:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.2-1
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΤΕΓΕΑΑστρουςΚυριακή05/11/1715:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΛΟΥΚΑΣ Ν.2-4
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ Αγίου ΑνδρέαΚυριακή05/11/1715:00ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ., ΛΙΩΡΗΣ Χ.3-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΛεβιδίουΣάββατο11/11/1715:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β.2-4
ΤΕΓΕΑ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΦιλικώνΣάββατο11/11/1715:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ., ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ )0-0
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ Αγίου ΑνδρέαΣάββατο11/11/1715:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.2-1
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο11/11/1715:00ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)3-1
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΑστρουςΚυριακή12/11/1715:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α.3-1
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΦιλικώνΚυριακή12/11/1715:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΕΡΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)2-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΤυρούΣάββατο18/11/1715:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΝΙΚΑ Ι., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΥΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ)0-0
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΜελιγούςΣάββατο18/11/1715:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)6-0
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΑστρουςΚυριακή19/11/1715:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.4-1
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΑγίου ΑνδρέαΚυριακή19/11/1715:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-5
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΤΕΓΕΑΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή19/11/1715:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ )0-0
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΦιλικώνΚυριακή19/11/1715:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α.2-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΛεβιδίουΣάββατο25/11/1715:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ.2-1
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο25/11/1715:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-0
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑστρουςΣάββατο25/11/1715:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α.1-3
ΤΕΓΕΑ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΦιλικώνΚυριακή26/11/1715:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ.1-3
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΒΡΑΣΙΕΣΑγίου ΑνδρέαΚυριακή26/11/1715:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-2
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΜελιγούςΚυριακή26/11/1715:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.1-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΓΕΑ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΦιλικώνΣάββατο02/12/1715:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η.1-1
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΑγίου ΑνδρέαΣάββατο02/12/1715:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΜΑΝΤΑΣ Γ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.3-1
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΦιλικώνΚυριακή03/12/1700:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΟΖΝΟΣ Γ.3-1
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΑστρουςΚυριακή03/12/1715:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ )2-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ ΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή03/12/1715:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΛΟΥΚΑΣ Ν.0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΤυρούΚυριακή03/12/1715:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΧΑΣΑΠΗΣ Ι., ΜΑΝΤΑΣ Γ.1-3


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΛεβιδίουΣάββατο09/12/1715:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΝΙΚΑ Ι., ΜΠΟΖΝΟΣ Γ.0-1
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΜελιγούςΣάββατο09/12/1715:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η.1-0
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΦιλικώνΣάββατο09/12/1715:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α.0-0
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΤΕΓΕΑΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή10/12/1715:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν.1-2
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΑστρουςΚυριακή10/12/1715:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-3
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΤυρούΚυριακή10/12/1715:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ.0-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΦιλικώνΣάββατο16/12/1715:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ )0-2
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑστρουςΣάββατο16/12/1715:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ.3-2
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΑγίου ΑνδρέαΣάββατο16/12/1715:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.1-1
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή17/12/1715:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ.1-0
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΑγίου ΑνδρέαΚυριακή17/12/1715:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΝΙΚΑ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.1-0
ΤΕΓΕΑ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ ΦιλικώνΚυριακή17/12/1715:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.2-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ Αγίου ΑνδρέαΣάββατο13/01/1815:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β.1-0
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΑστρουςΚυριακή14/01/1815:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.0-1
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΜελιγούςΚυριακή14/01/1815:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ.0-0
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΦιλικώνΚυριακή14/01/1815:00ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΝΙΚΑ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)1-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή14/01/1815:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-2
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΤΕΓΕΑΤυρούΤετάρτη17/01/1815:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΜΑΝΤΑΣ Γ., ΚΟΚΚΟΣ Θ.0-3


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΜελιγούςΣάββατο20/01/1815:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α.1-0
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΦιλικώνΣάββατο20/01/1815:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.0-4
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑστρουςΚυριακή21/01/1815:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-2
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή21/01/1815:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΛΟΥΚΑΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ )1-1
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΑγίου ΑνδρέαΚυριακή21/01/1815:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΜΑΝΤΑΣ Γ., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ.1-1
ΤΕΓΕΑ - ΒΡΑΣΙΕΣΦιλικώνΚυριακή21/01/1815:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΛεβιδίουΣάββατο27/01/1815:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΝΙΚΑ Ι., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)2-2
ΤΕΓΕΑ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΦιλικώνΣάββατο27/01/1815:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π.2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ ΤυρούΚυριακή28/01/1815:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΥΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ)0-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή28/01/1815:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-1
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ Αγίου ΑνδρέαΚυριακή28/01/1815:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.1-2
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΑστρουςΚυριακή28/01/1815:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΛΙΩΡΗΣ Χ.4-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΤυρούΣάββατο03/02/1815:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ., ΝΙΚΑ Ι.1-2
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΦιλικώνΣάββατο03/02/1815:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α.3-2
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΜελιγούςΣάββατο03/02/1815:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.1-0
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΑστρουςΚυριακή04/02/1815:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ )1-7
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή04/02/1815:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-2
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΤΕΓΕΑΑγίου ΑνδρέαΚυριακή04/02/1815:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.2-2


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ Αγίου ΑνδρέαΣάββατο10/02/1815:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ.1-2
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑστρουςΚυριακή11/02/1815:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-1
ΤΕΓΕΑ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΦιλικώνΚυριακή11/02/1815:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., ΛΟΥΚΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)5-0
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή11/02/1815:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-0
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΛεβιδίουΤετάρτη21/02/1815:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.1-0
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ ΦιλικώνΤετάρτη21/02/1815:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α.0-0


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΑγίου ΑνδρέαΣάββατο24/02/1815:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΝΙΚΑ Ι., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α.1-2
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΤΕΓΕΑΦιλικώνΣάββατο24/02/1815:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π.1-0
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΜελιγούςΣάββατο24/02/1815:00ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ )2-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή25/02/1815:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-2
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΤυρούΚυριακή25/02/1815:00ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ.3-1
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΑστρουςΚυριακή25/02/1815:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.0-8


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΛεβιδίουΣάββατο03/03/1815:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΚΑ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.4-1
ΤΕΓΕΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΦιλικώνΣάββατο03/03/1815:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ )2-0
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο03/03/1815:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν., ΔΕΣΠΟΛΛΑΡΙ Π.1-2
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΦιλικώνΚυριακή04/03/1811:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΜΑΝΤΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)2-1
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ Αγίου ΑνδρέαΚυριακή04/03/1815:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.1-0
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ ΑστρουςΚυριακή04/03/1815:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΛΑΤΣΗΣ Γ.1-4


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΦιλικώνΣάββατο10/03/1815:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΜΑΝΤΑΣ Γ., ΜΠΟΖΝΟΣ Γ.1-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο10/03/1815:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΝΙΚΑ Ι.1-3
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΤυρούΣάββατο10/03/1815:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΚΥΡΙΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΥΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ)6-1
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΤΕΓΕΑΑστρουςΚυριακή11/03/1815:00ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΛΙΩΡΗΣ Χ.1-3
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΑγίου ΑνδρέαΚυριακή11/03/1815:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.3-1
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ ΦιλικώνΚυριακή11/03/1815:00ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ )3-3


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΤΕΓΕΑΛεβιδίουΣάββατο17/03/1815:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)0-2
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΑστρουςΣάββατο17/03/1815:00ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ., ΛΑΤΣΗΣ Γ.0-6
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΑγίου ΑνδρέαΚυριακή18/03/1815:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.2-2
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή18/03/1815:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.1-5
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΜελιγούςΚυριακή18/03/1815:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΔΕΣΠΟΛΛΑΡΙ Π.2-0
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΦιλικώνΚυριακή18/03/1815:00ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ )1-1


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΑγίου ΑνδρέαΣάββατο31/03/1816:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ., ΜΑΝΤΑΣ Γ.2-1
ΤΕΓΕΑ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΦιλικώνΣάββατο31/03/1816:00ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΠΑΠΑΘΕΜΕΛΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ )0-2
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ ΑστρουςΣάββατο31/03/1816:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ.1-0
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΦιλικώνΚυριακή01/04/1812:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ., ΛΟΥΚΑΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)5-0
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Αγίου ΑνδρέαΚυριακή01/04/1816:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΝΙΚΑ Ι., ΚΟΚΚΟΣ Θ.1-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή01/04/1816:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-2


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΛεβιδίουΣάββατο14/04/1816:30ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΜΑΝΤΑΣ Γ.1-2
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΤΕΓΕΑΜελιγούςΣάββατο14/04/1816:30ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΔΕΣΠΟΛΛΑΡΙ Π.4-4
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΦιλικώνΣάββατο14/04/1816:30ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-2
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΤυρούΣάββατο14/04/1816:30ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΛΙΩΡΗΣ Χ.2-2
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΑστρουςΚυριακή15/04/1816:30ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., BEKTASH S.0-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή15/04/1816:30ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ., ΠΑΠΑΘΕΜΕΛΗΣ Μ.1-1


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΛεβιδίουΣάββατο21/04/1816:30ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)5-1
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Αγίου ΑνδρέαΣάββατο21/04/1816:30ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΜΑΝΤΑΣ Γ., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-2
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΦιλικώνΣάββατο21/04/1816:30ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Α., BEKTASH S. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ )5-4
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΑστρουςΣάββατο21/04/1816:30ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΠΑΠΑΘΕΜΕΛΗΣ Μ.1-2
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ ΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή22/04/1816:30ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., ΛΟΥΚΑΣ Γ.3-2
ΤΕΓΕΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΦιλικώνΚυριακή22/04/1816:30ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΔΕΣΠΟΛΛΑΡΙ Π., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.3-0