ΟΠΑΠ - Good League

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019 - 2020
Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΔΟΞΑΛεβιδίουΣάββατο05/10/1916:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΛΟΥΚΑΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)2-1
ΤΕΓΕΑ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΦιλικώνΣάββατο05/10/1916:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.4-1
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΜελιγούςΚυριακή06/10/1916:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., SHEHU B.5-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΛεωνιδίουΚυριακή06/10/1916:00ΠΛΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Α., ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ.5-1
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΑστρουςΚυριακή06/10/1916:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΛΟΥΚΑΣ Ν.2-0
ΠΑΟΚ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΦιλικώνΚυριακή06/10/1916:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.1-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΜΕΛΙΓΟΥ ΛεωνιδίουΣάββατο12/10/1916:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΛΟΥΚΑΣ Γ.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΤυρούΣάββατο12/10/1916:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΠΛΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Α.0-1
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΠΑΟΚΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο12/10/1916:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.4-2
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΦιλικώνΚυριακή13/10/1916:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.0-0
ΔΟΞΑ - ΤΕΓΕΑΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή13/10/1916:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.1-0
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΑγίου ΑνδρέαΚυριακή13/10/1916:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.1-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΜελιγούςΣάββατο19/10/1916:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-0
ΤΕΓΕΑ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΦιλικώνΣάββατο19/10/1916:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)1-1
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΑγίου ΑνδρέαΣάββατο19/10/1916:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Γ.1-1
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΛεβιδίουΚυριακή20/10/1916:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π.1-2
ΠΑΟΚ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΦιλικώνΚυριακή20/10/1916:00ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)1-5
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΔΟΞΑΛεωνιδίουΚυριακή20/10/1916:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΛΟΥΚΑΣ Ν.3-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΦιλικώνΣάββατο26/10/1915:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ.1-1
ΔΟΞΑ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο26/10/1915:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ν.1-0
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΜΕΛΙΓΟΥ ΛεβιδίουΚυριακή27/10/1915:00ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΕΞΑΡΧΟΣ Ε.3-5
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΟΚΑστρουςΚυριακή27/10/1915:00ΠΛΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Α., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΛΙΩΡΗΣ Χ.3-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΤΕΓΕΑΛεωνιδίουΚυριακή27/10/1915:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΥΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ)2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΤυρούΚυριακή27/10/1915:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., SHEHU B., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.2-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΓΕΑ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΦιλικώνΣάββατο02/11/1915:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ )3-0
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΛεωνιδίουΣάββατο02/11/1915:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΥΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ)2-1
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο02/11/1915:00ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)2-0
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΠΑΟΚΜελιγούςΚυριακή03/11/1915:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ., ΛΙΩΡΗΣ Χ.3-0
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ Αγίου ΑνδρέαΚυριακή03/11/1915:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ν.1-1
ΔΟΞΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή03/11/1915:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ.1-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟΚ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΦιλικώνΣάββατο09/11/1915:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.1-3
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΔΟΞΑΑστρουςΣάββατο09/11/1915:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΠΛΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Α.1-0
ΤΕΓΕΑ - ΜΕΛΙΓΟΥ ΦιλικώνΚυριακή10/11/1915:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ )1-4
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΛεβιδίουΚυριακή10/11/1915:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΛΟΥΚΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)2-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΛεωνιδίουΚυριακή10/11/1915:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΥΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ)1-3
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΤυρούΚυριακή10/11/1915:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., SHEHU B., ΠΛΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Α.2-3


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΜελιγούςΣάββατο16/11/1915:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΛΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)1-1
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο16/11/1915:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΕΞΑΡΧΟΣ Ε.2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΤυρούΣάββατο16/11/1915:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.0-1
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΤΕΓΕΑΛεωνιδίουΚυριακή17/11/1915:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.2-0
ΔΟΞΑ - ΠΑΟΚΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή17/11/1915:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΛΙΩΡΗΣ Χ.3-0
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΦιλικώνΚυριακή17/11/1915:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ )1-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΜΕΛΙΓΟΥ ΛεωνιδίουΣάββατο23/11/1915:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-2
ΤΕΓΕΑ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΦιλικώνΣάββατο23/11/1915:00ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΛΟΥΚΑΣ Γ.0-0
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΔΟΞΑΑγίου ΑνδρέαΚυριακή24/11/1915:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.3-2
ΠΑΟΚ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΦιλικώνΚυριακή24/11/1915:00ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., SHEHU B., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)0-2
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛεβιδίουΚυριακή24/11/1915:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Φ.1-0
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΑστρουςΚυριακή24/11/1915:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΠΛΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Α., ΛΟΥΚΑΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ )3-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΔΟΞΑΜελιγούςΣάββατο30/11/1915:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΟΥΚΑΣ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΦιλικώνΣάββατο30/11/1915:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΕΞΑΡΧΟΣ Ε., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)2-1
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΑστρουςΣάββατο30/11/1915:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)6-1
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή01/12/1915:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΛΟΥΚΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ )2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΤΕΓΕΑΤυρούΚυριακή01/12/1915:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚΛεωνιδίουΚυριακή01/12/1915:00ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.5-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο07/12/1915:00ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π.3-0
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛεωνιδίουΣάββατο07/12/1915:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-0
ΠΑΟΚ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΦιλικώνΣάββατο07/12/1915:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΛΟΥΚΑΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)4-0
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΜΕΛΙΓΟΥ ΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή08/12/1915:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π.1-0
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΑγίου ΑνδρέαΚυριακή08/12/1915:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΛΟΥΚΑΣ Ν.0-1
ΤΕΓΕΑ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΦιλικώνΚυριακή08/12/1915:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΛεβιδίουΣάββατο14/12/1915:00
ΠΑΟΚ - ΤΕΓΕΑΦιλικώνΣάββατο14/12/1915:00
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΑστρουςΣάββατο14/12/1917:30
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΜΕΛΙΓΟΥ ΦιλικώνΚυριακή15/12/1915:00
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΤυρούΚυριακή15/12/1915:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑΛεωνιδίουΚυριακή15/12/1915:00


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΜΕΛΙΓΟΥ
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ
ΔΟΞΑ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΠΑΟΚ
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΤΕΓΕΑ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΟΚ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ
ΤΕΓΕΑ - ΔΟΞΑ
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΜΕΛΙΓΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΟΚ
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΤΕΓΕΑ
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ
ΔΟΞΑ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ
ΠΑΟΚ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ
ΤΕΓΕΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΔΟΞΑ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟΚ - ΜΕΛΙΓΟΥ
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΤΕΓΕΑ
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΔΟΞΑ
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΤΕΓΕΑ
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΠΑΟΚ
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ
ΔΟΞΑ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΜΕΛΙΓΟΥ
ΤΕΓΕΑ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ
ΠΑΟΚ - ΔΟΞΑ
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ
ΔΟΞΑ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΤΕΓΕΑ
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ - ΜΕΛΙΓΟΥ
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ
ΤΕΓΕΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ
ΠΑΟΚ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΤΕΓΕΑ
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΠΑΟΚ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ
ΔΟΞΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ
ΤΕΓΕΑ - ΠΑΟΚ