ΟΠΑΠ - Good League

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018 - 2019
ΠΑΙΔΙΚΟ 2ου ΟΜΙΛΟΥ

<< ΠΑΙΔΙΚΟ 1ου ΟΜΙΛΟΥ

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΑστρουςΣάββατο06/10/1811:00ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.0-4
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ , ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ , ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ, ΑΧΙΛΛΕΑΣ, ΒΡΑΣΙΕΣ, ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ , ,

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ ΑστρουςΣάββατο20/10/1811:00ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.2-9
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΤυρούΣάββατο20/10/1812:00ΛΑΤΣΗΣ Γ.3-2
Ρεπό: ΛΕΩΝΙΔΙΟ, ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ, ΑΧΙΛΛΕΑΣ, ΒΡΑΣΙΕΣ, ,

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΜελιγούςΚυριακή04/11/1811:00ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ.4-0
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛεωνιδίουΚυριακή04/11/1812:00ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΛΟΥΚΑΣ Ν.8-0
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ, ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ, ΒΡΑΣΙΕΣ, ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ , ,

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΒΡΑΣΙΕΣΚΥΡΙΟΣ Δ.Αναβλήθηκε
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΜελιγούςΚυριακή11/11/1811:00ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.1-10
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ, ΑΠΟΛΛΩΝ , ΛΕΩΝΙΔΙΟ, ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ , ,

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΑγίου ΑνδρέαΣάββατο24/11/1811:00ΛΑΤΣΗΣ Γ.0-7
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ Αγίου ΑνδρέαΚυριακή25/11/1811:00ΛΑΤΣΗΣ Γ.3-1
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ, ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ , ΑΧΙΛΛΕΑΣ, ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ , ,

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣΜελιγούςΣάββατο01/12/1811:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ.0-9
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΒΡΑΣΙΕΣΑγίου ΑνδρέαΚυριακή02/12/1811:00ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.3-4
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ ΑστρουςΚυριακή02/12/1811:00ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ.2-3
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ , ΛΕΩΝΙΔΙΟ, ,

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΤΣΗΣ Γ.
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΑγίου ΑνδρέαΚυριακή09/12/1811:00ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.1-9
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ, ΑΠΟΛΛΩΝ , ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ , ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ, ΑΧΙΛΛΕΑΣ, ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣΑστρουςΣάββατο15/12/1811:00ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.3-2
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ Αγίου ΑνδρέαΚυριακή16/12/1811:00ΛΑΤΣΗΣ Γ.2-7
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ , ΛΕΩΝΙΔΙΟ, ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ, ΑΧΙΛΛΕΑΣ,

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΑγίου ΑνδρέαΣάββατο22/12/1811:00
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΛεωνιδίουΣάββατο22/12/1811:00
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ ΤυρούΚυριακή23/12/1811:00
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ, ΒΡΑΣΙΕΣ, ,