ΟΠΑΠ - Good League

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ ΛεβιδίουΣάββατο07/10/1716:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΠΟΖΝΟΣ Γ.0-0
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΤΕΓΕΑΑγίου ΑνδρέαΣάββατο07/10/1716:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ.4-2
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΦιλικώνΚυριακή08/10/1716:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΝΙΚΑ Ι., ΛΙΩΡΗΣ Χ.1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΤυρούΚυριακή08/10/1716:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΜΑΝΤΑΣ Γ.1-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή08/10/1716:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-1
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΑστρουςΚυριακή08/10/1716:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ.2-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΦιλικώνΣάββατο14/10/1716:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΜελιγούςΣάββατο14/10/1716:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν.1-0
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο14/10/1716:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.2-1
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΑστρουςΚυριακή15/10/1716:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-0
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ Αγίου ΑνδρέαΚυριακή15/10/1716:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΝΙΚΑ Ι.0-3
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΤΕΓΕΑΦιλικώνΚυριακή15/10/1716:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., ΜΠΟΖΝΟΣ Γ.0-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛεβιδίουΣάββατο21/10/1716:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΝΙΚΑ Ι., ΤΣΟΥΚΑΣ Π.2-2
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ Αγίου ΑνδρέαΣάββατο21/10/1716:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-2
ΤΕΓΕΑ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΦιλικώνΣάββατο21/10/1716:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β.0-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή22/10/1716:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΛΙΩΡΗΣ Χ.1-1
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΑστρουςΚυριακή22/10/1716:00ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗΣ Ν.5-1
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΦιλικώνΚυριακή22/10/1716:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.1-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο04/11/1715:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΒΡΑΣΙΕΣΤυρούΣάββατο04/11/1715:00ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.0-1
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΦιλικώνΚυριακή05/11/1715:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-6
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΜελιγούςΚυριακή05/11/1715:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.2-1
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΤΕΓΕΑΑστρουςΚυριακή05/11/1715:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΛΟΥΚΑΣ Ν.2-4
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ Αγίου ΑνδρέαΚυριακή05/11/1715:00ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ., ΛΙΩΡΗΣ Χ.3-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΛεβιδίουΣάββατο11/11/1715:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β.2-4
ΤΕΓΕΑ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΦιλικώνΣάββατο11/11/1715:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ., ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ )0-0
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ Αγίου ΑνδρέαΣάββατο11/11/1715:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.2-1
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο11/11/1715:00ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)3-1
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΑστρουςΚυριακή12/11/1715:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α.3-1
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΦιλικώνΚυριακή12/11/1715:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΕΡΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)2-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΤυρούΣάββατο18/11/1715:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΝΙΚΑ Ι., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΥΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ)0-0
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΜελιγούςΣάββατο18/11/1715:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)6-0
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΑστρουςΚυριακή19/11/1715:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΑγίου ΑνδρέαΚυριακή19/11/1715:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΤΕΓΕΑΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή19/11/1715:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ )
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΦιλικώνΚυριακή19/11/1715:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α.


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΛεβιδίουΣάββατο25/11/1715:00
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο25/11/1715:00
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑστρουςΣάββατο25/11/1715:00
ΤΕΓΕΑ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΦιλικώνΚυριακή26/11/1715:00
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΒΡΑΣΙΕΣΑγίου ΑνδρέαΚυριακή26/11/1715:00
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΜελιγούςΚυριακή26/11/1715:00


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΓΕΑ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΦιλικώνΣάββατο02/12/1715:00
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΑγίου ΑνδρέαΣάββατο02/12/1715:00
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΦιλικώνΚυριακή03/12/1700:00
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΑστρουςΚυριακή03/12/1715:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ ΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή03/12/1715:00
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΤυρούΚυριακή03/12/1715:00


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΛεβιδίουΣάββατο09/12/1715:00
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΜελιγούςΣάββατο09/12/1715:00
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΦιλικώνΣάββατο09/12/1715:00
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΤΕΓΕΑΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή10/12/1715:00
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΑστρουςΚυριακή10/12/1715:00
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΤυρούΚυριακή10/12/1715:00


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΦιλικώνΣάββατο16/12/1715:00
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑστρουςΣάββατο16/12/1715:00
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΑγίου ΑνδρέαΣάββατο16/12/1715:00
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή17/12/1715:00
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΑγίου ΑνδρέαΚυριακή17/12/1715:00
ΤΕΓΕΑ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ ΦιλικώνΚυριακή17/12/1715:00


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο13/01/1815:00
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ Αγίου ΑνδρέαΣάββατο13/01/1815:00
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΑστρουςΚυριακή14/01/1815:00
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΜελιγούςΚυριακή14/01/1815:00
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΦιλικώνΚυριακή14/01/1815:00
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΤΕΓΕΑΤυρούΚυριακή14/01/1815:00


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΤΕΓΕΑ - ΒΡΑΣΙΕΣ
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ
ΤΕΓΕΑ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΒΡΑΣΙΕΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΤΕΓΕΑ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ
ΤΕΓΕΑ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΤΕΓΕΑ
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΒΡΑΣΙΕΣ
ΤΕΓΕΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΤΕΓΕΑ
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΤΕΓΕΑ
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΒΡΑΣΙΕΣ
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ
ΤΕΓΕΑ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΤΕΓΕΑ
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΒΡΑΣΙΕΣ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΤΕΓΕΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΒΡΑΣΙΕΣ