ΟΠΑΠ - Good League

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019 - 2020
Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΔΟΞΑΛεβιδίουΣάββατο05/10/1916:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΛΟΥΚΑΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)2-1
ΤΕΓΕΑ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΦιλικώνΣάββατο05/10/1916:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.4-1
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΜελιγούςΚυριακή06/10/1916:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., SHEHU B.5-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΛεωνιδίουΚυριακή06/10/1916:00ΠΛΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Α., ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ.5-1
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΑστρουςΚυριακή06/10/1916:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΛΟΥΚΑΣ Ν.2-0
ΠΑΟΚ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΦιλικώνΚυριακή06/10/1916:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.1-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΜΕΛΙΓΟΥ ΛεωνιδίουΣάββατο12/10/1916:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΛΟΥΚΑΣ Γ.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΤυρούΣάββατο12/10/1916:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΠΛΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Α.0-1
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΠΑΟΚΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο12/10/1916:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.4-2
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΦιλικώνΚυριακή13/10/1916:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.0-0
ΔΟΞΑ - ΤΕΓΕΑΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή13/10/1916:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.1-0
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΑγίου ΑνδρέαΚυριακή13/10/1916:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.1-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΜελιγούςΣάββατο19/10/1916:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
ΤΕΓΕΑ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΦιλικώνΣάββατο19/10/1916:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΑγίου ΑνδρέαΣάββατο19/10/1916:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Γ.
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΛεβιδίουΚυριακή20/10/1916:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π.
ΠΑΟΚ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΦιλικώνΚυριακή20/10/1916:00ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΔΟΞΑΛεωνιδίουΚυριακή20/10/1916:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΛΟΥΚΑΣ Ν.


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΜΕΛΙΓΟΥ
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΟΚ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΤΕΓΕΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ
ΔΟΞΑ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΠΑΟΚ
ΤΕΓΕΑ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΔΟΞΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΓΕΑ - ΜΕΛΙΓΟΥ
ΠΑΟΚ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΤΕΓΕΑ
ΔΟΞΑ - ΠΑΟΚ
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΜΕΛΙΓΟΥ
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΔΟΞΑ
ΤΕΓΕΑ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ
ΠΑΟΚ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΔΟΞΑ
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΤΕΓΕΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΜΕΛΙΓΟΥ
ΔΟΞΑ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΤΕΓΕΑ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ
ΠΑΟΚ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΜΕΛΙΓΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ
ΠΑΟΚ - ΤΕΓΕΑ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΜΕΛΙΓΟΥ
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ
ΔΟΞΑ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΠΑΟΚ
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΤΕΓΕΑ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΟΚ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ
ΤΕΓΕΑ - ΔΟΞΑ
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΜΕΛΙΓΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΟΚ
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΤΕΓΕΑ
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ
ΔΟΞΑ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ
ΠΑΟΚ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ
ΤΕΓΕΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΔΟΞΑ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟΚ - ΜΕΛΙΓΟΥ
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΤΕΓΕΑ
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΔΟΞΑ
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΤΕΓΕΑ
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΠΑΟΚ
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ
ΔΟΞΑ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΜΕΛΙΓΟΥ
ΤΕΓΕΑ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ
ΠΑΟΚ - ΔΟΞΑ
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ
ΔΟΞΑ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΤΕΓΕΑ
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ - ΜΕΛΙΓΟΥ
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ
ΤΕΓΕΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ
ΠΑΟΚ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΤΕΓΕΑ
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΠΑΟΚ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ
ΔΟΞΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ
ΤΕΓΕΑ - ΠΑΟΚ